• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljski putevi..

B

Bobo

Guest
Jucer smo se malo provozali da obidjem jednu njivu na kojoj nisam bio od sjetve, pa ne znam na sto lici... Sjetim se da je tema s poljskim putevima aktualna, pa da i ja dam svoj doprinos:

Obrisan neispravan link.
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
Marko355 kaže:
abrkili kaže:
zagrezo bi,tj zapao bi u blatu...

markohurliman: ovo je poprilično nejasna riječ za nekog iz Slavonije,znam kako mu je,jer i ja sam teže razumio neke riječi dok nisam upoznao na faksu ljude iz prigorskih krajeva,sad ve sve razmem,no... :D

Bravo abrkili!!! Reko sam ti več preko MSN-a da nepišeš takve riječi. Tako ni ti nisi znao šta znači riječ nasuo.
Ja neznam drugo riječi osim usuo, natočio. A i te dvije mi nekako nedjeluju pravilno!

OT nasipa i usipa se pijesak, a voda nalijeva i natače
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
Nije to toliko strašno...ima mnogo gorih, al po takvim putevima se volim vozat.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kod nas put u jesen, kad se pazi.... al ima i onih preoranih, za ovo sam ja sa 565 i rođo sa novim mf-om 4455 dobili pohvalu od načelnika općine jer smo tako očuvali put usred oranja, te sve oranice što vidite okolo su moje i njegove :D

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

Obrisan neispravan link.

naravno uz napomenu da put po pravilu mora biti 8 m širine, no javno je rekao da je ovo odličan dio puta jer kakvih preoranih ima da se jedva i s traktorom prođe :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ma nije ti ni ovo preširoko (na prvoj slici se čini usko). Dok ja naiđem s kombajnom na takav put, gazim u jednom pravcu jednom gazdi u povratku drugom i da vidiš onda autoputa... a ako je velik jarak, onda se pomaknem i 2 reda gazim :twisted:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
DF&Torpedo kaže:
Ma nije ti ni ovo preširoko (na prvoj slici se čini usko). Dok ja naiđem s kombajnom na takav put, gazim u jednom pravcu jednom gazdi u povratku drugom i da vidiš onda autoputa... a ako je velik jarak, onda se pomaknem i 2 reda gazim :twisted:

a kaj misliš da je to meni nepoznato, kad ovaj naš lokalni ide s jd-om nema tu uvratina više, on si gazi koliko mu treba, :mrgreen: al tim putem do ljeta nije kombajn prošao...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
ŠANANA koja je tvoja ljeva ili desna :?:
Režete vi taj put polako svaki malo,brzo če se on smanjiti da samo traktor može proč :D
 
J

jokapz

Guest
Šanana ljepo si ti to odoro svaka čast... malo ste ga suzili, put bi trebo bit da se makar kombajnom prođe bez problema...
Al taj put da je kod mene brzo bi ga uništili kad dode jesen i berba kukuruza razje.... se svi putevi... uvjek moram imat mob uz sebe jer stalno neko zapada a Zeko je dežuran u selu za izvlačenje... ;) Još kad mi krenemo razvozit đubre e onda je katastrofa... Al zato u prolječe pustim lagano podorivač i pređe se tanjuračom i bude dobro....
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Stavi traktorske gume na Ladu :D
..ja.. kaže:
ne putevi u Poljskoj,nego putevi koji vode do nasih polja.. :D

danas sam planirao ici pogledati psenicu i ispustiti vodu ako gdje stoji.
nisam daleko stigao..

dva puta vode do polja. ovaj dio bi jos i prosao:

ovdje je bila slika

ali ispred ovih hrpa je vec mekano,a dalje da ni ne govorim..

i ovdje

na drugu stranu isto nisam mogao. voda curi preko puta i napravila je ovo:

pa cak i ovdje


nije bilo druge nego se okrenut i vratit se kuci..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Bimbo kaže:
Stavi traktorske gume na Ladu :D
..ja.. kaže:
ne putevi u Poljskoj,nego putevi koji vode do nasih polja.. :D

danas sam planirao ici pogledati psenicu i ispustiti vodu ako gdje stoji.
nisam daleko stigao..

dva puta vode do polja. ovaj dio bi jos i prosao:

ovdje je bila slika

ali ispred ovih hrpa je vec mekano,a dalje da ni ne govorim..

i ovdje

na drugu stranu isto nisam mogao. voda curi preko puta i napravila je ovo:

pa cak i ovdje


nije bilo druge nego se okrenut i vratit se kuci..

Šta si tiime htio reč????
 
B

Bobo

Guest
To sam ja editirao post, jer je citirao cjeli post korisnika "..ja.." u kojem su bile slike... ima jos clanova koji nisu na flatu, i koji ne zele potrositi scroll na miso dok ne dodju do dna stranice. Slike se inace nikada ne citiraju, osim ako na njima nije nesto bitno za raspravu...
 
K

Karlito

Guest
Marko355 kaže:
Nije to toliko strašno...ima mnogo gorih, al po takvim putevima se volim vozat.

ja ne baš da obožavam blato,al ja kad sa svojim ponyem idem po poljskim putevima uđem u svaku blatnu rubu i obožavam kad mi kotači prokližu..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
marko hurlimann xa86 kaže:
ŠANANA koja je tvoja ljeva ili desna :?:
Režete vi taj put polako svaki malo,brzo če se on smanjiti da samo traktor može proč :D

Moja ti je na prvoj slici lijeva, a čuj, nečemo ga svuzit, ipak ja s svojim zmajom moram tuda proči do svoje zemlje iznad te, pa nesmije biti uži, inače ja se držim da ne režem puta, al ovaj s druge strane mlo,malo pa zareže kad odorava ;)
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:scratch :|

obicno svaka guma ima ripne.. osim slick gume.
neke imaju vecu ripnu,neke manju,ali sve imaju kakvu takvu ripnu..
 

Bimbo

Član
Tu od
11 Velj 2009
Poruka
333
Marko355 kaže:
On je možda mislio na gume sa rifnama ko što su na traktoru.
znaju odi na šta sam mislijo ali nebi bilo zanimljivo :butthead:
 
R

Rajtek

Guest
Evo par slikica puteva kodmene....
p1010045px9.jpg

p1010046gl1.jpg

p1010047zf5.jpg

p1010049xz9.jpg

p1010050fa8.jpg

p1010043af2.jpg

p1010044ov3.jpg
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Džizs krajst kaj je ovo :shock:
Evo ovaj je kod mene, vidi se oko traktora kakav je put, nije loš,dobili smo na mjestima malo kamena di su bile jako velike jame
 

Najnoviji postovi

Na vrh