• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
Moje mišljenje je da je to model očito namijenjen samo za transport i ako mu samo za to treba neka vidi ostalo sam, mislim da je to u startu bio dizel ne vjerujem da su na tako velike modele stavljali benzince, vjerovatno je gore bio ACME diesel.

nemam pojma.i ja sam vidio da internetu da bi ovo mogo biti model 760 a oni su sa dizel motorima.
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
fuj TV transporte , ovo je stročjina . Da nema grane išo bi po njega :madmana:

nebi te ni to puno koštalo.ugovor kod notara na "stvaran" iznos,pdv na to i gas
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
a koji su sad pa to manualni troškovi?:mrgreen:
šlepa , podmičivanje carinika , podmičivanje policije , jagnjetina , piva s tobom , cestarina, benzin, , možda i prespavati ....oš još?
 

seljačić

Aktivni član
Tu od
8 Velj 2009
Poruka
2,155
šlepa , podmičivanje carinika , podmičivanje policije , jagnjetina , piva s tobom , cestarina, benzin, , možda i prespavati ....oš još?

šlepa,ma daj uzmeš auto sa kukom i dobrom prikolicom i to je to.podmiti netrebaš nikog jer uvoziš regularno.cestarine kod nas nema jer mi i nemamo cestu ovo je samo malo bolji makadam.benzin tamo i nazad neće više od 75 eura koštati.spavanje,jiće,piće gratis,a za driće se pobrini sam :mrgreen: i ja ti sredim da ga dobiješ ispod cijene he he he.već sam se raspito.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,227
šlepa , podmičivanje carinika , podmičivanje policije , jagnjetina , piva s tobom , cestarina, benzin, , možda i prespavati ....oš još?
Kaj se to pri nama dela :scratch
 

Garfild 58

Član
Tu od
31 Srp 2011
Poruka
52
Pozdrav svima! Kad smo več kod nekih motora koji bi mi vi forumaši preporuku dali za ugradit motor na Muta Gorenje kultivator,sada je gore LA300 s kojim i nisam baš zadovoljan
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,293
ako razmišljaš o dizlu nikako jači od 10 ks
za modele Univerzal/specijal.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Daj obavezno javi kak je prošlo, cijen i ugradnja, mislim...
Prihvat na bolk je standardiziran, jedino izvod radilice moraš odabrati i da eventualno nije industrijska izvedba(generatorska) pa je i regulator gasa nešto drugačiji...s tim ti više iskustva imaju ovi...
http://www.agro-dom.hr/ex-serija.html
 

Garfild 58

Član
Tu od
31 Srp 2011
Poruka
52
Daj obavezno javi kak je prošlo, cijen i ugradnja, mislim...
Prihvat na bolk je standardiziran, jedino izvod radilice moraš odabrati i da eventualno nije industrijska izvedba(generatorska) pa je i regulator gasa nešto drugačiji...s tim ti više iskustva imaju ovi...
http://www.agro-dom.hr/ex-serija.html

Mada sam se več upitivao za cijenu tip u Koprivnici kaj imaju servis za Mutu rekao mi je oko 4800 motor i plus mislim da je 700kn ugradnja.
 

jeffy

Aktivni član
Tu od
7 Ruj 2010
Poruka
1,433
Ma ugradnja, ako paziš te neke sitnice, ti nije ništ posebno....lakše nek instalirati Windowse:lol:
 
S

staffmen

Guest
malo preskupa ugradnja...
kad sam ja radio generalku na svom motoru majstoru sam odnio dijelove koja sam ja kupio, on je motor sastavio i pricvrstio ga na mtk. Cijena 200kn
 

Najnoviji postovi

Na vrh