• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jeste li pokusali kupovati nesto tim vaucerom?
kolega je htio uzeti kukuruz, pa su mu rekli u trgovini da nemoze. samo gnojivo. u drugoj jos ne rade s tim, a rekla mu je trgovkinja da misli da niti nece..
 
N

nina

Guest
rekli su do 31.3. prvi dio a drugi do 15.4. samo neznam kak pe taj drugi dio kad jos nisu ni prvi isplatili. zivi bili pa vidjeli.navodno su dobili svi osim zag.zupanije.a za vaucere kod nas jos neznaju jel ce davat robu.
 

Mike

Član
Tu od
6 Sij 2009
Poruka
969
ja dobil jučer vaučera,danas ga utopil za sjeme,nekaj zaštite,a za gnojivo mi rekli da moram pričekati do poslije Uskrsa :?
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
E momci, jel taj iznos koji tamo piše na odluci tih 26,60 posto?
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
po kojem to pravilu ide??' netko je dobio vaučer i nešo para,,,netko samo vaučer... netko samo pare...
tu se ne zna tko pije a tko plaća!!!
 
N

nina

Guest
to ni i ministarstvu ne znaju ko pije ko placa,neki su dobili sve neki nista,kod mene ni vaucera ni para jos nema.
 
B

Bobo

Guest
Ovo sto sad nastaje je PRAVI KAOS...

Dobili i mi vaucer, i s njim preklopili gnojivo i sjeme koje smo uzeli "na dug" za sjetvu psenice.

No, nas ovdje muce neki drugi problemi. Sjedaju nam neki novci, nit znamo sto ni od cega. Cifra se nikako ne ukapa niti u jednu kulturu koju imamo prijavljenu, novci koje smo uzeli umjesto vaucera za gnojivo jos nisu sjeli nikome, a mislim da niti nece kako je krenulo. Kad nazoves ministarstvo, ako ti se tko i javi, prespajaju te cas vamo cas tamo.

Jel ITKO od forumasa zna TOCNO koliko novca treba dobiti, te koliki dio je do sad uplacen, tj. koliko jos ima za dobiti?!?
 
G

gjurostrasni1

Guest
a da ti možda ni sam neznaš što si prijavio a što nisi,jer meni i meni poznatima sve štima u dlaku,na stranu što je to daleko od obečanog prošle godine :? ,.....i reci mi šta ti znači ono "novci koje smo uzeli umjesto vaučera",pa novci za one koji vrate vaučer budu tek u kolovozu (al se ja bojim da ne ostanemo bez toga :scratch
 
B

Bobo

Guest
Ja pricam o prvom vauceru... Ne znam kad ti novci trebaju sjest. Ovaj vaucer sto je dosao neki dan je vec "utopljen"...

Prijavljeno je bilo duhan, psenica, soja, pcele... Kukuruze na prijavljujemo, jer ih imamo samo za svoje potrebe i na tudjoj zemlji na koju ni ovako ni onako ne mogu dobiti poticaj zbog nesredjenih vlasnickih odnosa...

Kazem, nikako nam ne pasu zadnjih par uplata po niti jednoj racunici. Nismo vise ni sigurni koliko nam jos drzava za koju kulturu duguje. zato pitam jel itko od vas vodi evidenciju kad i koliko cega sjeda novca na racun.
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
evo ga,,, meni sjelo!!!! hvala Bogu!!!!

AGENCIJA ZA PLAĆANJA U POLJOPRIVR.R
PROLJETNA SJETVA 2009 OSNOVNO 1.941,17 KN
PROLJETNA SJETVA 2009 POSEBNO 2.372,54 KN
PROLJETNA SJETVA 2009 POSEBNO 215,69 KN

ukupno: 4.529,40 kuna

računica mi nikako ne sjeda

dali ARKOD ima kakve veze sa isplatom poticaja????
meni je smanjeno sa 2.87ha na 2,3ha

ako računam po ovoj od 2,87ha, onda mi izračun i postotak vaučera odgovara!!!
možda ARKOD ide tek od ove godine'?? šta vi mislite!!!!
 
G

gjurostrasni1

Guest
Od svega što si nabroio jedino znam za duhan i kao što sam več rekao meni paše skoro u lipu.
Dakle,za duhan si dobio pola od onih 60% po jedinici površine(1350 podijeli sa dva i pomnoži sa PRIJAVLJENIM hekarima).
Druga polovica bi trebala sjesti do 15.04. a po kili sad više neznam koliko će biti ni kada ali sma čuo da bi to trebalo biti
3,6 kn a vjerojatno će biti isplačeno tokom travnja :scratch
 
N

nina

Guest
evo decki i meni napokon sjela lova a i vaucer je stigao.sretan vam Uskrs svima.
 
B

Bobo

Guest
Evo, nisam jedini kojem racun ne stima, i roko ima slicne probleme.

S vaucerom nemam probleme, jer tamo lijepo pise za cega, koliko i vaucer je OK, mene kesovina brine...
 

DELO1

Član
Tu od
9 Ožu 2009
Poruka
378
Koliko ja znam novac za vaučer od pšenice bi odavno, a sadašnji poticaj mi štima, ne boj se neće se oni prevariti to ti je obrada u kompu i sa određenim programom tako da to vjerojarno ide automatski ...
 
B

Bobo

Guest
Meni pare za prvi vaucer jos nisu sjeli, nit ikome u mom kraju tko je vaucer vratio... Moguce je da smo sad dobili, pa mi zato ne stima racun.
 

cabage

Aktivni član
Tu od
1 Ožu 2008
Poruka
2,463
Po evidentnom stanju kod mene neću imati vremena provjeriti u banci što mi je sjelo do druge uplate :mrgreen: Vaučer p mojoj računici ne štima, no tko sam ja da tu šta sudim.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
što se tiče vaučera sunce ga ****** dođem u dućan trebam 6 paleta 15-ice koliko dođe toliko znači još bi trebo uzet i ureu da bude za sav vaučer a on meni a šta nisi reko da je za vaučer to ti je 200 kn po toni više ! Banda lopovska , čovjek iz grđevca dopeljo šleper kana po 1600 kn /t a ovi kukaju kak se jedva pokriju ???
 
B

Bobo

Guest
A jos mi je zanimljivije sto je to gnojivo i skuplje i nemas na njega povrat PDV-a

Sve mislim da cemo ostale vaucere vracat lijepo nazad, i cekat svoje pare, jer za koji bog sam u sustavu PDV-a, ako ga iz repromaterijala necu moci izvuci?
 

Najnoviji postovi

Na vrh