• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

Matej936

Član
Tu od
15 Ožu 2009
Poruka
268
wft4j4fwu6g7xqexx8uc.jpg
 
Posljednje uređivanje:

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
bok. da li ima tko prednji utovarivač mailleux MX80? Koliko kilograma može dizati? Da li može dizati balu sjenaže sa hvataljkama za bale?
 

toma84

Aktivni član
Tu od
10 Velj 2008
Poruka
2,026
A zašto nebi mogao, njemu to nije ništa...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

igordulic

Član
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
226
evo kako mi jos koristimo utovarivac :) ako neko zna kako da postavim video da se vidi slika sa yutuba neka napise.
[YT]https://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=H43aGwJtw_8[/YT]


Kad želiš postaviti video na forum, odeš na opciju "idi na napredno" i gore u izborniku imaš ikonicu "youtube", klikneš na nju i zatim link od videa kopiraš i zalijepiš izmeđi YT zagrada i to ti je to!
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
28,078
Tovarenje prikolice za zelenu hranidbu?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
ima li netko konzole od mailleux-ovog utovarivača za massey ferguson-a? ili znate nekog da ima? :(think):
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
bok.
imam utovarivač mailleux mx80. kupio sam hvataljke za bale i sad mi ne pašu na utovarivač. zanima me da li tko ima slike i dimenzije euro priključka?
ako utovarivač ima euro priključak onda bi preradio kopčanje na hvataljkama, a ako hvataljke imaju euro priključak onda bi preradio utovarivač tako da, ako još kupim korpu sa euro priključkom da mi paše na utovarivač.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kolega, kupio si traktor, i to dobar s utovarivačem i još nešto priključaka, pa daj nam neke slike da vidimo, lakše ćemo ti objasniti!!!
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
evo utovarivača i traktora, budem još malo poslikal traktor, omotač, sutra vjerojatno dođe balirka pa ću i nju poslikati i staviti svako u svoju temu....
 

Prilozi

  • SAM_2086.jpg
    SAM_2086.jpg
    82.8 KB · Pregleda: 211

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Na ovom utovarivaču bi definitivno trebalo biti euro kopčanje, pa me čudi kak to ove hvataljke za bale nemaju.
Daj mi reci jel to neka veliak razlika kod kopčanja ili možda par mm treba da sjedne??? Poslikaj nam spoj da vidimo, budemo ti sve objasnili.

Ako budeš ikaj preuređivao, samo an priključcima, na utovarivaču mislim da nemaš kaj dirati!
 

stihlMS660

Član
Tu od
18 Stu 2010
Poruka
276
hvataljke za bale imaju običan euro priključak, a utovarivač ima neki euroMX priključak (tak sam nešto našao na internetu). ali riješil sam to, s gornje strane su bile nekakve ušice, to sam odrezal dolje (i spremil ih ako ikad trebam) a s donje strane sam stavio sa svake strane ploče jer je na hvataljkama bio preuski prihvat
 

Prilozi

  • SAM_2088.jpg
    SAM_2088.jpg
    53.6 KB · Pregleda: 171
  • SAM_2087.jpg
    SAM_2087.jpg
    55.8 KB · Pregleda: 164

Najnoviji postovi

Na vrh