• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

djelac

Član
Tu od
9 Tra 2009
Poruka
532
ni meni isto ...pa rekli su da bi trebali biti obavjesteni do 22 ožujka pa nikaj :( :(
 

cipiripi1967

Član
Tu od
2 Stu 2008
Poruka
269
evo danas sjelo prvih 50% poticaja ,ali ništa od onih 600 kn/ha za repromaterijal...????????
a kod vas? :scratch
 
R

Rajtek

Guest
nikola2104 kaže:
sjelo za soju i kukuruz pola
Kolko za soju???
Jel 1350 kn, odnosno pola od toga???
 
H

Hrvoje_cvangic

Guest
jel i za suncokret??' jel zna netko koliko je poticaj za ovce mozda??
 
J

jedna mama

Guest
kad će za duhan?

jučer pričala sa kolegicom, kod nas (Slatina i okolica) još nikom ništa
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
a šta je sa "posebnim plaćanjem" tipa 250 kn/ha za vočnjake? jesu isto smanjena na 60% + ostatak u vaučeru? jel dobio tko? :roll:
 
G

gjurostrasni1

Guest
i za ljekovito bilje(kamilica) bi trebalo bit još 250 kn/ha, ali to niko nije nigdje ni spominjao,kao ni za vočnjake pa se bojim da i to budemo zaboravili.
A što se tiće duhanaca neznam jel znate kukava nam majka,kile puta 3,60 a ostalo vaučer,probat ću platiti mirovinsko,zdravstveno i PDV sa vaučerom...... :evil:
 

baba

Aktivni član
Tu od
5 Pro 2008
Poruka
260
ima toga još, izgleda najviše bi se trebali znojiti oni u ekološkoj proizvodnji (dobiš vaučer u gnojivu a nesmiješ ga koristiti :shock: ):

Posebna plaćanja u biljnoj proizvodnji - kn/ha (ima još i posebnih plaćanja za stočarstvo)

sjeme krumpira ha 6.750,00
sjeme suncokreta i duhana ha 4.750,00
sjeme kukuruza ha 2.750,00
sjeme pšenice, pšenoraži, raži, ječma i zobi ha 250,00
sjeme ostalih kultura ha 550,00
povrće za industrijsku preradu ha 750,00
šećerna repa ha 1.800,00
višegodišnji nasadi ha 250,00
vinogradi, teži uvjeti gospodarenja ha 1.150,00
ostale kulture – povrće, ljekovito bilje, jagode i hmelj ha 250,00
ekološka proizvodnja – oranice, višegodišnji nasadi ha 2.750,00
ekološka proizvodnja – livade i pašnjaci ha 700,00
Ostala plaćanja u biljnoj proizvodnji
prerada ploda maslina kg 0,75
maslinovo ulje ekstra djevičansko l 10,00
voćne i lozne sadnice – certificirane kom 3,20
voćne i lozne sadnice – standard kom 1,60
sadnice maslina kom 4,00
duhan kg 6,45
 

roko

Član
Tu od
10 Pro 2007
Poruka
868
pa šta ću ja sa gnojivom??? ja sam u ekološkoj proizvodnji...
trebao sam dobiti oko 2.250.00kn/ha za lavandu + 2.750,00kn/ha za EKO uzgoj...ukupno 5.000.00kn/ha !!!!

baš me zanima, hoću li išta dobiti!!!!
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
baba kaže:
ima toga još, izgleda najviše bi se trebali znojiti oni u ekološkoj proizvodnji (dobiš vaučer u gnojivu a nesmiješ ga koristiti :shock: ):

Zalosno i smijesno :twisted: :evil:
 
N

nina

Guest
je li na kraju uopce dobio ko vaucere za repromatrijal,kad nekom u nasoj lijepoj zag.zupaniji sjedne poticaj molim vas da nas obavjestite jer nazalost svi to cekamo ko ozebli sunce
 

Najnoviji postovi

Na vrh