• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
da na leru imas toliki protok da razvodnik nemoze primiti sumnjam, prije da si stavio tanka crijeva ili ima negdje drugdje prigusenje, kako rade ostale komande na tom razvodniku.
pa ne znam sve je fabricki,nisam ja to nista dirao nije traktor radio mozda 200 rc sa hidraulikom...a na starom rusu je funkcionisalo bolje..a tamo je bio drugaciji razvodnik.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
Mislis bez dzostika? da je na obicne rucice?

Isto s joystickom, evo ovakav

4q33wi.jpg


Ono što bi ti platio 1250E ti je isto to samo između ručke i razvodnika imaš dvije sajle...pa razmisli jel te dvije sajle vrijede 1250 Eura.
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
daleko je to od istog,ali da je jeftinije jeste sigurno,em sto mora bit u kabini i dodatno ce je grijat,a u rusu je ionako vruce :/ a klima koju ugradjuju kazu da se sranje...Vidit cu sad imam par opcija pa sad razmislit cu pa nesto budem kupio sigurno.
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,425
daleko je to od istog,ali da je jeftinije jeste sigurno,em sto mora bit u kabini i dodatno ce je grijat,a u rusu je ionako vruce :/ a klima koju ugradjuju kazu da se sranje...Vidit cu sad imam par opcija pa sad razmislit cu pa nesto budem kupio sigurno.

Kako želiš. Imam ga ja u Rusu 820 i radim cijelo ljeto i ništa mi ne smeta; uopće se ne grije tako kao što mnogi misle. Nema neke razlike prema onome kad ga nije bilo u kabini. No, svatko napravi po želji
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
Ja imam pitanje trebal bi utovarivač za traktror univerzal 640dtc pa me zanima ak ima ko ravnljenog za prodat ili novi
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Mi ih izrađujemo i za navedeni traktor. U nastavku su slike raznih Univerzala, doduše sa starijim linijama utovarivača, ali čisto da vidite kako to izgleda.

Lp





 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Resena misterija utovarivaca,nije bilo do traktora i njegovoga razvodnika nego su propale gumice u klipovima,znaci nisu pustali napolje nego unutra mesto da dize propustao je u drugu komoru,sada dize kao lud,jedina opaska ce biti ako se slomije sada jer bas ima snage :D
 

lambo

Član
Tu od
14 Velj 2013
Poruka
70
Mi ih izrađujemo i za navedeni traktor. U nastavku su slike raznih Univerzala, doduše sa starijim linijama utovarivača, ali čisto da vidite kako to izgleda.

Lp






hvala kolka bi bila cjena a treba tam traktor vozit ili može se doma narihtati
 

Ranko

Dobro znana faca
Tu od
28 Lip 2008
Poruka
1,240
Ovaj je ekstra stabilan ubio se za rad na neravnom terenu kada nesto treba podici visoko :cool2:
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Ovaj je ekstra stabilan ubio se za rad na neravnom terenu kada nesto treba podici visoko :cool2:

Da nestabilno ali toliko samo diže kada bale slaže visoko(4-5 redi), a gdje ih slaže većinom je ravno pa i nema nekakvog straha mada je stvarno visoko, a traktor malo mršav.
 

powershift

Dobro znana faca
Tu od
13 Stu 2007
Poruka
2,914
hehhe, sta jesad tu boja bitna, to je komad zeljeza i tu su bitne neke druge stvari, jedino ako se ide sa njim na prosvjede onda mozda i boja ima znacaj
 

Najnoviji postovi

Na vrh