• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Fala zjocko jedva cekam da vidim slike
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

KnjazMilos kaže:
Postavite slike sa sajma i novog utovarivaca za nas koji ne mozemo da dodjemo na sajam :(

Sorry Milos, zaboravio sam na to, pa sam sad naletio na te slike pa evo stavljam. Ovo je novi utovarivač od Strojometala:



...a evo i nekoliko slika zatrpavanja jame na njivi. Tu se ranije vadio pijesak pa je ostala prilična jama, puna granja i smeća, pa sam to prvo zatrpao sa postojećom zemljom okolo, no još je stalo 10 kamiona nove zemlje gore...






I za kraj, poorano :mrgreen:
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Pošto se ova tema zove
prednji traktorski utovarivaci i priključni alati
Pa evo i mog novog priključnog alata: :lol:
dsc00663m.jpg

dsc00666coy.jpg

dsc00664f.jpg

dsc00670d.jpg
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Stručnjak bome...vjerojatno se radilo o nekoj nesreći...jer je pukao u suprotnu stranu, ne na način na koji bi pukao od preopterećenja... Tu se radi o udarcu odozgo ili o slaboj točki, tj. nekom propustu u izradi...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Dobre slike ;)

Zavidim što nemam i ja novu liniju utovarivača :mrgreen:

Evo koji posao radim več skoro cijeli tjedan,do sad sam natovario preko 200bala...
sezona-2010-foto_13023700_17389826_17876522.jpg
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Na ovoj, drugoj po redu slici je tvoj stroj.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Zanimljivo. A što je s ovom najnovijom linijom; to je još uvijek prototip, ili? Pošto je nema ni na jednom od ovih traktora...
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

goran.faic kaže:
Na ovoj, drugoj po redu slici je tvoj stroj.
Upao mi u oko :D

Čekam odgovor na PP.. ;)
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

zjockoo kaže:
Zanimljivo. A što je s ovom najnovijom linijom; to je još uvijek prototip, ili? Pošto je nema ni na jednom od ovih traktora...

Ona je u ponudi, međutim pošto cijenu za novu liniju nismo promijenili naspram staroj liniji, a na staru liniju dajemo dobar rabat, ljudi se ipak rađe odluče za staru. Inače je utovarivač sa sajma zakaparen, ali se još uvijek čeka realizacija kredita.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Aha...shvaćam. Obje linije su dobre, no da sad opet uzimam, uzeo bih najnoviju liniju jer smatram da je to stvarno dobar stroj te vjerujem da ste primjenili sva saznanja i iskustva s prijašnjih modela...
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

zjockoo kaže:
Aha...shvaćam. Obje linije su dobre, no da sad opet uzimam, uzeo bih najnoviju liniju jer smatram da je to stvarno dobar stroj te vjerujem da ste primjenili sva saznanja i iskustva s prijašnjih modela...

Tu si potpuno u pravu, a i bit će prilike i za novi stroj, još smo mladi! :D
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

goran.faic kaže:
zjockoo kaže:
Aha...shvaćam. Obje linije su dobre, no da sad opet uzimam, uzeo bih najnoviju liniju jer smatram da je to stvarno dobar stroj te vjerujem da ste primjenili sva saznanja i iskustva s prijašnjih modela...

Tu si potpuno u pravu, a i bit će prilike i za novi stroj, još smo mladi! :D

Hahahaha, da, mladi smo bit će prilike... Ustvari, evo možemo odmah mijenjat, ovog koji mi je sad na Rusu mijenjamo za novu liniju, može? :mrgreen: Ono, za starog kupca :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :blackeye
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Hehe zjockoo dobra ideja,prije bi ja prošao jer imam novo kopčanje :lol: :lol: :mrgreen: :D

Vidim da su dosta utovarivači popularni na traktorima ko moj hurli kaj mi se jako sviđa 8)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

marko93 kaže:
Hehe zjockoo dobra ideja,prije bi ja prošao jer imam novo kopčanje :lol: :lol: :mrgreen: :D

Vidim da su dosta utovarivači popularni na traktorima ko moj hurli kaj mi se jako sviđa 8)

Ma ne brine me to, začas ja skinem staro kopčanje dolje, no frx :blackeye :blackeye :blackeye :D
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Sam pomalim dečki, si bute došli na red! :mrgreen:
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,424
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

goran.faic kaže:
Sam pomalim dečki, si bute došli na red! :mrgreen:

Ako mijenjamo "staro za novo", sutra dolazim :p :lol: :lol:
 

skladistar

Član
Tu od
26 Kol 2007
Poruka
508
Re: prednji traktorski utovarivaci i priključni alati

Faić
Imam jedno pitanje.
Dal bi se dale napraviti vilice za palete koje imate u punudi ali da imaju mogušnost preklopa ko na JCB-u.
Znači kad bi ih prekopio da se naslone gore na konstukciju utovarivača?
Nekak kod transporta mislim da bi bilo puno sigurnije da su tak okrenute a ne da idu pred tobom po cesti... :roll:

A možda bi i zjocko mogo tak nekaj napraviti.... :mrgreen:
 

Najnoviji postovi

Na vrh