• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz iz Duge Rese ----

B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja mali ferkan,,,,s nabildanim prednjim krajem....:shock:,,još nove šlape zadnje,,,,,,alu mo ove stoje,,,,em je puniji,,,,em je ljepšše za vidit,,,;)a pored toga i nove su..:prayer:
A i lipo se napilija,,nadelali,,,,a i vidin,,da ti je dobro došla,,,,ova za stezanje tereta..;);):drinkers:

E sad,,češ tek osijetit,,,kako vuče,,malac,,,a pored toga,,nema 100ks..:rolfer::rolfer::rolfer:,,,ala če da se po selu sada,,,pokazuješ..8)
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a e, a kako tek na rikverc ide u brdo sa novi šlapa, ni ovi 120 kila utega mu ni stvaralo probleme :D

ja sa dve gurtne povežem voz, i nabim lojtre gore, i kaj sad, hehe, pa tu je treča!! :lol: nisam stezao ljestve sa vozom, jer voz uvik jako napnem, bojal sam se da lojtre ne popigam, i odlično došla dodatna oprema :mrgreen:

uh, lipo je bilo delat na 20 stupnjeva, samo da ni bilo one šljive...

e, a sad kad dođem sa helikopterom pokosit travu, al če susjedi gledat :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Ima da je satareš,,,,,,,,,,,,,,,,,,ni sama neče znat ča je ,snašlo,,,,:mrgreen::mrgreen:
Ajd da zavrti elisu,,,,samo da prije toga zazeleni...
2ll1t6t.gif
dfab2q.gif
 
B

BAGERISTA

Guest
Dabome,je isti..........:shock::shock:
ma ča si se napija,,,,,,,,,,,,znaš da ja sve jezike miješam....:rolfer::rolfer:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
eeeeh, da je vikend, i da sam pun ko čep one tvoje bevande,
onda bi razumil kaj si rekal :rolfer: :rolfer:
 
B

BAGERISTA

Guest
Doj če i do toga,,,kad-tad,,,pazi da se malo vani na njivi baci..
w18pbo.gif
i onda lagano..
5n3eir.gif
uz gemišt.....
snmjpz.gif
,,,
Moglo bi se i podelat na temu...:shock::shock:bez razgledavanja,,,,,,,,,,,samo pečenje,,i debeli hlad..

i onda idu svi jezici....:mrgreen::mrgreen::mrgreen:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Čitam neke postove, pa naletim da si ljubitelj planinarstva i tih stvari.
Da li je to tačno, ili sam pogrešno zaključio?
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
I ja sam planinar.
U zadnje vrijeme sve je manje vremena, ali par akcija godišnje se redovno odradi, a skoro svaki vikend se malo išunjam barem na selo u staru kućicu, sa društvom na roštilj, čorbicu, sač ili nešto slično.
Inače strašno volim prirodu i sve u vezi sa prirodom, a posebno kampovanje i duži boravak od barem 5 dana, ali to sada sebi mogu da priuštim samo jednom eventualno 2 puta godišnje, jer svaki dan je sve manje vremena.
Ranije sam se aktivno bavio lovom, a sada malo manje sve više idem da šetam.
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
i sam tako, niti stignem vremenski, niti novčanik to može sve podnest...
žena i ja krečemo sa gradnjom kuće, pa polako obustavljam "hoby" troškove...

kako se reklo u jednoj temi malo prije, fali mi alata, nemreš sve imat, ali ono najbitnije sam si pokupoval, još neke skupe sitnice, i to je to...

neće bit para za izlete...
a ja večinom planinarim od jeseni do prolječa, zimski izleti, onda nema radova u vinogradu, nego samo u podrumu :lol: , pa se stigne za vikend malo propješačit po prirodi...
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
Ja kampujem ljeti.
A i ja i žena upravo počinjemo da pravimo kuću tako da sam u istim go...ma kao i ti?
Mnogo slučajnosti na jednom mjestu.
 
B

BAGERISTA

Guest
Evo čiko,,,,,,,,,nema,,,,al valjda če se nač za stare drugove koja kapljica..:confused::confused:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
Ja kampujem ljeti.
A i ja i žena upravo počinjemo da pravimo kuću tako da sam u istim go...ma kao i ti?
Mnogo slučajnosti na jednom mjestu.

preko 7 milijardi ljudi na planeti, i svako malo čujem, ajme kako je svijet mali :lol:
a eto vidiš, baš kad si čovik pomisli da je samo on u govnima, onda naleti na njih još par... :)

Znači na vinograd i podrum ide natpis "Zatvorena butiga" :lol:

ne, ne, moral bum se ko moj frend u korizmi: "odreč plačanja rundi" :rolfer:
nema života bez vina i vinograda...
to su i rimljani znali, šteta, propalo carstvo ko i sva ostala... :lol:
 

Neško

Član
Tu od
14 Lis 2011
Poruka
56
preko 7 milijardi ljudi na planeti, i svako malo čujem, ajme kako je svijet mali :lol:
a eto vidiš, baš kad si čovik pomisli da je samo on u govnima, onda naleti na njih još par... :)


Na još par govana ili na još par ljudi, nisam te razumio? :p:p:partyman:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
preko 7 milijardi ljudi na planeti, i svako malo čujem, ajme kako je svijet mali :lol:
a eto vidiš, baš kad si čovik pomisli da je samo on u govnima, onda naleti na njih još par... :)


Na još par govana ili na još par ljudi, nisam te razumio? :p:p:partyman:

ahahahaa, na još par ljudi koji su u istim fekalijama ko i ti...
je pa nisam si ni mislil da samo ja gradim kuću, rade se kuće po cijelom svijetu...

al ovo je fora kad naletiš na još nekog ko ide korak po korak...
evo ja još papirologiju čekam od 7mog mjeseca prošle godine....
 

Najnoviji postovi

Na vrh