• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pošizilo sve,i ja i forum...

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Puko mi forum...
Ja ga vidim u ovom obliku... :scratch čudo jedno...čik se snađi!
Sve posizilo...

hehehe...vratilo se sve u normalu u međuvremenu...
Poz Joe! :mrgreen:
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,067
i kod mene se to nekada desi , i cini mi se bude gore negdje opcija ''vidi u full varijanti'' ili nesto slicno ***** li ga , nemogu da se sjetim
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Sve obrisano...
I do sad sam ih brisao redovno, recimo nedeljno jednom, al se to nije još dešavalo!
Tako da znam u buduće, šta, zbog čega, i zašto!
Hvala!
Pozdrav Joe! :mrgreen:
 
B

Bobo

Guest
Meni je brisanje cookija pomagalo svaki puta...

I to se ne dogadja samo na ovom forumu, vec i na drugim forumima koje sam prije posjecivao i koje sad posjecujem...
 
T

Tomazy

Guest
i ja imao jednom probleme i na više foruma i problem je bio u firefox-u tojest problem je bio u novoj verziji firefoxa. sad neznam kako kome.
 
T

Tomazy

Guest
Re: Ideje, pohvale, žalbe...

eto neznam kuda napisati pa eto tu ću. Naime sve češće nemogu otvorit forum tj. mogu sve do početne stranice dalje nemože! neovisno koji preglednik koristim.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Re: Ideje, pohvale, žalbe...

ima tema pitanja u vezi rada foruma, ali posto si ti tu pisao, budem i ja..
isti problem mi se javlja. otvori mi pocetnu stranicu, i kada idem na nove postove ne otvori stranicu nego samo bijela pozadina. vratim se na pocetnu, probam bilo koji podforum i isto. samo bijela pozadina. obrisao kolacice, ali isto.
ne desava se svaki put, ali zadnjih par dana dosta cesto
 

markach

Iskusan lik
Premium
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
1,861
meni se malo prije dogodilo ali mi počelo funkcionirat to jest idem direkt na zadnji post u nekoj temi koja me zanima i tu mi otvori
 
B

Bobo

Guest
I ja imam probleme s forumam, al posto me jos par drugih stranica zeza, mislio sam da je kvar s moje strane, al ocito nije...

Ako se ne popravi narednih par dana, kontaktirat cemo server administratora da pogleda u cemu je stos.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
Re: Ideje, pohvale, žalbe...

Tomazy kaže:
eto neznam kuda napisati pa eto tu ću. Naime sve češće nemogu otvorit forum tj. mogu sve do početne stranice dalje nemože! neovisno koji preglednik koristim.
i kod mene ista situacija :cry:
 

zaja

Administrator
Osoblje foruma
Tu od
16 Tra 2007
Poruka
1,916
Kad vam se tako nešto desi onda napravite screenshot da vidimo o čemu se radi. Ja kad god posjetim forum radi ok.

Inače neznam dal je neko od moderatora obavijestio članove, dodana je takozvana "Topic preview" opcija na forum, dakle moguće je na stranici na kojoj se izlistavaju teme vidjeti "pregled" prvog posta, prelaskom miša iznad naslova.
Također, dali je neko primjetio da unazad 7 dana forum prilično brže radi? Na server je instaliran APC(Alternative PHP Cache) i po testovima koje sam napravio zadnjih dana sve radi puno brže uz manje opterecenje servera. ;)
 
B

Bobo

Guest
zaja kaže:
Kad vam se tako nešto desi onda napravite screenshot da vidimo o čemu se radi. Ja kad god posjetim forum radi ok.

Inače neznam dal je neko od moderatora obavijestio članove, dodana je takozvana "Topic preview" opcija na forum, dakle moguće je na stranici na kojoj se izlistavaju teme vidjeti "pregled" prvog posta, prelaskom miša iznad naslova.
Također, dali je neko primjetio da unazad 7 dana forum prilično brže radi? Na server je instaliran APC(Alternative PHP Cache) i po testovima koje sam napravio zadnjih dana sve radi puno brže uz manje opterecenje servera. ;)


Sto se ove greske tice, screenshot ti ne moze pomoci nista. Pojavi se pocetna stranica foruma i kad stisnes na bilo koju tipku, PAGE NOT FOUNT, PAGE COULD NOT BE OPENED i slicne poruke, ovisno o browseru.

Nisam obavjestavao nikoga za onu opciju da se vidi prvi post, jer sam iskreno, na to i zaboravio, posto svaku temu pojedinacno otvaram...

Sto se brzine foruma tice, sad kad si spomenuo, ima i u tome istine. No ja sam mislio da je to do mog racunala, jer radi ovisno kakav mu je dan. Nekad sve leti, nekad se sve vuce, pa se ni promjena brzine ne primjeti kod mene, koliko mozda kod nekoga kome racunalo normalno radi.

Sve u svemu, svaka pohvala!
 
Na vrh