• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

pozz od matije754dt

matija754dt

Član
Tu od
5 Pro 2011
Poruka
137
..............................................................
 
Posljednje uređivanje:

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,563
pozdrav mladiću i dobro nam došao...
 
G

GROF

Guest
., lip TI pozdrav mladiću i dobro nam došal!

., lipo predstavljenje, dobri strojevi i punooo posla., svaka VAM čast mladići!, kada tako mladi oćete delat?!., svaka čast!.-

., aj Bog!, čitamo - pišemo se ...
 

vimi

Aktivni član
Tu od
9 Stu 2008
Poruka
532
pozdrav i dobrodošao vridni ( koliko vidim po tvom pisanju) matija !
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Dobrodošao!

Prošli tjedan sam bio sa traktorom u maloj pisanici! :mrgreen:

btw. pročitaj uputstva za postavljanje slika,ovako kako to sad radiš nije dobro...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,021
Dobrodošao.

Kod kopiranja linka za slike,kopiraj samo link i ne moraš stavljat u IMG zagrade,i u linku na kraju linka se ti nalazi "th",to obriši u svakom linku prije postavljanja.
 
B

BAGERISTA

Guest
Ljep pozdrav i dobrodoša................:partyman::partyman:,vidim strojeva ko u priči svi tvoji ili8)
 

dmatkovic96

Član
Tu od
7 Sij 2009
Poruka
164
Pozdrav Matija :)

Evo konačno nekoga tko je iz mog kraja, dobrodošao ovdje :)

Dino, znači u pisanici si bio, imao si nekih 2 km do mene i nisi navratio, joj joj :)
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Išao sam poslovno,bio sam po neku krmaču :)
Neznam kod koga,to je bilo sve dogovoreno unaprijed,moje je bilo samo da odem,jer se nikome neda drndat u traktoru cca 50-60 kilometara. hehe

daniel,evo,danas se prave kobasice,još imam nekog posla u subotu,pa možda u nedelju me put nanese do tebe,ako da,javim ti se... :)
 
B

BAGERISTA

Guest
A ljuta mašina.......;):supz::mrgreen::mrgreen: i nosi lako balu,,,jer je s mojim nosim isto..
 

Najnoviji postovi

Na vrh