• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav od Natalije

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Dobro da si prvi pita................:mrgreen::mrgreen:

Bolje reći prvi je pokušao...
Nije bitno ko prvi pita nego kome se obeća.

Natalija kad je izvlačenje lota da ti držimo fige :finga:
 
N

Natalija

Guest
Pošto si već ovdje, a vidim od lota za sad ništa, iskoristi ovaj forum i polako usavršavaj znanje i prikupljaj informacije koje su ti potrebne. Tako da kad dobiješ na lotu već budeš spremna i odmah ideš po traktor i snjim u njivu. Naravno pozovi i ove članove koji se nude za krug, dva nek oru a ti se samo pobrini za piće :drinkers: :partyman::partyman:

E, pa upravo to i radim, skupljam znanje da, kad bude prilika, odmah uskočim (i na traktor).
A kad padne R8, naravno da ste svi pozvani, evo, već sam zabilježila raspored vožnji prema rednim brojevima prijava, a za cugu me ne trebate posebno upozoravati, pa to se podrazumijeva, ccc... Vidi se da me ne poznate! :p
(Jedino kaj bute prvo radili krugove, jer sam protivnik vožnje u alkoholiziranom stanju! Bez obzira na činjenicu da puno ljudi bolje vozi upravo u takvom stanju.)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
Šta te zanima u poljoprivredi, čime bi željela da se baviš? Jesi pronašla koju interesantunu temu, nešto što te zanima i što bi voljela raditi? Imaš li možda negdje imanje na selu?
 
N

Natalija

Guest
Šta te zanima u poljoprivredi, čime bi željela da se baviš? Jesi pronašla koju interesantunu temu, nešto što te zanima i što bi voljela raditi? Imaš li možda negdje imanje na selu?

Ne, na žalost, nemam imanje.
Ustvari sam dipl. ing. agr., tako da nije da sam baš totalni padobranac ovdje, a ono čemu se nadam da ću raditi u skoroj budućnosti je suradnja na jednom istraživanju u uzgoju bilja, zato sam i ovdje. A jednog dana bih svakako željela živjeti na selu i baviti se biodinamičkim uzgojem. No, shvatila sam već da ono što planiramo i što nam život ustvari donese, ne mora nužno imati puno dodirnih točaka, zato sad laganini... Učim i spremam se za što god život donese :)
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
A znači ti ipak nisi zalutala ovdje na forum, kako se to meni u početku činilo. E onda odlično, znanje već imaš, a nadam se da ćeš naći posao u struci i steći i iskustvo. A dotle pomalo prati forum i pogledaj kakva su tuđa iskustva i sa kakvim se sve problemima poljoprivrednici susreću. Vjerujem da ćeš ovdje naći dosta korisnih informacija a isto tako vjerujem da ćeš i ti nama pomoći svojim znanjem.
Što se tiče imanja na selu, jesi li možda razmišljala o udaji na selo? :heart::heart: Tako bi spojila ugodno sa korisnim ;)
 
N

Natalija

Guest
Što se tiče imanja na selu, jesi li možda razmišljala o udaji na selo? :heart::heart: Tako bi spojila ugodno sa korisnim ;)

Hahaha, to bi bila idealna kombinacija, ali nije se još zalomilo, a forsirati neću. :)
Imam priliku sudjelovati u jednom istraživanju, i to mi je za sad full zanimljivo i dovoljno, a poslije, vidjet ćemo. Sad mi je prioritet da ovaj posao odradim najbolje što mogu.
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Hahaha, to bi bila idealna kombinacija, ali nije se još zalomilo, a forsirati neću. :)
Imam priliku sudjelovati u jednom istraživanju, i to mi je za sad full zanimljivo i dovoljno, a poslije, vidjet ćemo. Sad mi je prioritet da ovaj posao odradim najbolje što mogu.

nudim ti imanje na selu, ako treba kupit ću ti i traktor
a zauzvrat da i ja sudjelujem u istraživanju:weedman:
 
H

Hrvach

Guest
nudim ti imanje na selu, ako treba kupit ću ti i traktor
a zauzvrat da i ja sudjelujem u istraživanju:weedman:

Istraživanju čega Ilegalac, daj budi malo precizniji:mrgreen::axe:
 

soony-69

Aktivni član
Tu od
16 Sij 2011
Poruka
856
Hahaha, to bi bila idealna kombinacija, ali nije se još zalomilo, a forsirati neću. :)
Imam priliku sudjelovati u jednom istraživanju, i to mi je za sad full zanimljivo i dovoljno, a poslije, vidjet ćemo. Sad mi je prioritet da ovaj posao odradim najbolje što mogu.

Onaj RTL i "ljubav je na selu ":supz:je nula naspram ovoga.
 

Cowboy

Dobro znana faca
Tu od
7 Velj 2011
Poruka
2,431
ovdje bi trebali otvoriti temu :heart:LJUBAV JE NA FORUMU :heart:
 

farmervg

Aktivni član
Tu od
7 Lip 2010
Poruka
1,421
izgleda da su nekima počeli djelovati proljetni hormoni veljača je prošla:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
ovdje bi trebali otvoriti temu :heart:LJUBAV JE NA FORUMU :heart:

20ubfia.jpg
......................:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 
N

Natalija

Guest
nudim ti imanje na selu, ako treba kupit ću ti i traktor
a zauzvrat da i ja sudjelujem u istraživanju:weedman:

Hehehe,, Ilegalac, nemaš ni pojma koliko si blizu upiknuo! ;)
Alternativa, alternativa...

A istraživanje se bavi učinkom vibracija izazvanih višestrukim orgazmima na rast bilja. Pa sad, ako se netko nalazi kompetentnim za sudjelovanje u ovakvom istraživanju, možemo se dogovoriti.
R8 je, naravno, u ovakvom istraživanju isključen, jer elektromagnetsko zračenje elektroničkih komponenti može ometati pozitivne učinke orgazmičkih vibracija...

Ajde, ako me banujete zbog eksplicitnosti, sve vas lijepo pozdravljam i želim vam puno uspjeha u daljnjem radu!:partyman:
 

ilegalac

Član
Tu od
19 Velj 2010
Poruka
909
Hehehe,, Ilegalac, nemaš ni pojma koliko si blizu upiknuo! ;)
Alternativa, alternativa...

A istraživanje se bavi učinkom vibracija izazvanih višestrukim orgazmima na rast bilja. Pa sad, ako se netko nalazi kompetentnim za sudjelovanje u ovakvom istraživanju, možemo se dogovoriti.
R8 je, naravno, u ovakvom istraživanju isključen, jer elektromagnetsko zračenje elektroničkih komponenti može ometati pozitivne učinke orgazmičkih vibracija...

Ajde, ako me banujete zbog eksplicitnosti, sve vas lijepo pozdravljam i želim vam puno uspjeha u daljnjem radu!:partyman:

uništi me istraživanjem:mrgreen:
dat ću život za nauku (ako mogu s tobom istraživat):weedman::weedman::weedman:
 
N

Natalija

Guest
:oops::scratch:mrgreen:
a nisam ni gađao:mrgreen:
hoće bit i pušenja?

Eto, pa to je recept za uspjeh - da se ne povodiš za razumom, logikom i namjerom, nego da slušaš svoj inner feeling! ;)

Iako se želim odvići od pušenja, rekreativno svakako dolazi u obzir!

A uživat ćemo i vizualno i olfaktivno i taktilno!
 
Posljednje uređivanje:

Najnoviji postovi

Na vrh