• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
Malo bi ga stislo na volan,,,,,:lol::lol:a malo mu je falilo da ne sam sebe stisne kad je pušta kvačilo........:madmana::madmana:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ma ča još,,,,
1zf3pq8.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
:lol::lol:,zna sam da če doj do tega,,.....
Ja gren prije spat,,,imam više šanse,,da mi kakova glupost padne na glavu...:rolfer::rolfer:
 
B

bosniahos

Guest
-

:lol::lol:,zna sam da če doj do tega,,.....
Ja gren prije spat,,,imam više šanse,,da mi kakova glupost padne na glavu...:rolfer::rolfer:

A meni moja "kamatarka" napiše kad sam joj rekal da ču joj svratit:Nemam feštu i več sam u krevetu i več je kasno,zar ne?
Mogal sam rastegnut psihološki pristup:vragek: da nikad nije kasno ovo ono, svratit nepozvan ono na foru prolazio san usput da te posijetim,a reko neka je bit če joj bolje drugi puta.::prayer::rolleyess::supz:
 
B

BAGERISTA

Guest
Prejako,,,,,,,,,,ali,,,8)8)
Trebalo,,,je krenut,,,da ni spat nemore...:mrgreen::mrgreen:aaaaaaa,,,vajka nika nova..
Sljedeči put,,,,če bit "kad se nađemo na pola puta..............":weedman:
 
B

bosniahos

Guest
-

Došla cica na kolica .Ja njoj maloprije kažem :u ovi Zvonko Bogdan ima jako lijepih pijesama ka da ih je pisal zate, a ona UUU sve su mu za pijance i kurve.A kompič u auto kaže, no lepo lepo baš se cifraš da nes čul nebi veroval kak se kitiš.:toimonster:
 
B

bosniahos

Guest
-

Serijal pod etiketom MILF.For children forbiden,hahahaha.Nesmijem više dobit ču po nosini.:axe::lol:previše ni sa kruvon ni dobro.
 
B

BAGERISTA

Guest
Baš tako,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,,:lol::lol:vidiš da nam malo triba da poludimo...
35i61km.gif
15xwhux.gif
i da nam se zavrti u glavi,,,:lol::lol:

Niš ti njega kruhom,
295zx1.gif
,,a on mene kosom........:lol::lol:
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
forumski kolega josix
evo da se pohvalim da sam u nedilju bio u tvom kraju i ljep je kraj a ljudi su prva liga bar ovi što sam sa njima bio pravi veseljaci
e da ima i dobrog vina kod vas vjerovatno se od grožđa pravi
 
B

BAGERISTA

Guest
Biš reka nije na palicu.............:supris::supris:
Šteta da njegovog nisi proba,,,,,,,,,jer je avion..
sxnn08.gif
,,nakon par
aa4yd.gif
,moreš i maraton
11w4hfa.jpg
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
drugi su imali maraton ja sam morao ranije stati sa vinom jer sam vozio kombi
 
B

BAGERISTA

Guest
A neko mora ispaštat,,:supris:,,,tako dođe,,,mada evo kad je bio josa poli mene,,,več nas krenulo,,,,ali je sva sreča bolja polovica ga zaustavila,,na vrime,,,,inače bi nočija,,,,,,,ča nam je bio plan,,,ali bez uspijeha..:mrgreen:eek:vaj put,,,,,sljedeči,,,,,idemo do kraja pa kud puklo..
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
forumski kolega josix
evo da se pohvalim da sam u nedilju bio u tvom kraju i ljep je kraj a ljudi su prva liga bar ovi što sam sa njima bio pravi veseljaci
e da ima i dobrog vina kod vas vjerovatno se od grožđa pravi

e da si se javio prije nedjelje!!! :madmana:
nemoj zaboravit sljedeći put!
pa da možeš usporedit sa par krajeva moga grada kakvo vino imamo... :D
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
evo da se malo javim, nisam nestao, samo ne stignem po kompu tipkat...
radi se cijeli tjedan na orezivanju vočnjaka i vinograda...

budući parking, :mrgreen:

dsc04336q.jpg


ovo je humus, koji več dvije godine tu stoji, krajnje je vrijeme da nakon rezanja i špricanja tu hrpu zemlje rastresem po redima, od kopanja mi se zemlja spustila pa imam stepenicu na ulasku u red...

evo, malo rezdbe u tijeku

dsc04339ck.jpg


jedan dio gornje polovice smo iznesli rožulje (orezotinu il kak ko to zove)

dsc04343e.jpg


vikend je bio, hm, buran...
u subotu, evo sa skupštine limene glazbe, lukburger:

dsc04344c.jpg


:rolfer:

a nedjelja, planinarenje po Učki

dsc04361w.jpg


dsc04368d.jpg


ako kiša ne bude za ozbiljno danas padala, imam još 4 polovke za srezat,
pa moram iznest do kraja rozgve, rožulje jel...

i priprema za špricanje crvenim uljem čim vrijeme dozvoli...
eh da, i morat ću i protiv grinja neku kemiju nabacit...
 

Najnoviji postovi

Na vrh