• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prijava za moderatora

Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Neka se ovdje prijave svi koji žele biti moderator na forumu.
 
R

Ratarko

Guest
Svi znamo da su poljoprivrednici skromni ljudi i siguran sam da se nitko neće prijaviti sam ( u svakom žitu ima kukulja ) pa me zanima da li mi/ja mogu predložiti određene osobe za posao moderatora ? Još me zanima jedna stvar koju je alen rekao ... novi moderator neće biti globalni nego samo za određenu tematiku ili kako ? Ostaje nam samoprozvani moderator bez osjećaja alen za globalnog moderatora i onda ovi novi moderatori o kojima bi ovdje trebali porazgovarati ? Dakle da li se traži samo jedna osoba ili više njih ?

U svakom slučaju sviđa mi se način na koji će se izabrati moderator i ako ga tako izaberemo ( većinom glasova ) onda je to najpoštenije a ne da se prelazi preko glave određenim članovima koji imaju senioritet na forumu a da bi također znali obnašati moderatorski posao .

Također bi voliko da se jave ostali članovi i da se ovdje razgovara o tome a ne da se šuti i trpi kao pri prvom odabiru moderatora pa onda vidi belaja .
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Broj moderatora će ovisiti o broju prijava.
Ako će ih biti jako puno odabrat će se preko ankete.

Slobodno ti predložiš nekoga za moderatora, kao i ostali.

Mislim da je bolje da je globalni moderator, a vi ostali što mislite?
 
S

sapat

Guest
Ako alen28 više nije moderator, onda treba izabrati dva moderatora, a ako alen28 ima još uvijek svoju funkciju onda treba izabrati samo još jednog moderatora...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
sapat kaže:
Ako alen28 više nije moderator, onda treba izabrati dva moderatora, a ako alen28 ima još uvijek svoju funkciju onda treba izabrati samo još jednog moderatora...

Alen je i dalje moderator, ako će biti veliko zanimanje mogu i dva....

AJDE ŠTO ČEKATE, PRIJAVITE SE
 

suljos

Član
Tu od
9 Tra 2007
Poruka
341
Ja predlazem drugog Alena,po svem je tom naklonjen,u ratarstvu je vec podugo,mnogo iskustva sa strojevima,vjerujem damu nece biti tesko nekad nesto popraviti na forumu i sl.
 
B

branko

Guest
suljos kaže:
Ja predlazem drugog Alena,po svem je tom naklonjen,u ratarstvu je vec podugo,mnogo iskustva sa strojevima,vjerujem damu nece biti tesko nekad nesto popraviti na forumu i sl.

mislis na onog dugajliju, ti bokca onda budemo morali svi imati ili torpedo ili mf :lol: :lol: :lol: fakat bi bio najbolji izbor ali koliko sam cul on je to odbio.
 
R

Ratarko

Guest
Predlažem nekoliko osoba pogotovo ako će se imenovati moderatori po tematici na forumu .

Za traktore - branko , ZJ , Picek
Za kombajne - DF&Torpedo , robert
Za traktorske priključke - zjockoo
Za poljoprivredu - zvona , ROKI , Mister X , krki

Za administratora ili globalnog moderatora predlažem člana paor

Ovo nije lista ljudi koje ja volim a one koje nisam spomenuo kao ne volim ... ovo su po menji ljudi koji bi pomogli oko moderiranja i definitivno bi bili moj izbor ispred alena28 koji nam je sada moderator .
Da li će netko od njih odbiti ili prihvatiti to je na njima ali eto moj prijedlog za moderatora.
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
Ajde vi koji ste navedeni javite se da vidimo da li i vi to hoćete.

Mislim da nije potrebno po tematici, ili je?
 
S

sapat

Guest
mario kaže:
Ajde vi koji ste navedeni javite se da vidimo da li i vi to hoćete.

Mislim da nije potrebno po tematici, ili je?

mislim da je praktičnije da bude globalni moderator
 

vedrankc

Aktivni član
Tu od
10 Kol 2007
Poruka
1,195
Ratarko kaže:
Za kombajne - DF&Torpedo , robert
Ja čekam da se robert javi, ja baš ne stojim dobro s vremenom.
Možda bi Podforum Kombajni mogao prihvatiti, al ako robert ili netko drugi hoće ja mu prepuštam mjesto.
 
Z

zrine892

Guest
ja cu biti moderator za mtz :) :) hahaha

dajem glas;RATARKO,ROKI, i SAPAT...
 

mario

Legenda
Tu od
28 Srp 2006
Poruka
3,041
sapat kaže:
mario kaže:
Ajde vi koji ste navedeni javite se da vidimo da li i vi to hoćete.

Mislim da nije potrebno po tematici, ili je?

mislim da je praktičnije da bude globalni moderator


Tako je, tražimo globalnog moderatora.

Ne vidim nikog da se osobno prijavio, što čekate?
Ratarko kaže da nema vremena, pa bi moj izbor bi bio PAOR,
paor dal se slažeš s time?
 
M

matija

Guest
mario kaže:
Tako je, tražimo globalnog moderatora.

Ne vidim nikog da se osobno prijavio, što čekate?
Ratarko kaže da nema vremena, pa bi moj izbor bi bio PAOR,
paor dal se slažeš s time?

nadam da će paor prihvatiti
 
Status
Nisu omogućeni daljnji odgovori.
Na vrh