• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta

Krumpironja

Iskusan lik
Tu od
7 Svi 2010
Poruka
4,032
Pitas dal znamo dal ima ja ti kazem da ima a druga stvar ne sta nisi gledo...ZJ ti je preporucio najbolje...BCS nakon toga Ferrari ma da je to ista grupacija ako je to van cijene sta ne vjerujem onda pogledaj goldoni
 

Josip001

Novi član
Tu od
11 Srp 2021
Poruka
1
Poštovanje,

tek sam otvorio opg i počinjem se baviti poljoprivredom pa naravno moram kupiti motokultivator
pa me zanima koji motokultivator kupiti odnosno koje sve parametre treba gledati da bude dovoljno jak,dobar za rad u polju
unaprijed zahvaljujem svima
Josip :)
 

Daky5555

Aktivni član
Tu od
19 Stu 2019
Poruka
221
Vjerujem da ce ti vecina preporucit goldoni ili labin dizel, dovoljno jak za siri spektar poslova i jako malo trosi itd. Ja imam novi labin (green) i nikako se ne slazem s njim, doslovno ga mrzim iz dna duse ali ostala ekipa radi s tim strojevima i jako su zadovoljni..
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
Nemoj gledati koliko troši, svi su tu negdje. Gledaj koliko priključaka možeš prikopčati i koje ćeš sve trebati i kako i gdje do dijelova
 

malecki

Novi član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
12
Dobar dan svima mislim da ću uzeti novi RURIS kultivator ima li ko iskustva i može li kakva prepouka Hvala unapred
 

drazenhonda

Iskusan lik
Premium
Tu od
1 Stu 2010
Poruka
2,713
Nemam iskustva, nemogu ti reći jel valja ili nevalja. Ali kao i svaki kultivator, nije namjenjen za velike površine.
Izvana liči dosta na mio hondu, a sad kakva je kvaliteta unutra to je teško reći.
Kod nas ih daju na 36 rata bez kamata, tako da se za oko 200 kuna mjesečno može uzeti.....
 

anton5

Član
Tu od
17 Velj 2014
Poruka
86
Mi smo ih prije prodavali u trgovini i više nikad. Skoro svaki je bio na servisu. Imamo još jednog u prodaji al i taj je neispravan. Sad jesu što promijenili u međuvremenu neznam.
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,846
Pozdrav Pančevu!
Pa ovaj moj je sređen u glavnim dijelovima - čak i radi :hahah:
A što bih ja sa nevinom curom ?
 

Najnoviji postovi

Na vrh