• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poticaji

M

MOCO

Guest
Čobi se pokazao kao puno bolji ministar od Pankretića. Kad se sjetim Pankretića 1.put(koalicija sa SDPom) jaoj meni nikad mi nije bilo gore. Onda je došao Čobanković i pokazao da razumije probleme sela i bar se trudio-e,onda opet izbori pa HDZu treba koalicijski partner da ostane na vlasti i eto nam opet HSSa i Pankretića po 2.put i za tih pol godine opet mi se smučio,imao je on neke dobre ideje ali Yebote ništ nije realizirao samo je pričao i mljeo i demagogizirao seljake, a isplate kasnile sve više i činilo mi se da ne razumije probleme sela već sve seljake tretira kao prevarante,muljatore i lopove isto kao i njegov Željko Mavrović,njih dvojica su bliži SDPu nego HSSu.
 
H

Hurlimann86

Guest
ljudi jeste li čuli što su još smislili za 2010...

neće se moći dobiti poticaj ako nećemo ispunjavati neki obrazac o tome sa kojim smo sredstvima prskali koju njivu, sa kojom količinom, u koje vrijeme i kad je ista pobrana ili požeta.

navodno da se obrazac može dići u savjetodavnoj ili se može isprintati s interneta.
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Jeste li znali da su u EU dozvoljeni pripravci za koje nama kažu da su štetni i da ih zbog EU moramo zabraniti? Jel se zna tko koga ovdje? :lol:
 

josip123

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2009
Poruka
1,340
Hurlimann86 kaže:
ljudi jeste li čuli što su još smislili za 2010...

neće se moći dobiti poticaj ako nećemo ispunjavati neki obrazac o tome sa kojim smo sredstvima prskali koju njivu, sa kojom količinom, u koje vrijeme i kad je ista pobrana ili požeta.

navodno da se obrazac može dići u savjetodavnoj ili se može isprintati s interneta.
neznam zašto bi to njih trebalo zanimati,badava troše i svoje,a i naše dragocijeno vrijeme.bolje bi im bilo da se uhvate posla i da riješe probleme u kojima su poljoprivrednici.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Naravno da ima.
I to znatno vecih od nasih...logicno.
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Hvala svima koji su se smrzavali za interese svih ostali koji sada pametuju kako je trebalo .
Ja sam bio par puta koliko sam stigao i vrijeđa me kad netko tko je doma spavo u krevetu počne srat :evil:
skidam kapu onima koji su bili :mrgreen:
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
tatar kaže:
Hvala svima koji su se smrzavali za interese svih ostali koji sada pametuju kako je trebalo .
Ja sam bio par puta koliko sam stigao i vrijeđa me kad netko tko je doma spavo u krevetu počne srat :evil:
skidam kapu onima koji su bili :mrgreen:

Ja nisam bio ,ali volim pametovat :)
jel tako becar?
 

tatar

Član
Tu od
16 Ruj 2009
Poruka
455
Pametovat nekad da nekad ne ali srat nikako .
dečki koji su bili u letičanima pored bjelovara znaju kad sam bio i koliko .
Samo sam htio zahvaliti onima koji su bili cijelo vrijeme i žrtvovali se puno više od mene :mrgreen:
Ako je to pametovanje ok .
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,115
Ma zajebavam se...
bio sam i ja od pocetka tu kod nas na prosvijedima....nisam bio od 0-24 ali dosta sam proveo vremena tamo....a trk je stalno bio..
 

Kontam

Aktivni član
Tu od
3 Svi 2008
Poruka
4,076
Vrlo je važno raditi u državnoj firmi i ...



A tko nas J kad smo luzeri :mrgreen:
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,844
Ovdje kod mene rijetko ko da je čisti poljoprivrednik, dođem ljudima koji imaju farmu 40-60 muznih krava i reko fino ljudi žive od toga kad gazda meni reče da radi u državnoj firmi i da je ovo s kravama nesigurno. Poslije saznam da mu tamo u istoj firmi rade žena, sin i snaha, ljudskoj pohlepi nikad kraja.
 

drmr

Član
Tu od
28 Ruj 2009
Poruka
688
Gustavo kaže:
Ovdje kod mene rijetko ko da je čisti poljoprivrednik, dođem ljudima koji imaju farmu 40-60 muznih krava i reko fino ljudi žive od toga kad gazda meni reče da radi u državnoj firmi i da je ovo s kravama nesigurno. Poslije saznam da mu tamo u istoj firmi rade žena, sin i snaha, ljudskoj pohlepi nikad kraja.

To je sposobnost hahahaha :D

Nego,mene zanima koliki je sada poticaj za drzanje konja. Ako uopce postoji jos!?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,076
Gustavo kaže:
Ovdje kod mene rijetko ko da je čisti poljoprivrednik, dođem ljudima koji imaju farmu 40-60 muznih krava i reko fino ljudi žive od toga kad gazda meni reče da radi u državnoj firmi i da je ovo s kravama nesigurno. Poslije saznam da mu tamo u istoj firmi rade žena, sin i snaha, ljudskoj pohlepi nikad kraja.
Nemoj tak.
Ti ljudi vrijede dvostruko, jer rade dva posla, umjesto da popodne odmaraju. Nije riječ o ljudskoj pohlepi, već o nesigurnosti rada i života samo od poljoprivrede.
Pohlepa je nešto drugo...
 
P

pozna

Guest
nesta tu nestima,tko hrani krave i brine o njima barem 9 sati dnevno dok su oni u firmi?? ili ustvari oko 40 -60 krava i nema nekog posla,kazu da za hektar psenice treba 16 sati rada godisnje tako da tko radi u firmi(vecina sa foruma)i moze biti neki poljoprivrednik. koliko ima posla oko krava jako dobro znam,pa mi razum kaze da ljudi imaju uposlenike. sta je tu lose? drzavna firma je uvijek bila zakon,i najsigurnija,sta je sigurnije od takve firme? na kraju seljaci nemoraju biti seljaci,ima i drugog posla na svijetu.
 
K

korisnik2408

Guest
Tko im brani da zaposle nekoga ko ce im pomagati na farmi. Stvarno ne vidim u cemu je problem ako netko radi dva posla.
 

Najnoviji postovi

Na vrh