• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
stvarno nikakvi novci za takav utovarivac. prilika koja se ne propusta..
cestitam :icon_thumright:
 

Metalko

Član
Tu od
28 Stu 2013
Poruka
236
Kupio si dobar stroj, nek dugo posluži.
A marka ti je MX kao na mom Deutz-u
fdt7zxo8cdqwo3h2nyxg.jpg
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
Ljudi bok,novi sam ovdje pa ću iskoristiti priliku da vas upozorim na firmu Motorrad iz Virovitice,nemojte sa njima imati posla.Prevaranti teški,sada proizvode prednje utovarivače ali problem je što je to daleko od pravog utovarivača,šuplji varovi,katastorofalno farbanje,neprecizno i fušerski napravljeno.Jednom riječju KATASTROFA.Dvojica mojih susjeda su kupili od njega utovarivače i kažu da nikad ne budu prežalili te novce,jedan od njih je stavio utovarivač na masey fergusona od 90 konja i oni su mu promjenili hidrauličnu pumpu koju je naravno mora platiti i to bez razloga,naime stavili su razvodnik kapaciteta skoro za duplo manji nego što je kapacitet pumpe i naravno traktor je jedva mogao dignuti 200 kila.I sad kad su stavili novu pumpu može dignuti skoro 500 kila i guši motor kod dizanja praznog utovarivača ili otvaranja i zatvaranja korpe.Tako da ako je itko mislio kupiti kod njega može odmah odustati ako hoće sačuvati novce i živce,bolje kupiti polovni razlokani utovarivač i obnoviti ga nego uzeti ovo sranje.I da nosači su očajni,nema nikakvog spoja između lijeve i desne strane a prednja i zadnja strana traktora su spojene na zvonu sa samo dva šarafa.Znači traktor spriječavanju samo dva šarafa sa lijeve i desne strane da ne pukne na pola ako dođe do nekog trzaja dok nosi recimo paletu ili nešto drugo što je teško.Naravno sve ću poslikati da ne ispadne da lažem,samo ovisi koji će mi od njih dati da slikam.Jedan ima maseya a drugi rusa
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Da, to je to i ko što kolega kaže, žali bože truda, ništ nevalja.
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
I da to njihovo "brzo kopčanje" u p.... materinu,ovaj je sa maseya skinuo jer mu je smetao za oranje i kad ga je htio opet staviti gore 1.5 sat se zajebavao sa njime i nije mogao prikopčati.Prvo treba naterati savršeno ravno pred utovarivač,ako to uspiješ onda moraš skužiti kud idu crijeva.Ovaj susjed se živ pojeo onaj dan dok ga je kopčao jer nije mogao pogoditi raspored crijeva,ima 6 crijeva i 6 utičnica i sad ti pogodi kud koje ide.To ti je 36 mogućih kombinacija pa ti pogodi pravu,a sve dvoradni cilindri pa ako samo jedno crijevo fulaš ništ ne radi.I razvodnik je onaj sa 3 ručice i naravno 3 dan je procurio i sad mu kabina izgleda kao one plaže kad se izlije nafta iz tankera :icon_axe:
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
To je majstor trebao napraviti sam,ovo ovako nije posao.Ja sam sebi počeo raditi prednji utovarivač za malog ferka jer samo sa njim mogu slagati bale po ovim svojim štagljevima,i vjerujem da će ispasti punoooo bolje od ovoga što je susjed kupio.Evo danas sam skužio da mu fale pikse sa unutarnje strane klina što drži podizne cilindre,i cijev koja spaja lijevu i desnu stranu utovarivača je spajana od tri komada.Nemoš vjerovati :mur:
 

jesse

Član
Tu od
15 Lip 2014
Poruka
157
napravi ga sam,samo pogledaš kod nekoga kako idu nosači na 533 i to je to.Ne treba imati veću nosivost od 500 kila jer ferko ne može puno dići,dosta ti je da izdrži rolo balu sijena i korpu za stajnjak.Ne znam što drugo možeš raditi sa njim,ako hoćeš mogu ti ja poslati nacrte jer ja sebi radim utovarivač za 533
 

Najnoviji postovi

Na vrh