• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Buče!!

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
lijepi pozdrav svima zovem se Ivica (bučo nadimak) imam 24 god zivim u Lasinji. Bavim se nesto malo poljoprivredom imam imt 542 i vecinu prikljucaka a ono sta nemam posudim.Jako mi se svida ovaj forum prakticki sam procitao sve stranice i puno naucio, nemam puno godina al puno sam naucio i bio prisiljen naucit pa imam iskustva osobito s popravcima traktora pa ako ce nekom nekad trebat neki savijet misljenje neka samo pita potrudit cu mu se odgovorit najbolje sta znam.Nadam se da cemo se puno druzit i malo svadat!
 
Posljednje uređivanje:

Kuba

Član
Tu od
8 Velj 2011
Poruka
175
Pozdrav i dobrodošao! :partyman:
Sve to stoji,al' nebudemo se svađali!Samo družili... :partyman: :mrgreen:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Hvala na dobrodoslici!
Moramo se druzit i pomoc jedni drugima!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Hvala na dobrodošlici!!!!!
Neidem ništa na Kupu mada imam 1km do nje ja lakše živce odmorim u garaži nego u ribičiji:)
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Sretan i čestit Božić svim članovima foruma koji ga slave!!:drinkers:
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
Re: pozdrav

Evo par slikica modifikacija koje sam napravio na svojoj 42-ki!!
cam00048z.jpg

cam00049.jpg


cam00045m.jpg

cam00050j.jpg

Prikljucak i crijevo mi je bilo viska stajalo u garazi pa da iskoristimo da ne stoji bezveze!!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,997
@markec nema nikakov izvod ispod lonca osim za ispustanje ako mislis na doradu na boci zraka!!
@mrsima14 to crijevo i prikljucak bilo u garazi kupilo prasinu pa sam ga sklepo na bocu da mogu prikopcat i provijer i pumpat gume i bit ce za ispuhivanje kilera samo si moram kupit jos jedan pistolj za pumpanje i ispuhivanje i to ce bit stalno na traktoru a i da si ne diram set koji imam uz kompresor u garazi!!
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
A onaj čep između kihavca i rezervara, tam na onoj spojnici, on nebi bil dobar?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,928
Nije bitno, bitno da ne pušta.
s čim si to naličil?
 

Najnoviji postovi

Na vrh