• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Poučne priče, aforizmi, poslovice, anegdote

Bratko

Iskusan lik
Tu od
26 Velj 2014
Poruka
778
Srpski tekst- a oni kažu sloveni ,a ne slaveni kao mi. Znači duša slavenskih na našem jeziku.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Da, zato oni, koji su tijelo (anglosaksonci), ubijaju ove koji su duša...u ovom besmislenom, podmetnutom ratu, gdje židov vodi one koji ginu, "braneći" zemlju koju je on već podijelil sa svojima... :(
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,889
Jedan 80togodišnjak!
"Iduče jeseni bun naredil neku pizdariju i onda me budu strpali v rešt. Tam me hrane, ne zima, paze na mene i ko Bog! Ovak moja penzija ne dosegne do druge il' sem gladen il' mi zima"!
 

NikolaT55

Iskusan lik
Tu od
17 Velj 2020
Poruka
1,895
Upitaše mudrog čovjeka: "Jesi li čuo da onaj čovjek može letjeti?"

"Pa što je tu čudno," - reče mudrac - "pa i komarci i muhe lete.

"A jesi li vidio onog čovjeka kako hoda po površini mora?"

"Pa što je tu čudno, pa i obična drvena daska pluta po vodi"- odgovori mudrac.

"Pa dobro, što onda za tebe znači čudo?" - upitaše ga.

"O ljudi, nemojte nasjedati na te lažne i bajkovite priče. Pa i da leti i da hoda po moru, to nije nikakvo čudo, jer i niža stvorenja od čovjeka to mogu učiniti. Najveće čudo danas, je kad se čovjek kreće među pokvarenim ljudima i strpljivo podnosi njihove uvrede, a ne gubi moralna načela: ne krade, ne vara, ne ogovara, ne iznevjeri njihovo povjerenje i njihovo oslanjanje na njega i da im ne slomi srca. Biti čovjek, to je danas pravo čudo!"
 

Matija_E30

Iskusan lik
Premium
Tu od
13 Stu 2019
Poruka
2,933
“Prije nego što sam imao šest godina, baka i djed i majka učili su me da kad bi se sve zeleno što raste uklonilo sa zemlje, ne bi moglo biti života. Kad bi sva četveronožna stvorenja bila uzeta sa zemlje, ne bi moglo biti života. Kad bi sva krilata stvorenja bila uzeta sa zemlje, ne bi moglo biti života. Kad bi svi naši rođaci koji pužu i plivaju i žive unutar zemlje bili odvedeni, ne bi moglo biti života. Ali kad bi sva ljudska bića bila oduzeta, život bi na zemlji cvjetao. Eto koliko smo beznačajni.”
Russell Means, Nacija Oglala Lakota (10. Novembar 1939. – 22. Oktobar 2012.).
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,647
Da, samo podupiri eugeniku i propagandu bogatih...
Mi možda jesmo nekome beznačajni, ali pitaj svoje unuke jel misle tak
No vjeruj, bogataši za sebe tak ne misle.
 
Na vrh