• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

PREDNJI TRAKTORSKI UTOVARIVAČI i priključni alati

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,058
Ali sa bobkatom nebi mogo radit sve sta sa ac može,vidio sam i manjih izvedbi koje su isto črvste i služe svrsi ali i ovo je ok
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Svak tko je jednom probao raditi s strojem koji nema klasično kvačilo zna da je ovo inprovizacija , ali bože dragi , svak radi kaj hoče i kupi za svoj novac kaj želi , samo su neki skloni na nagovaranje ...

Bez obzira na sve kupojmo hrvatski prizvod , bobkat nije u toj skupini
 

goran.faic

Član
Tu od
6 Lis 2008
Poruka
182
A kako ce raditi sve ostale poslove u nasadu borovnica sa bobcatom?
Vjeruj mi da je kupac jedna jako uspjesna osoba u svome poslu i ima jako dobru kalkulaciju.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
rabljenog bobkata je mogao dobiti pod cijenu nadogradnje , to je moja interakcija ove teme

njegova kalkulacija me ne zanima
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Rabljeni bobcat zna biti hrpa problema i troškova. Kupio ga kum za čiščenje štale i korekcije oko gnojišta, ap samo problema iam s tim, više stoji nego radi. A nemože nikaj drugo s njim.
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Prije neki dan sam uslikao ovaj iz privatne radinosti,što reći ,super odrađeno i vidi se da je sve na svojem mjestu, , ,
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Kaj iz privatne radinosti?
Pa to je tvornički proizvod od Strojometala, ako se ne varam na traktoru od Bogeca :)
 

ajkula

Dobro znana faca
Tu od
1 Lip 2011
Poruka
3,192
Sve točno ŠANANA,ali ipak je to privatna firma koja uspijeva nekako među ovim velikim igraćima,jer vidim mnogo utovarivaća od te firme na našem terenu
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Malo se ponovili, stigao utovarivač za New Hollanda, slika traktora je tu samo da vidite o kojem traktoru riječ. :(happy):
Montiranje poslije blagdana. :icon_biggrin:



 

compy

Član
Tu od
4 Sij 2013
Poruka
209
Čestitam,ovo je pravi stroj. Koja je cijena,ako nije tajna i dal si dobio sa konzolama baš za taj traktor(može na pm)?
 

marijogjulic

Aktivni član
Tu od
26 Lis 2013
Poruka
527
Ma nije tajna, 3000 eura je platit, a skidali smo ga s istog traktora, tako da svaki šaraf paše :)
Svu opremu smo dobili uz njega :)
 

MilanZetor

Iskusan lik
Tu od
7 Lis 2011
Poruka
6,225
Zasad ima samo krokodilku? Pravi stroj :). To je super stvar kad je utovarivac skinut s istog traktora :).
 

Najnoviji postovi

Na vrh