• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

Deyan

Novi član
Tu od
20 Svi 2014
Poruka
14
Da Mirna Peč. Imala je lufta i pleh je ji slab ali sam to uredio. Zašto pitaš?
 

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
Htio sam je kupit ja ali gazda nije htio je dat kolko sam nudio lufta je imala in na ležajima i na osovini dosta je bila sjebana na osovini i ležajima koliko ti je tražio za zadnju cjenu? Pasquali je 2x skuplji nego Vinković
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

askaj

Član
Tu od
12 Velj 2011
Poruka
54
Nudio sam 220€ ali dobio bi je za 250€ ali nije toliko vredila bar za mene, jebi ga imao si još troškove i došla te je oko 400€ i malo sam rekao jeli? Hrvatski pišem samo zato je je poljoprivreni forum CRO. Prodajem ja freze u odličnom stanju, malo korištene i u originalu od 500 do 660 € zavisi od freze al nema veze samo da ti služi

LP
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Deyan

Novi član
Tu od
20 Svi 2014
Poruka
14
Jesi li ti isto iz Mirne peči? Gledao sam tvoje oglase i zvao sam te, ali naletio sam na to frezo. Luft smo ušlimali na školi tako da nisam imao ništa stroška baš. A jebi ga 300€ je jako jeftinije nego 500-600. Barva i šminka mi niso tako bitni. I sada je freza super. Jedan sat na godinu če mi služiti za uvijek.
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,427
Kod probe bušenja se pokazalo da treba uteg na ruci,tad sam ga zakačio za lanac a sad sam navario na ruku nosač na kojeg se samo navuče uteg i fiksira sa jednim šrafom.Taj uteg imam obično spreda za u šumu ili kod prevoza sa kiblom.
image upload
 

Plemeniti

Dobro znana faca
Tu od
16 Pro 2008
Poruka
1,728
Na mom busacu gotovo da i nije potreban dodatni teret, doduse u pocetnoj fazi busenja svrdlo nesto sporije ulazi u zemlju nego kad ga se optereti ali vec kad uđe u zemlju do polovice duzine svrdla nisam primjetio da ide ista brze ako se vrsi pritisak,,,
u tvrdom i vlaznom zemljistu jasno se vidi svaki krug koji noz odreze, on obicno bude cca. 1,5 do 2 cm kolika je visina noza odnosno koliko je ostavljena "peta" na svrdlu,,,
pod pojmom peta misli se na onaj ravni dio spirale koji dozvoljava kolicinu propadanja a ujedno je i sam balans poput kontra noza,,,
 

Ralle 888

Član
Tu od
17 Svi 2013
Poruka
91
Moze li neko da postavi sliku plocice sa serijskim brojem fabricke prikolice,ili bar da napise koliko cifara sadrzi serijski broj? Hvala.
 

samed1972

Član
Tu od
18 Sij 2012
Poruka
602
Jel mi moze neko pomoci, koji bi malcer mogao tv 818 da tera, ali pravi malcer, ne onaj okrugli sa 2-3 noza?
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Nabavilo se i ovo čudo IMT-627.516, još koja sitnica za sredit do košenja.:icon_axe:
22358478.jpg

22358477.jpg

22358476.jpg
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Kolega to imaš ledice otraga

Jel ko zna gdje ima inverzija al sa dva izlaza polovna jer nova je sigurno i skupa
 

ssucur

Dobro znana faca
Tu od
2 Lis 2010
Poruka
1,644
Da, ali za seriju PE18, 4xx, 5xx preuska za TV731
21710408.jpg

Da To.. ledice nisam zadovoljan (sledi zamjena)
 

Najnoviji postovi

Na vrh