• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Pravljene traktorske kabine

Turopolec

Član
Tu od
31 Svi 2012
Poruka
413
Kak je raditi s takvom kabinom? Cini mi se da puno zaklanja pogled naprijed. Kaj nebi bilo bolje da nema nista naprijed. Nesto ko moja?
 

Prilozi

  • IMG_678419740729939.jpeg
    IMG_678419740729939.jpeg
    51.5 KB · Pregleda: 249
  • IMG_678073001306640.jpeg
    IMG_678073001306640.jpeg
    47.6 KB · Pregleda: 298
  • DSC_0005.jpg
    DSC_0005.jpg
    80 KB · Pregleda: 257

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
ja isto stalno mozgam oko optimalne kabine, sta i kako...
zetorove su stvarno komforne i ugodne za radit sve osim medjurednih stvari jer se izmedju kabine i prednjeg kotaca ne vidi nista, takodjer se slabo vidi i natrag blizu traktora...
Gledao sam nove classove imaju "kratku" ali dosta siroku kabinu, mozda je rijesenje na tom tragu...
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
@Turopoljec malo zaklanja same pr. kotace al se taj lim ss dva mala prozorcica izvsdi za 5min ako je zasarafljen ako nije ide dole za 10sekundi,ali nije tak sirok tak da se dosta vidi a kad pljusak bubne noge i ruke su suhe.
Kad bi zmetal sve limove izgledal bi ko oklopno vozilo.
 

phenom

Član
Tu od
11 Lip 2012
Poruka
43
ja imam problem sa svojom kabinom ona stoji na 4 gumena nosaca i puno se trese i ljulja sad bil bilo pametno te gumene nosace izbaciti i napraviti krutu vezu
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Znaš ti kak bi to zvonilo kad bi se ti vozil :icon_eyes::icon_eyes:
 

ceki

Član
Tu od
18 Ruj 2009
Poruka
365

dal je ovaj nosač isti i na 539 sa orašje kabinom

baš je masivan

na mom su neki bezvezni nosači što se kače dolje na ploču ispod kvačila

ako se mogu stavit ovakvi umjesto ovih to bi bio poso
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Da to je tak tvornicko i cvrsto i usarafljeno cini mi se sa tri sarafa na getribu.
Nema klimanja i ima vise prostora za nogu suvozaca.
Samo neznam dal ih ima za kupit di?
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,030
Ti bi ju ustabilil, a drugi doplaćuju opruge s amortizerima.
Pogledaj da ti nisu raspucani silent blokovi, na kojima počiva kabina.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Na imt-u nema smisla velikog te gume dogod je sic na getribe.
Moja kabina je direkt pricvrscena i nema nikakvih vibracija i buke preko cjevi kabine.
Da je sic i pod kabine odvojen od getribe onda gumeni amortizeri da.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Čul bi ti smisao nosača samo da tvoja kabina nije otvorenog tipa, čak bi prije rekel da je to nadstrešnica s pradnjim staklom.
 

Marko355

Iskusan lik
Premium
Tu od
16 Lip 2008
Poruka
5,585
Kod strica na C-360 je ona novija Orašje kabina, ona je na tim nekakvim gumama. Kad preletim brže preko neke rupe, strašno je kako se ti udarci kabine čuju.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Ja vjerujem da je zatvorena ta moja muhi inace jako ljepa kabina:icon_mrgreen: da bi bilo ludo ko u discu al opet nekak mi se cini da pricvrstenost limova i gumi distanca igraju veliku ulogu u vibracijama i buki.

Moja ujedno slizi i kao cvrsti rol bar ak se prevrnem negdje ipak me nebu pofrkalo.
Na teh su upisali polu kabina posto nije zatvorena sa svih strana.
Neznam dal se vidi na slikama al prednje staklo je na pantima i otvara se prena napred na dva zuba,na pola i dokraja,a na krovu je trokut koji je preklopni i ima zarulju u sebi neznam cemu bi on trebal sluziti? e da a stakalce u trokutu je napred narancasto a iza crveno.
 
Posljednje uređivanje:

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
@ Marko, gume su se stisnule pa kabina udara po nosaču kabine.

@ Oficir, koja je svrha tog otvaranja stakla prema napred?
Kaj se tiče sigurnosti to je istina, klasične kabine su nula prema ovoj tvojoj.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Fora je u tome kad vani zapekne na suncu preko 40stupnjeva a ti imas 4h kosnje ili zubljanja sjena i naglo ozednis e kad je sajba otvorena bez brige nagnes flasu pive Qpacka a da se nemoras nginjat unazad.:icon_e_biggrin:sala mala.

Znaci kad si zatvoren u toj kabini koja ima malo stakla a puno lima kad otvoris sajbu ljepo te lahor osvjezi kak god bilo vruce.
A zamisli u 3 pun gas a ti mokar od znoja,ljepo zatvoris sajbu i ne puse u tebe i ne boli glava ili vrat poslje.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Alkohol i posel nikad skupa nisu išli, a naročito na suncu. Dovoljno te suce šupi.

Ja znam da ovi kaj imaju obične kabine skidaju vrata i zadnju šajbu mada si tak propuh slože i bolje je skinuti samo jedna vrata, ali vele da šajba čuva da prašina u oči nejde.
Ja sam tak čul, neznam jel je to tak u praksi.
 

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Slazem se za alkohol i ja ne pijem al mnogi bi rekli da piva noje i da brzo izade kroz znoj ja ne pijem pa neznam.
Pa prasina vecinom ide od iza a ne od napred,kaj ne?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Meni je to logički da prašina ostaje otraga, ali oni kaj su probali vele da ventilator motora diže prašinu i tjera ju u oči.
Kad pogledam hladnjake rekel bi da ima smisla jer su obično poštopani ostacima trave i zemlje znači da i napred ima puno prašine pa ju još ventilator tjera direkt u vozača.
Velim, nisam probal. Takvi su komentari onih koji jesu.
 
Na vrh