• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozdrav iz slavonije

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
pozdrav forumašima , ja sam jedan od proizvođača kozijeg mljeka , znači mljeko jarad za klanje i rasplod :roll:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal! ...

., Sretno TI sa proizvodnjom!, svaka čast i fala!!! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša...............:partyman::partyman:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao kolega
a koliko koza imaš i koje ?
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
imam 100 komada od toga 35 komada sa rodovnikom ( francuska alpina) a ostalo ktižanke domače sa alpinom
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
lipi pozdrav i dobro došal!!
a jel se proizvodi onaj smrdljivi, ali preeeeeeefini kozji sir??!!
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
lipi pozdrav i dobro došal!!
a jel se proizvodi onaj smrdljivi, ali preeeeeeefini kozji sir??!!

ja predajem mlijeko jednoj maloj privatnoj mljekari koja radi dosta vrsta kozijih sireva i večina se plasira na moru navodno nestigne sir sazoriti koliku potražnju ima a od sireva ima od kozije fete pa do sireva u maslinovom ulju :eek:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
e kad paše uz pršut, a kaj je najbolje ima jedan švapski recept,
oni pljesnivi sirevi poput Presidente, ili Camembert i slični, grozd, slano pivsko pecivo, pa zalogaj zaliješ pšeničnom pivom... ajmeeee

uglavnom, mi probali sa kozjim sirom, i isto je bilo odlično!

aj samo naprijed sa kozarstvom! :partyman:
 
B

BAGERISTA

Guest
Probaj sir namazat domačim uljem,,koji ima jedno misec misec i po,,i onda ga zapri u plastičnu ili bilo kakovu kantu da ne udioše,,,pa ga otvori za par miseci,,,,,očisti mufu s njega,,,pa da vidiš,,ča je milina,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,mmmmmamaaaammmmaaaa:supz::supz::supz:

Kako klizi:drinkers::drinkers::drinkers:

Evo ja jučer zamota kobasice u foliju,m,,i bacija u kamin ispod žerave,,,,,,,,ajme :p da se smrzeš...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
kozji sir sa maslinovim uljem?

kobasice u alu-foliju i zatrpaš sa žarom?
 

tovi

Član
Tu od
25 Sij 2012
Poruka
72
zar nikada nisi probao sir u maslinovom ili bučinom ulju?? dali si probao odimljeni sir ili sa začinom recimo biber ,,, sve su to prvoklasne delicije:eek:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
nisam imao prilike ovu kombinaciju probat, sa uljem...
kupio sam par puta krvlji dimljeni koji je imao masline u sebi,
pa sa koprom kravlji, pa kravlji sa crvenom ljutom paprikom (taj je bil odličan :supz: ), a kozji sam probal samo , kak bi rekal, čist...

jel taj kozji onaj tvrdi punomasni? ili je ko svijež?
ja sam nekakav tvrdi, tamno žuti probal, rečeno mi je da je kozji...
 
Na vrh