• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljski putevi..

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
kod rajteka bi se mogli novci zaraditi na izvlačenju :lol: :mrgreen:
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
breza kaže:
kod rajteka bi se mogli novci zaraditi na izvlačenju :lol: :mrgreen:

Kupis jedan Timberjack i mlatiš paru :)
 
T

Tomazy

Guest
jao majko pa to je čisti off road ili po mom zagorskom "kam te vrag hebe"
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Tomazy kaže:
jao majko pa to je čisti off road ili po mom zagorskom "kam te vrag hebe"
Je, u našem Zagorju padne kiša ,za dva dana se procijedi /prosuši i put je kak /tak ..ali ovo ..pa ovo ne bude suho do prvog maja :lol:
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
puknuti kaže:
Tomazy kaže:
jao majko pa to je čisti off road ili po mom zagorskom "kam te vrag hebe"
Je, u našem Zagorju padne kiša ,za dva dana se procijedi /prosuši i put je kak /tak ..ali ovo ..pa ovo ne bude suho do prvog maja :lol:
još pogotovo ak se budu vozali z ovim teškim traktorima i debelim prikolicama po tom blatu :scratch :lol: :lol: :lol:
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Premium
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Mike kaže:
još pogotovo ak se budu vozali z ovim teškim traktorima i debelim prikolicama po tom blatu :scratch :lol: :lol: :lol:
Aha, a kad se to zasuši pa naiđe baja sa 539 ...kaj im bude mamicu kresal
 
R

Rajtek

Guest
Jedini Baja koji se bude vozil s Ferdinandom 539 do ovdje sam ja....
Ovdje počinju table od kombinata, tak da tu nema privatnog, i nema baja s 539...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
ak kak i kad vi dovodite te puteve u normalu, jel se ko brine uopće za to :scratch :scratch :scratch , jer to je katastrofa :shock: :shock: :D
 
R

Rajtek

Guest
Otprilike je tak.
Obično ja i susjed koji ima tablu do moje zakopčamo jedan plug, drugi tanjurače i maži....
Ovaj dio kroz moju tablu je bil milina dok sam ja bral tu kuruzu, a ovi kaj su poslije brali i vozili tim putem su ga rasturili.
Budem ga ja uredil, samo kad se malo prosuši...
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
A kod nas se za sve brine opčina nasipaju redovno kamenjem
a neke oru pa ih bageri ravnaju otprilike jednom godišnje.......
Vidim vi se svako sami brinete za puteve jer inače nemožete ni voziti po njima...
 
V

VTZ

Guest
Bobo kaže:
Sjetim se da je tema s poljskim putevima aktualna, pa da i ja dam svoj doprinos:

Neispravan link obrisan!

Svaka čast Bobo na fotki, ali dodao bih sljedeće: ja nikad (ali baš nikad) ne izlazim iz dvorišta, sa ovoliko prašine na haubi traktora! Dovoljno je uzeti četku ili partviš, i barem na grubo pomesti prašinu s haube, blatobrana i sličnih mjesta....
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
:roll:

vidim li ja to ponovno pocetak prepucavanja imt vs ostali?

lijepo je imati sve cisto i uredno,ali traktor je ipak samo radni stroj i nemoze uvijek bit cist i uglancan..

mozda i Bobo svako malo svog ferka glanca,a bas je ovaj put bio u zurbi pa nije stigao.
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
Normalno da ne može bit čist, napravljen je da se s njim radi a ne da se glanca i stoji u garaži
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Pa ne ide na misu s njim,nego u polje :D
Nije bitno kakv je izvana bitno da pari i žari... ;)
 

toky09

Član
Tu od
28 Pro 2008
Poruka
59
tako je moj nekada nevidiš ga od blata
a nekada kada ga sredim izgleda kao iz tvornice
ali draži mi je prljav
"NEK SE VIDI DA VALJA ZNAČI RADI---ISPlAČUJE SE"
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,570
toky09 kaže:
tako je moj nekada nevidiš ga od blata
a nekada kada ga sredim izgleda kao iz tvornice
ali draži mi je prljav
"NEK SE VIDI DA VALJA ZNAČI RADI---ISPlAČUJE SE"

To volim čuti!!!!!!! ;) ;) ;)
 
B

Bobo

Guest
Vidi se da ne znate fore...

Kad je hauba prasnjava, i blato na nju popada s tockova i cega sve ne... blato samo padne i tek kad dodjes kuci s OFF-ROAD-a onda ga samo prebrises... i ko da nije nigdje bio (Bar sto se haube tice)

Kad se treba pokazat, traktor je mal te ne usisan iznutra, a kad se djubre vozi, onda mi je tak svejedno...
 
Na vrh