• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Da li je ova kombinacija izvodljiva sto se tice snage traktora i ostalih karakteristika traktora ? Koliko brzo bi se podizala kasika ? Koliko kosta RIko an 35 utovarivac?


 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Novi priključak za moj utovarivač:
20473088.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
Vilice su kovane,od nekog viličara..
Ploču sam kupio kod jenog kolege,imao ju bačenu doma i samo smo napravili kopčanje za utovarivač..

Paleta gnojiva je bila prva kaj sam dizao,i naravno bez utega nikam:8):
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Vilice su kovane,od nekog viličara..
Ploču sam kupio kod jenog kolege,imao ju bačenu doma i samo smo napravili kopčanje za utovarivač..

Paleta gnojiva je bila prva kaj sam dizao,i naravno bez utega nikam:8):

je. tak bu i dalje...uteg ti je nužan!

i meni bi jedna ploča tebala takva,ak ti kaj naleti još,javi mi...
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
No možda je i tebe pitao,ja sam rekao za svoj,pa ajd dej ti onda reči v kakvom je tvoj stanju:biggrin:

aha, onda budem i ja rekel...
pa moj i baš nema lufta, neznam el to ok??
a ruku na srce, više stoji neg kaj dela... :)
 

BELEC7340

Član
Tu od
10 Srp 2009
Poruka
695
Pa neznam dal je OK,lufta mora biti:drink: :D:

naravno, samo koliko...
al sad bude manje lufta dok buš palete nosil i koje kaj teže, bude se zajelo sve ,pa bude manje lufta!!!
hehe...
 

Adis90

Član
Tu od
3 Tra 2010
Poruka
691
Ja sam napravio "palicu-djojstik na sajle"s obzirom na cijene za takav nov pa i polovan,,.nije kao ovi orginalni ali odradjuje poso sasvim pristojno
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
A meni je razvodnik los na traktoru,tj sav curi i nije to to...pumpa je 53l a razvodnik je verovatno 40l i gusi mi motor npr kad dizem na leru a na punom gasu sa punim krokodilom bruji i zvizdi kao da ce se raspasti..
Neki mi kazu da bi se mogla iskoristiti sva podizna moc pumpe mora biti razvodnik veceg protoka kako nebi doslo do gubitaka pritiska,e sad nzm koliko je to tacno..
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,023
A meni je razvodnik los na traktoru,tj sav curi i nije to to...pumpa je 53l a razvodnik je verovatno 40l i gusi mi motor npr kad dizem na leru a na punom gasu sa punim krokodilom bruji i zvizdi kao da ce se raspasti..
Neki mi kazu da bi se mogla iskoristiti sva podizna moc pumpe mora biti razvodnik veceg protoka kako nebi doslo do gubitaka pritiska,e sad nzm koliko je to tacno..
Takve stvari nisu za šalu..
Kod mene je razvodnik bio isto 40l a pumpa 54l,i to nikak nije dobro funkcioniralo..Nisam mogao kak treba radit s omotačem ili bilo kojim strojem koji treba protok ulja..I sporo je sve radilo..Sad sam stavio razvodnik 80l i to je preporod..Sve radnje kaj radim s hidraulikom idu jako brže nego prije..Tak da ti ne preporučam da radiš tako dalje..Mene je to koštalo 2 pumpe..
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Pa kontam da strada jer sva vristi..ali dobro ruska pumpa je jeftina bar nesto.Moj je mtz 1025.
Planiram otici ovi dana da vidim taj feroflexsov razvodnik jedino mu cena 1250e+420e za ventil za treci izvod..
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
da na leru imas toliki protok da razvodnik nemoze primiti sumnjam, prije da si stavio tanka crijeva ili ima negdje drugdje prigusenje, kako rade ostale komande na tom razvodniku.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Pa kontam da strada jer sva vristi..ali dobro ruska pumpa je jeftina bar nesto.Moj je mtz 1025.
Planiram otici ovi dana da vidim taj feroflexsov razvodnik jedino mu cena 1250e+420e za ventil za treci izvod..

To je preskupo za ono što ćeš dobiti. Može se i mnogo jeftinije. Uzmi mehanički i koštat će te max 300 Eura sve
 

Najnoviji postovi

Na vrh