• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
To je korpa širine 2 metra a ovi šiljci su tu jer s tom korpom tovarim stajski gnoj.Prikolicu 12 tona natovari za 10-12 minuta.
 

Drazenn

Član
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
191
Evo sada radim 5 godinu sa tim špicevima i nisu se savinuli nego jako poderali.<<<<<<<<<špicevi su od punog željeza i jako su čvrsti
 

OPG HORVAT

Član
Tu od
24 Ožu 2011
Poruka
696
Sori, i pito sam dali su cijevi ak je puno ž ok , mi smo prvo stavili pune šibke cca 25mm ali se motalo, onda smo izrezali pločevinu to je dosta dobro ali su nakon 5 god i one sad pomotane
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
dali je netko naletio negdje na netu na sliku ili shemu euro kopcanja sa dimenzijama? trazio sam ali za sada bezuspjesno..
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
dali je netko naletio negdje na netu na sliku ili shemu euro kopcanja sa dimenzijama? trazio sam ali za sada bezuspjesno..

Kaj nema neko kopčanje zjockooo
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
nisam siguran da sam te razumio.. :icon_scratch:

uspio sam ipak nesto iskopati na netu, ali ako netko ima jos nesto u svojoj arhivi, slobodno postavi tu :icon_thumright:
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Imal je zjocko eurokopčanje koje se postavi na postoječe kopčanje na utovarivaču.
On je to sebi radio na strojometal, no mislim da je to prodal ili je bilo u prodaji.
Trebalo bi ga pitati, no predpostavljam da ima gotove nacrte za to!
 

zjockoo

Dobro znana faca
Tu od
15 Ožu 2007
Poruka
1,426
Prvo kopčanje sam prodao. Ovo sadašnje nije prema Euro normama nego je prilagođeno mojoj novoj korpi i vilicama i jako puno pomaže kod zamjene tih alata. Sve se svodi na 2-3 minute posla i jako lagano se kopča
 

Draško

Dobro znana faca
Tu od
20 Sij 2012
Poruka
984
Ekipo, da li netko ima za prodati rabljenu korpu za prednji traktorski utovarivač, euro kopčanje?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
mislis u odnosu na mehanicki paralelogram? ista stvar samo drugacija izvedba, zar ne? nevidim to kao nesto oko cega bi se trebalo brinuti.. eventualno je kod hidro manje tocaka za podmazivanje i manje mjesta za piksiranje kad do toga dodje.
uglavnom, kakav god sistem paralelograma bio, utovarivac s njim je sigurno duplo bolji i funkcionalniji od istog takvog bez paralelograma..
 

NEWHOLLAND

Iskusan lik
Tu od
15 Srp 2010
Poruka
5,519
Tako nekako sam i mislio. Valjda nije tako cest zbog toga sto je skuplji za proizvest.

A neznam jel bi ga posebno prodali. Zasto ne. Ide sjetva pa trebaju novci za nju, a nek ne bude prodan do poslje zetve mozda i nazovem. Nista me ne kosta pitat.

Takav utovarivac na tm-u sa super steerom i el hidraulicnim reverzorom bio bi pun pogodak.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Jurval duže vrijeme nabavlja rabljene strojeve,one šta banka zapljeni ljudima koji imaju stroj na lizing a nemogu da otplatit do kraja,onda se tu našo jurval i za male novce kupuje strojeve.
 

Dado121

Aktivni član
Tu od
14 Kol 2010
Poruka
2,144
Možeš,ali oni si opet zaračunaju cijenu da i oni nešto zarade. Možeš se s njima dogovorit za cijenu ako si ozbiljan kupac,samo neće ti dat dobar stroj za male novce ako su ga oni nabavili za male,znači oni će možda duplo zaradit.Svaki stroj ima svoju cijenu i svoga kupca.
 

Najnoviji postovi

Na vrh