• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega, jel mi se to čini ili je korpa malo u konus??? To je + za izvedbu korpe ako je u konus :)
 
B

BAGERISTA

Guest
Odlično zamišljene noge,,,,a i podesive s doljnje strane,,,,tako da če sad bit lakše za otkopčavanje-zakopčavanje....

Jel se drže gore na dvije rupe,,,ili jednoj...dali su fiksne,,nači kad ga proteseš,,,,,nema da mrda ili??
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,903
kolega šanana dobro ti se čini...;)

nema da mrda...dva šerafa su...:gitarist:
 

zadar095

Član
Tu od
5 Stu 2010
Poruka
131
Pozdrav svima !!

Zna Neko možda di se mogu kupit cilindri crijeva i rucica za prednji tovarivac ! ;D
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Da li neko ima iskustva s istovarivanjem paleta s utovarivačem koji nema paralelogram?
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Da li neko ima iskustva s istovarivanjem paleta s utovarivačem koji nema paralelogram?

Moguće je, ali puno je sporije i treba jako pažljivo raditi
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
984
Da li neko ima iskustva s istovarivanjem paleta s utovarivačem koji nema paralelogram?

Ide to dosta solidno, naročito ako imaš yoistick palicu za upravljanje, milina:)
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Iz mog kraja, lomljen več više puta, al još uvijek ga koriste, krče šikare s njim, ruše stabla, vade panjeve :)
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Iz mog kraja, lomljen več više puta, al još uvijek ga koriste, krče šikare s njim, ruše stabla, vade panjeve :)

Na kojim mjestima je pukao? ...panjevi se ne vade s prednjim utovarivačem...
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Ja imam kineski na evropardu i moj je puko tamo gdje se spaja lijeva i desna strana, mozda stavim slike bas prosla dva dana svasam,
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Ja sam u kontaktu sa tim kupcem, i utovarivač i nosači nisu lomljeni ni vareni, nego su zbog velikih zahtjeva dovarivali čahure na svornjacima, što smo i mi sa ovim novim linijama utovarivača uveli. Vjerujem da njihov režim rada ( video + ovo što je Šanana naveo ) rijetko koji utovarivač pa čak i kombinirka
( servisiramo ih za više poduzeća u Međimurju ) bez kvalitetnog i redovnog održavanja može podnositi 3 godine, tako da sam poprilično zadovoljan viđenim. Ali baš zbog toga "poprilično" smo izradili potpuno nove linije p.t. utovarivača na kojima smo unaprijedili sve ono na što su nam kupci sugerirali, a ni na tome nećemo stati.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Ja sam u kontaktu sa tim kupcem, i utovarivač i nosači nisu lomljeni ni vareni, nego su zbog velikih zahtjeva dovarivali čahure na svornjacima, što smo i mi sa ovim novim linijama utovarivača uveli. Vjerujem da njihov režim rada ( video + ovo što je Šanana naveo ) rijetko koji utovarivač pa čak i kombinirka
( servisiramo ih za više poduzeća u Međimurju ) bez kvalitetnog i redovnog održavanja može podnositi 3 godine, tako da sam poprilično zadovoljan viđenim. Ali baš zbog toga "poprilično" smo izradili potpuno nove linije p.t. utovarivača na kojima smo unaprijedili sve ono na što su nam kupci sugerirali, a ni na tome nećemo stati.

Vrlo pošten odgovor :)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Quicke Q-940.
Strašan utovarivač,profi izvedba,sve precizno napravljeno,i nakon 10god nema lufta ni na jednom mjestu.Ovakav utovarivač mi je želja imat jednog dana samo noviji tip..Ovaj Zetor nosi paletu umjetnog gnojiva bez utega,i može se normalno radit.

19861680.jpg
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
Kakvu ima prednju osovinu taj zetor? carraro ili njegovu?
zanimljivo kako mu se ne diže zadnji kraj pod paletom,a nema niti utege,što bi tek radio ovaj moj ;)
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Kakvu ima prednju osovinu taj zetor? carraro ili njegovu?
zanimljivo kako mu se ne diže zadnji kraj pod paletom,a nema niti utege,što bi tek radio ovaj moj ;)

Zetorova je prednja osovina..

A velik je to traktor pa zato nosi bez problema..
 

dino

Aktivni član
Tu od
22 Ožu 2009
Poruka
1,500
a nista,morat cu ja onda nabavit takav utovarivac :D
imaš možda koju sliku iznutra,kako su mu postavljene komande,tj đojstik ako ga ima?
 

Najnoviji postovi

Na vrh