• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Bzv jeste ako se koristi ne namenski,ali mozda za neko kamenje ili tovarenje balvana ili ko zna koju namenu ima,ali neka jeste sigurno ;)
 

welger

Član
Tu od
20 Stu 2012
Poruka
384
Dali ovaj utovarivač i kad je spušten stoji ravno ili samo kad treba nešto dignuti visko?
 

nw 5050

Novi član
Tu od
13 Lip 2013
Poruka
28
Pozdrav treba mi prednji polovni utovarivac za nh 5050.2008 god.od prikljucaka mi trebaju vile za roto bale i zatvorena korpa.hvala na pomoci
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Pozdrav treba mi prednji polovni utovarivac za nh 5050.2008 god.od prikljucaka mi trebaju vile za roto bale i zatvorena korpa.hvala na pomoci

Poštovani,

možda vam novi kod nas ispadne pristupačniji nego neki rabljeni, a nemate nikve brige.

Lp
Goran







 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
tf84.jpg

xzvj.jpg

9y4f.jpg

8z6a.jpg
 
Posljednje uređivanje:

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
oho metal fach hvatać isti kao moj ;) zašto si nisi kopčanje utovarivaća prilagodio euro kopčanju nego si radio među adapter???
 

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
Hmm dobra ideja samo sto je to bilo mozda teze i komplikovanije izvest,em onda moram kasiku,krokodil,i vile za bale preuredjivat opet na euro a svaki dan se koristi utovarivac pa onda bas nije najzgodnije bilo a ovo se odradilo za dan i resen problem.A zadovoljan sam lakocom kopcanja tako da opusteno a sa medjuadapterom sad mogu i jednu i drugo kopcat.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
a da onda je problem radi drugih priključaka...... ali domišljato osmišljeno, ostaje euro kopčanje na hvataću, a adapter složio da možeš kapčit na svoj utovarivać, a i s adapterom bilo koji drugi euro prikljućak opet možepš kopčit..... patent je odličan :icon_kidra:
 

KnjazMilos

Član
Tu od
13 Pro 2009
Poruka
166
Na kojoj strani su poluge za upravljanje utovarivacem posto imt 549 ima fabricki poluge za upravljanje hidraulicinim izvodima na levoj strani? Moze li za imt da se koristi dzojstik za recimo multiorpu ili moraju da idu dve ili tri poluge ?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
G. Faić!
Imate li koju slikicu od nedavno ugrađivanog Vašeg utovarivača na YTO 904 iz Prugovca, od našeg kuma Nikšića??
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
Na kojoj strani su poluge za upravljanje utovarivacem posto imt 549 ima fabricki poluge za upravljanje hidraulicinim izvodima na levoj strani? Moze li za imt da se koristi dzojstik za recimo multiorpu ili moraju da idu dve ili tri poluge ?

Pozdrav,

razvodnik ili joystik se montira na desni blatobran. Može biti joystick.

Lp
Goran

G. Faić!
Imate li koju slikicu od nedavno ugrađivanog Vašeg utovarivača na YTO 904 iz Prugovca, od našeg kuma Nikšića??

Evo ih.





Lp
Goran
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

MARIETO88

Član
Tu od
22 Lis 2013
Poruka
349
Kadi se kopča taj prednji utovarivac ?
Ja imam NH T3040 mali traktorčič ine mislim kupovat za njega. nego sam vidio 3-4 videa na yt kako imaju to, čak i slabiji modelbod moga i ja gledam i gledam, ali nikako ne kužim di su ga metnuli i kako priključili?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Najnoviji postovi

Na vrh