• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz slavonije

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
pozdrav forumašima , ja sam jedan od proizvođača kozijeg mljeka , znači mljeko jarad za klanje i rasplod :roll:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., Sretno TI sa proizvodnjom!, svaka čast i fala!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...............:partyman::partyman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao kolega
a koliko koza imaš i koje ?
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
imam 100 komada od toga 35 komada sa rodovnikom ( francuska alpina) a ostalo ktižanke domače sa alpinom
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lipi pozdrav i dobro došal!!
a jel se proizvodi onaj smrdljivi, ali preeeeeeefini kozji sir??!!
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
lipi pozdrav i dobro došal!!
a jel se proizvodi onaj smrdljivi, ali preeeeeeefini kozji sir??!!

ja predajem mlijeko jednoj maloj privatnoj mljekari koja radi dosta vrsta kozijih sireva i večina se plasira na moru navodno nestigne sir sazoriti koliku potražnju ima a od sireva ima od kozije fete pa do sireva u maslinovom ulju :eek:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e kad paše uz pršut, a kaj je najbolje ima jedan švapski recept,
oni pljesnivi sirevi poput Presidente, ili Camembert i slični, grozd, slano pivsko pecivo, pa zalogaj zaliješ pšeničnom pivom... ajmeeee

uglavnom, mi probali sa kozjim sirom, i isto je bilo odlično!

aj samo naprijed sa kozarstvom! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Probaj sir namazat domačim uljem,,koji ima jedno misec misec i po,,i onda ga zapri u plastičnu ili bilo kakovu kantu da ne udioše,,,pa ga otvori za par miseci,,,,,očisti mufu s njega,,,pa da vidiš,,ča je milina,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mmmmmamaaaammmmaaaa:supz::supz::supz:

Kako klizi:drinkers::drinkers::drinkers:

Evo ja jučer zamota kobasice u foliju,m,,i bacija u kamin ispod žerave,,,,,,,,ajme :p da se smrzeš...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kozji sir sa maslinovim uljem?

kobasice u alu-foliju i zatrpaš sa žarom?
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
zar nikada nisi probao sir u maslinovom ili bučinom ulju?? dali si probao odimljeni sir ili sa začinom recimo biber ,,, sve su to prvoklasne delicije:eek:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nisam imao prilike ovu kombinaciju probat, sa uljem...
kupio sam par puta krvlji dimljeni koji je imao masline u sebi,
pa sa koprom kravlji, pa kravlji sa crvenom ljutom paprikom (taj je bil odličan :supz: ), a kozji sam probal samo , kak bi rekal, čist...

jel taj kozji onaj tvrdi punomasni? ili je ko svijež?
ja sam nekakav tvrdi, tamno žuti probal, rečeno mi je da je kozji...
 

Najnoviji postovi

Na vrh