• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pozdrav svima od pege25

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Pege pozdrav i dobro došao.
A vidi ga sad, na svom je forumu bio veliki gazda dok se forum nije raspao, a sad se preselio na sve ove ostale, da ne spominjem kako si ih nazivao, al nema veze, to nije ni bitno, aj živio.
:icon_weed::icon_weed:, za smajliće odeš dolje na napredno kad pišeš poruku i oni su ti desno u stupcu
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,088
Svaka čast na predstavljanju!
Dobrodošao! :icon_pray:
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,940
Dobro došel.

Ako več nisi ošel :(angel):
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
oo vidi tko nam se pridružio...pa lijepi ti pozdrav gospon pege25 i želim ti dobrodošlicu...nadam se pametnim postovima :icon_e_ugeek:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Hvala rođo kad moji postovi nisu pametni..nemoj tako ..ja sam samo jadan neshvačen

Ja sam rođo ljudina dao bih pege i svom najgorem neprijatelju bubreg ..moš me jel ali sam jednostavno takav..bio i ostao car he he


Volim ljude isto kao i poljoprivredu..hebem ti kako mi fale smajlići he

prvo mi nismo rođaci nikakvi...:p:

drugo ti si meni na svom forumu priredil jako lijepo feštu, al ja nisam takav da ti bum sad nekaj zamjeral ali nije bilo fer od tebe i još jednog kolege kojeg nije vrijedno spominjat :fiery:

drago mi je da si tu nemam ništa protiv tebe i dakako svi smo na svoj način napravljeni niko nije idealan...aj sad okini slika nešto :(talk):
 

toma 3340

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
889
Pege što se odmah ljutiš, ja sam se malo našalio na tvoj račun, a ti odmah da se ja naslađujem na tvojoj nesreći.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Dobro došao na forum..:icon_super:

Eto nadam se da češ ovdje ostat malo duže vremena i da bude čim manje pizdarija :icon_blackeye::icon_e_wink:
 

batad

Član
Tu od
10 Lip 2010
Poruka
304
Dobro došao i još bolje ostao.

Poslije ćeš napisati koliko je težak bio transfer. :icon_lol:
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Izvini ne-rođo evo više ti se neću obračati tako mi druga tita ..a i ti nemoj meni ako možeš

A što se tiće okidanja mogu ti jedino okiniti neku dobru stariju rođakinju he he ..bez zamjerke šala

I još jednom u naprjed molim sve da me sada vamo svi redom koji me znate živog ne razipenjete nemojte evo sav sam se sad rasplako ..i ja sam čovjek i ja griješim ..i ovom prilkom se izvinjavam svima koje sam uvrjedio na bilo koji način i molim da mi oprostite i pustite na miru...hvala vam lijepa .


Lp
pege25

ja tebe ne razapinjem ni ništa ali nije od tebe bilo lijepo ono...večina njih zna ko je moju rođenu majku spominjal,a bolje da mi ju niko ne dira jer sam takav...nisam mislil da mi se ne obračaš nego ovo rođak nije mi prigodno iz drugih razloga...mi smo svi kolege i drago mi je da sad pričam s tobom...ja sam odavno prešel preko toga i sve pet...nego piši malo o "dami" kako se drži...nadam se samo slikama od nje :D
 

fric1993

Aktivni član
Tu od
26 Kol 2010
Poruka
1,400
Ma sve pet eto još jednom ti se izvinjavam kolega

Dama je sad u remontu ..spremam je za prodaju uskoro će biti na njuškalu ..jer mi više ne treba ..eto ako ćuješ da kome treba koja dobra 47-ca slobodno me preporući

nema problema...kaj remontiraš na njoj?

a naš kraj baš nije pun poljoprivrednika ko tu kod tebe...niko baš ne koristi tak velke strojeve...par večih gazdi kaj imaju veće pile ovi svi neke male...al evo ako će neko tražit Mr Pege ima pravi stroj hehe
 
Na vrh