• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poljski putevi..

B

Bobo

Guest
Putevi su ko i kod mene... blatni, duboki, i milina je po njima voziti...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Decki svaka cast , da mogu svoje djete bi odgajao na takvm mjestu ,volite vi njega ,poštujte ga ..ono je dio vas ..
ali ..kad bolje razmislim meni je bolji moj asfalt
 
V

valtra_8550

Guest
neki dan bila radna akcija kod nas...skupilo se raje..pa udri...po poljskim putevima...
a mene iskusnog bageristu poslali na tezak zadatak... i eto...dogodilo se to sta se dogodilo...
pa nisam ja kriv sto je bilo malo mokrije.....il sta skip nema prednju vucu..il je nesto drugo?












 
V

valtra_8550

Guest
a pokusavao se jesam... na razne nacine...napred...pa nazad...ni makac..
dignem se zadnjim kranom...malo se maknem u lijevo..ali ni makac...i zvao upomoc!
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
tema je malo zamrla. jedva sam nasao gdje je :blackeye

uzeo je brat neku zemlju u zakup. nekih 500tinjak metara od ceste, ali put je ovakav:

29012011028800x600.jpg


29012011024800x600.jpg


29012011027800x600.jpg
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
haha, dobar si ;)
jesi sam uspio izac ili si zvao upomoc? :mrgreen:

nije lajki problem blatu, nego kolotecine pa kad upadne unutra nasjedne na trbuh i gotovo..
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
hehe kod nas su putevi skroz u banani od siliranja i sveg neki dan kad je prijatelj išel ivlačit velki traktor skoro je na tom putu ostal!
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
današnje ravnanje poljskog puta koj vodi do mjesta gdje ću raditi novu štalu
prošle godine tu je utovarivač upao nekih 80 cm. u blato
 

Prilozi

  • DSC00001.jpg
    DSC00001.jpg
    45.2 KB · Pregleda: 170
  • DSC00002.jpg
    DSC00002.jpg
    45.4 KB · Pregleda: 171
  • DSC00003.jpg
    DSC00003.jpg
    46.3 KB · Pregleda: 173

daniel2356

Član
Tu od
14 Svi 2009
Poruka
551
deinstalator, odakle si ti točno???

Jučer je stari gredu vukao po putevima da ih malo poravna, lijepo su se prosušili, pa je malo zatrpal te vagaše.
Lani u prolječe su nam sve puteve sanirali,ali imaš specijalaca koji baš u pol zime mora ič po rolo balu u polje.
 

Krle

Član
Tu od
21 Stu 2010
Poruka
314
Nije loše usput za sobom spustiti tanjiraču, drljaču ili valjak na lošijim deonicama puta kad je suvo, kad se može. Ni po suvom putu nam nije udobno da se vozimo dok traktor skakuće po grbama i rupama, a i da se ne bi desilo da imamo kolotrage već na suvom putu, pa da se onda tako razrovaren put još i nakvasi, pa opet neko prođe pa napravi još gore i tako dalje...
Kod nas su nekada zadruge održavale puteve svaka u svom reonu, a sad od kako su se privatizovale gazde ne mare za opšte javno dobro, a i traktoristi nešto neće više ni sopstvene tragove da zatrpaju. Baš ih briga, oni su na najvećim točkovima i najmanje trpe.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
poljski put, tj prije je bio tu:

02032012563kopiraj.jpg


u jesen sam tu jos prolazio s mf-om, naknap.
 

tinda

Član
Tu od
20 Kol 2011
Poruka
592
poljski put, tj prije je bio tu:



u jesen sam tu jos prolazio s mf-om, naknap.

jel to u našem selu,ako je na kojem je djelu poljskog puta
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
moglo bi se reci da je moja, da..
htio sam kupiti posto su gume zrele za promjenu ali se izjalovio plan. ide xt i sa celestonkama relativno dobro.

tinda, nemoj bezveze citirat slike. slikano je u sokaku kraj moje kuce.
 

Najnoviji postovi

Na vrh