• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
:partyman::partyman::partyman:,ja gren na gliser,,,,sva ča iman ti puštan ko ne se tornan,,,,a forši probijemo u centar karlovca,,,,,,,,,suetski kanal čemo probit.................:weedman::lol::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehehe, nemoj bućice zaboravit!!
šlaufić več imaš :finga:

:rolfer::rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
E bit če slik.........................:lol::lol::lol:
Sad prontivamo mesinu za na gliser,,,,,,,,,,,:partyman::partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
hehe, moram vam ovo ispričat....

Dakle, bilo je to prije 3 dana, kad je moja ženica čula da neš grebe po ormaru u hodniku... istjerali mi zvjer van iz kuće... jel, prijatelj miš od 10cm... neki poveći doduše...

sljedeći dan, prešamo bratac i ja u podrumu, a akrobat skače 3 metra od nas i za*ebava se po policama...

imam godinu dana stare plastične mišolovke, koje nemaju više one kreme na polugi... niš, nabijem ja gauda sir

sljedeče jutro, mišolovka otvorena, sira nema

neće mene jedan mali glodavac, ipak sam ja inžinjerac, namažem ja zdenka sir na polugu sinoć, danas dođem u podrum, nema mišolovke ?! :shock: :scratch

on mene *ebe :mad:
 
B

BAGERISTA

Guest
hehe, moram vam ovo ispričat....

Dakle, bilo je to prije 3 dana, kad je moja ženica čula da neš grebe po ormaru u hodniku... istjerali mi zvjer van iz kuće... jel, prijatelj miš od 10cm... neki poveći doduše...

sljedeći dan, prešamo bratac i ja u podrumu, a akrobat skače 3 metra od nas i za*ebava se po policama...

imam godinu dana stare plastične mišolovke, koje nemaju više one kreme na polugi... niš, nabijem ja gauda sir

sljedeče jutro, mišolovka otvorena, sira nema

neće mene jedan mali glodavac, ipak sam ja inžinjerac, namažem ja zdenka sir na polugu sinoć, danas dođem u podrum, nema mišolovke ?! :shock: :scratch

on mene *ebe :mad:

Ispada tako nekako,,,,,,,,,ili je to neki nabildani mišonja,,,koji,,ima par kila..:lol::lol::lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
sve mi se čini da je to neki miš iz laboratorija, pametni miš jel,
pa je prednjim nogama išo skinut sir, i ovo ga učepilo i sad trčkara sa mišolovkom...

ove miševe kaj sam prije godine dana pohvatal je tak lijepo poklopila da im prelomilo kičmu... tak da mi ovo stvarno nije jasno... di je nestala mišolovka...

nisam stigal u jutro tražit ispod stalaže, budem popodne u potragu...
a podrum je pod ključem, tako da su prsti ukučana na sigurnom :lol:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
zato je obavezno moraš vezati špagom jer se upravo to dogodi,,poslije nema ni nje ni miša....:lol:
 
B

BAGERISTA

Guest
Moguče...........:mrgreen::mrgreen:
Ali kad nađeš javi,,,živo me interesira..8):supris:
 

zagorec

Član
Tu od
16 Svi 2011
Poruka
99
zato je obavezno moraš vezati špagom jer se upravo to dogodi,,poslije nema ni nje ni miša....:lol:

čitajući ovu priču,tu špaga ne pomaže
jedino sajla minimalno 12 mm
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
čitajući ovu priču,tu špaga ne pomaže
jedino sajla minimalno 12 mm

da,i vitlo možda.....:lol:
ko mu je kriv kaj ima mutante od miševa,nasnifali se sumpora pa se penju po zidovima i luduju....:lol: :lol:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
samo se vi sprdajte, al zagonetka je otkrivena...
mišolovka je pronađena pola metra dalje pod stalažom
miš uhvačen, i fali mu pol repa
mišolovka je izglobana naokrug

ergo, bila su dva miša, jedan se je uhvatil, a drugi ga je pokušal izvuč...
ko bi rekal da su tak inteligentni...
al zdenka siru nisu mogli odolit :finga:
 
B

BAGERISTA

Guest
Nači žrtva je nađena,,,,e sad mu je bolje,,,a ne bit golož na zdenku.............:rolfer::rolfer:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
samo se vi sprdajte, al zagonetka je otkrivena...
mišolovka je pronađena pola metra dalje pod stalažom
miš uhvačen, i fali mu pol repa
mišolovka je izglobana naokrug

ergo, bila su dva miša, jedan se je uhvatil, a drugi ga je pokušal izvuč...
ko bi rekal da su tak inteligentni...
al zdenka siru nisu mogli odolit :finga:

znači,imao je i pomagača....:rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i drugi voli Zdenku!! :partyman: :partyman: oba su pala, oba su pala!!!!
ostavio sam za svaki slučaj Zdenku u crvenoj ulici, možda noćas uhvati još koju mušteriju.... :rolleyess: :rolfer:
 

čiko

Član
Tu od
19 Lip 2011
Poruka
266
i drugi voli Zdenku!! :partyman: :partyman: oba su pala, oba su pala!!!!
ostavio sam za svaki slučaj Zdenku u crvenoj ulici, možda noćas uhvati još koju mušteriju.... :rolleyess: :rolfer:

Sad kad se pročuje u kvartu da se Zdenka daje... Budeš svaku večer mušterije vodio u pritvor, čak i pojačanje zvati:finga:
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,699
Sad kad se pročuje u kvartu da se Zdenka daje... Budeš svaku večer mušterije vodio u pritvor, čak i pojačanje zvati:finga:

važno je zvati se zdenka...:lol:
 

Najnoviji postovi

Na vrh