• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Natalije

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Oh... pa ovo je tako neočekivano i iznenada...


pa ono...

BIH!!! :)



Ali, čekaj malo, nit' sam na lotu dobila, nit' sam za traktor zaradila ! A do onda možda i R8+ izbace...

opa bajo , sad kad sam vidio sliku:rolleyess: i godine auuuuu...
još ako dobiješ na lotu:supz:......

samo neznam jel mi vjera dozvoljava:scratch
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Natalija je super cura ovako kako je. Bojim se ako dobije na lotu, možda se uobrazi pa neće htjeti ni razgovarati sa nama na forumu. :)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
bumo žicali krug u lamborghiniju ako dobi na lotu,
ja se badave nudim, samo naknada u jelu i pilu, bez toga se ne mre :lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
bumo žicali krug u lamborghiniju ako dobi na lotu,
ja se badave nudim
, samo naknada u jelu i pilu, bez toga se ne mre :lol:

Sotono jena,,,,,,,imaš traktor doma,,,,malo ti je,
2q8n6sh.gif
,sad biš još jednog....ni više ni manje,,,,nego odmah na traktorčinu......:shock:
95uflz.gif
:rolfer:

Igrat če tebi sedmica,več si fergija zabija,,
sc3x4z.gif
:lol::lol:
 
N

Natalija

Guest
Natalija je super cura ovako kako je. Bojim se ako dobije na lotu, možda se uobrazi pa neće htjeti ni razgovarati sa nama na forumu. :)

Kaj bi se uobrazila, nema šanse. Pa lova mi ne može kupiti znanje, a vidim da ga ovdje ima, tako da, ako dobijem na lotu, posvetit ću se kompletno onome što volim raditi, i tek onda ću imati razloga za boravak na forumu! :)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Sotono jena,,,,,,,imaš traktor doma,,,,malo ti je,
2q8n6sh.gif
,sad biš još jednog....ni više ni manje,,,,nego odmah na traktorčinu......:shock:
95uflz.gif
:rolfer:

Igrat če tebi sedmica,več si fergija zabija,,
sc3x4z.gif
:lol::lol:

:oops::oops:

ali samo sa htio mali krug, samo mali, da vidim kak to prva vuča okreče kotače kad su u zraku ... :rolfer:
 
N

Natalija

Guest
Vidim već da će R8 biti jaaaaaaako dobra i isplativa investicija. Koliko vas ima zainteresiranih za krugove, neću cijelu jednu sezonu trebati sjedati na traktor!
Idem sad vidjeti koji su brojevi izvučeni, pa se, eventualno, dogovorimo za raspored.
 
B

BAGERISTA

Guest
:oops::oops:

ali samo sa htio mali krug, samo mali, da vidim kak to prva vuča okreče kotače kad su u zraku ... :rolfer:

Onda dobro,:roll:,,,,ali dalje niš.............:axe::axe:
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Kaj bi se uobrazila, nema šanse. Pa lova mi ne može kupiti znanje, a vidim da ga ovdje ima, tako da, ako dobijem na lotu, posvetit ću se kompletno onome što volim raditi, i tek onda ću imati razloga za boravak na forumu! :)

Pošto si već ovdje, a vidim od lota za sad ništa, iskoristi ovaj forum i polako usavršavaj znanje i prikupljaj informacije koje su ti potrebne. Tako da kad dobiješ na lotu već budeš spremna i odmah ideš po traktor i snjim u njivu. Naravno pozovi i ove članove koji se nude za krug, dva nek oru a ti se samo pobrini za piće :drinkers: :partyman::partyman:
 

ćelo

Član
Tu od
6 Kol 2011
Poruka
662
powershift podrzavam te hehe,,,,natalija dobro nam stigla na forum,,,:partyman: vidi mačke na slici heheheheh
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
powershift podrzavam te hehe,,,,natalija dobro nam stigla na forum,,,:partyman: vidi mačke na slici heheheheh

no dečki razlaz
ja sam je prvi pitao
da neće biti :axe:
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav ženo u najboljm godinama!, Natalija!!!, dobro nam došla! ...

., aj Bog!, čitamo - pišemo se., sretno TI sa lottom!!! ...

., p.s., lipo fala na iskrenim čestitkama za moj rodjendan.-
 

Najnoviji postovi

Na vrh