• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJA HIDRAULIKA

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
E htio bi još nešto upitat,naletio sam na jednu ph,ima na sebi poluge,cilindre,dakle kompletna je samo nema nikakve nosače za traktor,cijena je 850E pa me zanima dal je to povoljno?

El si to u Vrbovcu videl? Od NH tl100.?
 
Posljednje uređivanje:

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Zavisi za kaj ti treba i kaj ima od opreme. Na koji si ju traktor mislil deti?
Meni se čini puno, no pitaj majstora koliko košta..
PH mislim stavit na XT 130,pošto neče bit kardana mislim da se to dade lako pripasat..:)

@ivica blagaj:pH je skinuta dolje pa neznam od kojeg traktora je,da u Vrbovcu.
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
PH mislim stavit na XT 130,pošto neče bit kardana mislim da se to dade lako pripasat..:)

@ivica blagaj:pH je skinuta dolje pa neznam od kojeg traktora je,da u Vrbovcu.

Da, to ti je od NH tl100 onog kaj stoji dolje.. Ja sam ju planiral kupiti pa odustal, razlog je kaj su cilindri na kraju poluga i oni kod dizanja guraju a ne vuku, ti cilindri ulaze u koljevku traktora i u nju se spajaju..tak da je gotovo nemoguće to adrkvatno pripasati na traktor ako cilindri nemogu u koljevku..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Da, to ti je od NH tl100 onog kaj stoji dolje.. Ja sam ju planiral kupiti pa odustal, razlog je kaj su cilindri na kraju poluga i oni kod dizanja guraju a ne vuku, ti cilindri ulaze u koljevku traktora i u nju se spajaju..tak da je gotovo nemoguće to adrkvatno pripasati na traktor ako cilindri nemogu u koljevku..
Primjetio sam to,,

ALi zar ne postoji način da se cilindri stave s prednje strane ph?

Navarit druge "kuke" i samo ih premjestit..
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Primjetio sam to,,

ALi zar ne postoji način da se cilindri stave s prednje strane ph?

Navarit druge "kuke" i samo ih premjestit..

Može, ali mislim da se to onda više ne isplati na tom hidrauliku.. Jer bi trebalo i poluge pomaknuti prema napred malo itd..
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
puno je to novaca za ph koju treba preradjivat i pripasivat.
recimo, imam ponudu za plug & play :D ph za nesto malo vise novaca a vjerujem da bi se jos dala korigirat cijena. samo bojim se da ce otic dodju neki novci..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
A sad ova početna cijena jest možda malo velika,ali treba pregovarat za cijenu..

Uoostalom koliko sam ju vidio prepravka cilindri se napravi uz jako minimalna ulaganja..

Ako ne naletim na ništa bolje/povoljnije ovo če bit kupljeno..
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
A sad ova početna cijena jest možda malo velika,ali treba pregovarat za cijenu..

Uoostalom koliko sam ju vidio prepravka cilindri se napravi uz jako minimalna ulaganja..

Ako ne naletim na ništa bolje/povoljnije ovo če bit kupljeno..

Ja sam došel s njim na 800€..
A sretno, ako kupiš i preradiš pokaži nam..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Ja sam došel s njim na 800€..
A sretno, ako kupiš i preradiš pokaži nam..

Uh i tih 800e,mi je malo daleko od onoga kaj sam htio ponudit,,nije bilo nikoga kad sam bio kod njega tamo pa se nismo dogovarali oko cijene,ali navratit ču kroz koji dan pa da se probamo dogovorit...



@tibor88;kakav plug&play to sppominješ?:)
 

Ivica Blagaj

Član
Tu od
13 Velj 2011
Poruka
470
Uh i tih 800e,mi je malo daleko od onoga kaj sam htio ponudit,,nije bilo nikoga kad sam bio kod njega tamo pa se nismo dogovarali oko cijene,ali navratit ču kroz koji dan pa da...

Mislim da češ ga teško i nači.! Telefonom češ to morati...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
nasarafim na postojece nosace i radi. bez prerada ikakvih. ali za sada je jos u razmatranju..

Oće reći da ima original PH, samo ju našerafi, spoji ulje i radi:mrgreen:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Nebi baš rekao da tako..

Da ju IMA več bi bila smontirana,ali...:rolfer:

A kaj sem ja krivo napisal??:rolleyess::rolleyess:
Dobro nije original tvornička za njegov MF, ali ak je napisao plug&play-(postavi&radi) hidraulika, to bi se podrazumjevalo da mu paše original gore, jel ne??8)
 

tomislav.m.

Član
Tu od
1 Svi 2011
Poruka
68
pozdrav,od tomislava i mene zanima prednji hidraulik imam masseya 283.a nikako nista nac da odgovara.isto sam bio u vrbovcu prosle godine uzeo traktor i covjek skine prednji hidraulik i kardan,sad neznam o kojem vi pricate,bila je cijena 700e.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
vjerujem da je ova hidraulika o kojoj sam ja pricao otisla. a i neznam da bi ti pasala posto je sa veceg traktora..
 

Najnoviji postovi

Na vrh