• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Priključci (tvornički i homemade)

baka

Član
Tu od
10 Sij 2016
Poruka
30
Odlična je . Vidi se i veoma jaka. Zanima me kako je rešeno kočenje. :(happy):
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
a mene zanima kako te homemade registrirat...
ne kuzim jel za atest mora imat neke odredjene dimenzije
 

abarth

Aktivni član
Tu od
17 Sij 2013
Poruka
2,429
Jer je KPL osovina od samoutovarne je i kočenje isto tak ko na samoutovarni.Na TVu je napravljen dodatni nosač u kojeg se stavi dodatna ručica kao druga ručna.Do 5 tona ukupne ne treba registracija samo homologacija,kod mene je nanitana pločica od samoutovarne i je.. ga,neki nemaju nit to.Mene zanima koliko ih ima papire od tih što su na cesti-mislim da su retki koji jih imaju.Meni je samo važno da je tehnički ispravna i da radi sve što je bitno za promet na cesti.

images upload
adult image sharing:drink:
 

baka

Član
Tu od
10 Sij 2016
Poruka
30
A vidim . Tako sam i ja nešto mislio. A sto se tice registracije to me ne zanima. Moj posed se nalazi u celini tako da nemoram da izlazim na put. :icon_e_wink:

kako izgleda izrada freze za TV.
1syl0F4.jpg

msGIymJ.jpg

aNOJFqy.jpg

9W3eoVt.jpg

mS5kuOe.jpg
 
Posljednje uređivanje:

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
A ja imam isto home made prikolicu, ima signalizaciju ima trokut jedino još kočnicu nisam spojio u traktor

A htio bih to riješit da mogu bez brige po državnoj cesti vozit

Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
 

dmihelj

Novi član
Tu od
21 Svi 2015
Poruka
11
Imam ja jednu frezu za TV koja stoji i čeka potencijalnog kupca!
Padalo netko ima potrebu za frezom slobodno se može javiti!
 

sumadinac

Član
Tu od
1 Sij 2013
Poruka
815
Evo jedan zanimljiv prikljucak(ako se ovo moze nazvati prikljuckom :(giggle): ) u svakom slucaju veoma prahticno,a verujem i stedljivije od klasicnih benzinskih.
[YT]https://www.youtube.com/watch?v=8AqOqALlzIo[/YT]
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Pukić bitno napraviti posel a ak nema struje snađeš se , improviziral sem kardan i osovinu sa remenicom od trebljiča i Zetor miješal sve za vikendicu .
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Lako za struju (bandera na 8 metara) ali priključak 8 000 kn + ostalo a ja u njoj maximalno 10 sati godišnje . Susjed ima struju pa posudi ili moj agregatič 8 KW-a .
 

baka

Član
Tu od
10 Sij 2016
Poruka
30
Evo korpe za TV. Ja sam veoma zadovoljan. Čekam samo sada priliku da je isprobam.
EvIWoer.jpg

INoDwqy.jpg

UBPcp60.jpg

uk7aslP.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh