• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Kupujem Prijevoz traktora

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
Ako sam dobro shvatil rječ je o 4506 :scratch

Za 150 euriča, ja ga rastavim i u 2-3 djela na boljoj auto prikolici dotransportiram na odredište

Za te novce mi ga prevezu i u komadu. :D Znam, da ga mogu dotjerati tih 120 km. To je krajnje rješenje koje je uvjek moguće, ako ispod 150 eura ne ide prevoz. Iako jesam kupio traktor to ne znači da će izdržati svi sklopovi bez kvara. Ipak je tu 30 godina na njegovim leđima. ako negdje u šumi i bregu crkne, divlju svinju budem pital da me pogura. Z asad čekam povoljnu ponudu. :D
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
jesi razmisljao o ovome ili ovome ..? valjda se smije traktor vozit na toj prikolici? nije taj td velik.
auto sa kukom bi vec trebao biti manji problem?
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
znaci nesmije traktor na autoprikolicu za prijevoz auta?
pa dobro, treba pomoc u punjenju drzavne blagajne :)
 
B

Bobo

Guest
Ima mi kolega takvu prikolicu i s ladom samarom smo prije 3 godine brat i ja isli iz pozege u zupanju po sjetvospremac 2.20 i nazad, autoputem po danu tamo, po mraku nazad i kad smo vracali prikolicu, kaze on nama da nije znao kako imamo polozeno za prikolicu?!?

Decki moji mogli smo gadno najeeeeee da nas je murija zaustavila, em smo van gabarita, em ni jedan nema polozeno. jos smo super prosli a nismo znali da se s B kategorijom takva prikolica ne smije vuci...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,009
Za te novce mi ga prevezu i u komadu. :D Znam, da ga mogu dotjerati tih 120 km. To je krajnje rješenje koje je uvjek moguće, ako ispod 150 eura ne ide prevoz. Iako jesam kupio traktor to ne znači da će izdržati svi sklopovi bez kvara. Ipak je tu 30 godina na njegovim leđima. ako negdje u šumi i bregu crkne, divlju svinju budem pital da me pogura. Z asad čekam povoljnu ponudu. :D
Ali u te novce ti je uračunato besplatno rastavljanje u slučaju da ga treba (a sigurno treba) servisirati :lol::lol:

Kak god bilo sretno sa ishodom ;)
 

danek

Aktivni član
Tu od
18 Pro 2008
Poruka
1,000
znam ti ja jednog iz onog kraja,kaj nije preskup,mogu ti dati broj pa ga pitaj
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,688
znaci nesmije traktor na autoprikolicu za prijevoz auta?
pa dobro, treba pomoc u punjenju drzavne blagajne :)

takve su prikolice mahom do 2 tone ukupne težine, a sam traktor ima oko 2 i pol tone negdje, + prikolica nekih 500 kg,, znači imaš samo tu bliže 3 tone ukupno. da to vučeš moraš imati B+E ili C a opet na tu masu tereta bi trebao imati vjerojatno kombi ili nekakvo veće vozilo.
 
B

Bobo

Guest
Koliko mi je poznato da u skupu vozila (vucno i vuceno) naj manje 1/3 mora otpasti na vucno vozilo a 2/3 na prikolicu i teret.
 

kec-m

Član
Tu od
6 Ožu 2011
Poruka
465
Taj traktor nema sigurno 2 t , B+E kategorija prikolica najam oko 200 kn/dan i bilo bi dobro kakav terenac od bar 2 tone i gas . Tamić ili sl. penjalice isto vozi .
 

Tajo pajo

Aktivni član
Tu od
22 Kol 2011
Poruka
537
znam ti ja jednog iz onog kraja,kaj nije preskup,mogu ti dati broj pa ga pitaj

Traktor prevežen. :partyman: Hvala svima koji su pomogli u tome, savjetima i iskustvom.
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Zna li tko koliko bi dosao prijevoz kombajna iz francuske u hrvatsku?
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Udaljenost je 1600km i najjeftiniji prijevoz sto sam ja nasao je 3200e. Mora ic na labudicu a to je sasvim druga tarifa od norm slepera, druge dozvole...
 

Banijac 82

Član
Tu od
1 Sij 2012
Poruka
342
Udaljenost je 1600km i najjeftiniji prijevoz sto sam ja nasao je 3200e. Mora ic na labudicu a to je sasvim druga tarifa od norm slepera, druge dozvole...

nisu mali novci jel si kupio nešto ili samo kalkuliraš
 

Kićo

Aktivni član
Tu od
9 Velj 2008
Poruka
1,807
Jos kalkuliram, sve je povoljno samo dok se sve zbroji onda bas i nije nesto prevec povoljno. DF 3570 za nekih 8500e, '90. godiste neizgleda los na slikama. Kod nas takav neide bez 18-20 tis.e.
Volio bi uzet jaci i veci stroj samo i ovaj manji tesko moze prici na sve zemlje. Trebao sam davni dana vec to cudo nabavit
 

Najnoviji postovi

Na vrh