• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

Z

zetor,torpedo,imt

Guest
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

zeljko kolko johan ima konja?
 
Z

zetor,torpedo,imt

Guest
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

IMT 539 DL SPECIAL U AKCIJI!! :twisted:
IMG_0963.jpg
:twisted:
 
Å

Željko

Guest
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

zetor kaže:
mario kaže:
Od kad imam na zetoru utovarivač ne šparam ni malo i sve je ok, a imam utovarivač več 9 godina i rolobalirku!
Vidim da ti imaš na svom carraro prednji most pa ga moraš šparati :mrgreen:

zasto bi ga sparao zbog carraro,el nevalja il sta.ja mislim da dosta traktora poznate marke stavlja carrarove mostove, mislim da sam vidio na mf-u al nisam siguran

Moj mali JD ima carraro prednji most!

zetor kaže:
zeljko kolko johan ima konja?

Ima 88, max 94ks
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Ma ne kažem da nevalja, ali original Zetorov izgleda duplo jači, što ne mora značit da je zbilja jači. :scratch
 

buban

Član
Tu od
11 Lis 2007
Poruka
121
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

mario kaže:
Ma ne kažem da nevalja, ali original Zetorov izgleda duplo jači, što ne mora značit da je zbilja jači. :scratch
jesi imao kako problema sa kvacilom vidim da dugo imas utovarivac na zetoru?
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Dvaput smo mijenjalu lamelu, prvu put nakon 3 godine a drugi put prošle godine.
Al Zetor ima preko 10 000 sati.
Puno se tu radi na kumplugu s utovarivačem. Najbolje je za traktor s utovarivačem da ima hidraulično kvačilo.
 
Z

zetor,torpedo,imt

Guest
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Željko kaže:
[quote="zetor,torpedo,imt":tncvf553]
mario kaže:
Od kad imam na zetoru utovarivač ne šparam ni malo i sve je ok, a imam utovarivač več 9 godina i rolobalirku!
Vidim da ti imaš na svom carraro prednji most pa ga moraš šparati :mrgreen:

zasto bi ga sparao zbog carraro,el nevalja il sta.ja mislim da dosta traktora poznate marke stavlja carrarove mostove, mislim da sam vidio na mf-u al nisam siguran

Moj mali JD ima carraro prednji most!

zetor kaže:
zeljko kolko johan ima konja?

Ima 88, max 94ks[/quote:tncvf553]
stvarno je odlican JD uf da mi je takav.na slici izgleda puno veci ja sam mislio da ima preko 100 ks.
 

kloki

Član
Tu od
10 Tra 2008
Poruka
140
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Obrisan neispravan link.
VEC VIDJENO
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

pa smije čovjek postavit sliku :!:
BBRANE:jel to tvoj stroj???
 

bbrane

Član
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
51
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Nije moj stroj nažalost to sam slikao u vojvodini tamo ima toga u izobilju kao i u pančevu .Taj stroj slaže sigurno pet redi uvis ja sa mojim tri reda jedva .Ima još jedan stroj u vojvodini nisam imao foto aparat sad ga nosim stalno stavit ću sliku ovih dana.
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Jako dobri utovarivači...
Imam isti prospekt doma,jedino mi se ne sviđa što večina ima elektronski paralelogram..
 

bogec

Aktivni član
Tu od
16 Stu 2007
Poruka
2,282
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

marko hurlimann xa86 kaže:
Jako dobri utovarivači...
Imam isti prospekt doma,jedino mi se ne sviđa što večina ima elektronski paralelogram..

joj a da vidiš cjenu, mi smo pitali proljetos na sajmu za cjenu robusta f15hdpm dođe oko 120 000kn, comfort drive, paralelogram, korpa 1,7 , hvataljke za bale, brzi svi priključci, a bila je kao akcija 40% manja cjena pa bi bio za 70 000kn al za cash & dery

malo tu mač expensiv :shock: šta je je ma da je kakva kvaliteta :shock: još onih 70000 da je redova cjena al ovo oko 120000 je previše
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

a skupi ko sam vrag...to je istina..
Ima drugihh za te novce..
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Pa kaj fali strojometalu, tražiš s dodatnim priključcima naprijed za hidro vilice i to sve za oko 5.500 €, a ono što sam vidio kod zjocka je čistam ok ;)
 

breza

Član
Tu od
27 Lis 2007
Poruka
755
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

mislim da ti zapadnjaci vole pretjerivat sa cijenom i onda još ovi naši što bi se htjeli preko noći obogatiti pa nabiju maržu i ode cijena u nebesa---nisam prije skužil al vidim da kravica miga s glavom :D
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

ŠANANA kaže:
Pa kaj fali strojometalu, tražiš s dodatnim priključcima naprijed za hidro vilice i to sve za oko 5.500 €, a ono što sam vidio kod zjocka je čistam ok ;)
Da samo da ga stavljam na MF onda...
ali da ga stavljam na Hurli ili Claas fala ljepa ;)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

breza kaže:
mislim da ti zapadnjaci vole pretjerivat sa cijenom i onda još ovi naši što bi se htjeli preko noći obogatiti pa nabiju maržu i ode cijena u nebesa---nisam prije skužil al vidi da kravica miga s glavom :D

hehe, al svejedno 120000 kn, pa to je prek svih granica, pak nije od zlata napravljen ;)
breza, napokon si stavil avatara, ODLIČAN JE :lol: :lol: :lol:

A i bogecova kravica je izgleda gladna, opet ju nije nahranil :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll: :roll:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

marko hurlimann xa86 kaže:
[quote="ŠANANA":257vcuh0]Pa kaj fali strojometalu, tražiš s dodatnim priključcima naprijed za hidro vilice i to sve za oko 5.500 €, a ono što sam vidio kod zjocka je čistam ok ;)
Da samo da ga stavljam na MF onda...
ali da ga stavljam na Hurli ili Claas fala ljepa ;)[/quote:257vcuh0]

pa kaj ima veze :shock: :shock: :shock: ja bi ga na Same hitil sam da imam priliku bez razmišljanja, za rolo bale i gnoja tovariti, kaj ču bolje za svoje potrebe :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh