• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Preporuka za kupnju motokultivatora

  • Temu pokrenuo igor266
  • Datum prvog posta

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,938
Šteta, možda bi si kupil jednog Arana da mi šapče ponekad na uho....

Ti moraš pripaziti kad pišeš kaj sve imaš na dvoru, ako te nanjuše ovi iz Američkih sakupljača možda potegnu preko velike bare ...... 🤭
 
  • Haha
Reactions: ZJ

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,848
I IFA i ARAN su isti kao njihov tatek DEUTZ jedino im je mamica iz Jugoslacije i Istočne Njemačke.
To je navodno bila neka reparacije (ak se tak veli) poslije 2. S.r.
A čuj, mogel si videti kaj sve imam, al si projuril 250 metara od mene! :unsure:
 

malecki

Novi član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
12
E pa ovako posle jednogodisnjeg zajebava ja po svim forumima na BHS u
Kupio sam RURIS 651 D 6.5hp dizel je dovezen sklopljen i sa usutim uljima pa je odmah mogao da radi...
KO nije čitao na forumu kako se pali dizel nek to nauci napamet. Ja sam čitao ali me opet cimnula spava za sve pare. Sem toga prvi utisci su jako dobri ne boji se rumunska ni tvrde zemlje a kamo li izorane. Mase ima dovoljno da utanja koliko treba i relativno se lako kontroliše. Ako potraje ovako biće dobro. Evo slika i video kako izgleda proba. Hvala svima koji su pisali po ovom forumu dosta sam naucio
 

Prilozi

  • IMG_20211020_173708.jpg
    IMG_20211020_173708.jpg
    87.3 KB · Pregleda: 31
  • IMG_20211020_173658.jpg
    IMG_20211020_173658.jpg
    79.5 KB · Pregleda: 32

senpai

Aktivni član
Tu od
23 Lip 2020
Poruka
806
prema prodloženom vizualnom dokaznom materijalu može se zaključiti da operater također ima dosta mase.
 

malecki

Novi član
Tu od
10 Kol 2021
Poruka
12
prema prodloženom vizualnom dokaznom materijalu može se zaključiti da operater također ima dosta mase.
JA sam u Banatu ovde se krepava samo od teške hrane.... Od gladi niko nije umro zadnjih 300 godina 😂😂😂
A onaj šanac sam otkopao da pokažem šta pravi od neorane livade sa dva prolaza...
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Ja sam nakon duge potrage, a da zadovoljim svoje financijske uvjete, jakost stroja za poslovni plan iz ruralnog razvoja i kvalitetu istoga, kupio Grillo G110 sa hondinim benzinskim GX390 motorom, i sa roto kosom i frezom od 66 cm. 20210810_073946.jpg
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Haha, nisam znao ni da postoji za ovaj model (ako postoji) :/..mada, ljepši je ovako, a cijena za sve troje i nije tako velika...reći ću samo da bi me Labinprogres ovog ranga i sa istim priključcima došao oko 15 tisuća kuna više...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Ne znam jel postoji, no ni nema veze.
Ako misliš na SuperSpecijala, onda je on ipak dvije klase jači stroj. Od Mondial je bolji sigurno.
Šteta kaj nema transportnu brzinu.
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Ne znam jel postoji, no ni nema veze.
Ako misliš na SuperSpecijala, onda je on ipak dvije klase jači stroj. Od Mondial je bolji sigurno.
Šteta kaj nema transportnu brzinu.
Ma i Greeny (9.5 KS) bi me došao sa ovim priključcima 10k kn više.
Superspecijal je 12.2 KS (dizel), a ovaj moj Grillo je 11.7 KS.

Realno, ovaj stroj je vrijednost za novac. I najpovoljnije što sam našao...
 

Lee Champa

Iskusan lik
Tu od
9 Tra 2019
Poruka
8,848
Uh, al se razbacujete sa 10k kuna 15k kuna.....Za tu lovu sam ti mogao utrapiti MUTA ili TV!
 

frchlopeer

Član
Tu od
18 Ožu 2019
Poruka
86
Ma ja sam morao kupiti novog jer koristim mjeru 6.3.1. tako da džaba tipkamo...ali možda nekome drugome bude interesantno ;-)
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,938
Pa Hondin poklopac je na motoru kolko ja vidim.
A i koja bi bila svrha haube, da bude teži i na oko robusniji ili ima jos kakva svrha?
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
28,938
Ako je za pokazivanje onda razumijem, ali ako je za posel onda ne.
Jedino da spim s njim
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,579
Poklopac ima svrhu da zaštiti od sunca gumene i plastične dijelove i da ne curi voda tam kam ne bi trebala ako stoji vani.
 
Tu od
6 Tra 2017
Poruka
16,292
Poklopac ima svrhu da zaštiti od sunca gumene i plastične dijelove i da ne curi voda tam kam ne bi trebala ako stoji vani.
A zakaj to onda inžinjeri nisu iz tvornice napravili? Da je trebalo bi, kaj ne?
 

Najnoviji postovi

Na vrh