• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pomična hidraulična roto kosilica za voćnjake i vinograde

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
Jer nema onaj disk bez ticala i koje su prednosti jednog i drugog?
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Jer nema onaj disk bez ticala i koje su prednosti jednog i drugog?

ima i bez ticala tj. da ti sam na prekidacu vrsis pomicanje ali je mala razlika u cjeni pa se ne isplati uzimat bez ticala
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635
ima i bez ticala tj. da ti sam na prekidacu vrsis pomicanje ali je mala razlika u cjeni pa se ne isplati uzimat bez ticala

Zanima me ovdje prije nego si pričvrstio ,jer bio neki poklopac ili ti je trebao neki posebni dio da pričvrstiš taj dio??



Uploaded with ImageShack.us
 

Smiljan

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2007
Poruka
1,840
evo trazenih slikica mog stroja

kupio sam ga prosle godine u 8 mj radi super jedino mi se ne svida kaj nema opciju da ugasis odmicanje diska kako bi mogel malčiati nekaj drugo gdje mi disk nije potreban
Pa zar ne mozes ticalo skroz priljubiti uz disk ili skinuti pa se nece odmicati?
 

krki

Aktivni član
Tu od
1 Sij 2007
Poruka
911
Pa zar ne mozes ticalo skroz priljubiti uz disk ili skinuti pa se nece odmicati?

pa mogu al je najsigurnije prekinuti pritisak ulja na ticalo a vidim da to ljudi imaju sam sam ja kupio stroj koji je neko vec narucio pa je odusto iz nekog razloga

valjda kad narucujes mozes birat kombinacije mada meni nisu rekli da ostoje ikakve kombinacije

a ja prije 5 min naguglal na talijanskoj str da ga mogu spustit tako da kosim neki kanal pd 45
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
pa mogu al je najsigurnije prekinuti pritisak ulja na ticalo a vidim da to ljudi imaju sam sam ja kupio stroj koji je neko vec narucio pa je odusto iz nekog razloga

valjda kad narucujes mozes birat kombinacije mada meni nisu rekli da ostoje ikakve kombinacije

a ja prije 5 min naguglal na talijanskoj str da ga mogu spustit tako da kosim neki kanal pd 45

čekajte malo pa jel ovaj problem več nismo riješili:scratch

zar to nije riješeno s onim lančičem na ticalo
jel sam opet pijan:drinkers: il je netko nešto pomješao
 
N

nivano

Guest
naknadno sam kupio ticalo

malčer 18000 i isto tolko ticalo

baš tražim cijene malčera ali nigdje nema cijene tog dodatnog diska što malčira između voćaka...da li je moguće da košta kao malčer?????? baš razočaravajuće
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
ja znam da ino malcer od 1,5m sa tim diskom u sloveniji prosle godine kad sam zvao kostao 1400€
 

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
cijena kod njih u tvornici,carine nemas samo pdv placas kod nas i kod njih dobis povrat
 

Njoko

Aktivni član
Tu od
9 Lis 2010
Poruka
1,635

E sada ovako muči me jedan problem uzeo bi ovaj strojčić (disk)bez malčera,imam zanon TFX ali na njega neide ovaj disk reduktor je drugačiji kao i nosači šasije.
Ali bitna je i cijena disk 31 000 kn a malčer TFZ 1600 oko 26000kn.

Pitanje dali mora biti baš taj reduktor od TFZ-a ili može neki multiplikator npr odgovarajuči za pumpu
http://www.njuskalo.hr/sumarstvo-strojevi-oprema/hidraulicna-pumpa-multiplikator-oglas-3798379

Ideja je napraviti zasebno disk bez malčera,jedini problem je reduktor
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nije nikakav divlji broj. trebalo bi nazvat pa pitat, pa makar i bila neka zafrkancija..
 
Na vrh