• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
E Matek,to je drugi par opanaka. Rabljenih nema,a nove su meni neisplative jer bum prikolicu koristil 3-4 put na leto. A situacija mi je malo škakljiva za takve investicije. Tamići su bili zakon za takve igre
 

Dongfeng

Dobro znana faca
Tu od
9 Tra 2013
Poruka
1,377
205 i 215 mogu proci sigurno. Kod mene na jednoj Agrobar/IMT prikolici su sada 225, a nekih 7-8 godina su bile 245 i prolazile bez problema
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Prije moraš kolara najti ;)

Naravno. Sad ju još prefarbam i more v regal 😉
Hmm, tak se nismo pogodili. :unsure:
Dal sam ti 2 kak si iskal i dvije za rezervu.

Kak si iskoristil 4, a ne dvije, druge dvije moraš platiti 🤭:hahah:
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Ne, C. :geek:
gume-prikolicu-16-slika-8829700.jpg
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Hmm, tak se nismo pogodili. :unsure:
Dal sam ti 2 kak si iskal i dvije za rezervu.

Kak si iskoristil 4, a ne dvije, druge dvije moraš platiti 🤭:hahah:
Krivo si razmel. Ja sam rekel da su prve 6.5,a zadnje 7.5/16 i da moram mijenjati sve. 2 prve i 2 zadnje je 4🤔🤔🤔. I kaj će mi rezerva? Pa dal si mi gume koje budu durale duže neg ja.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Samo ti vozi...šalil sam se.
Nego, jel nisu sad zadnje malo preniske, obzirom da su sve iste?
 

Deda Marek

Iskusan lik
Tu od
25 Pro 2021
Poruka
2,354
Čini mi se da je sad prikolica ravna. Nisam zel vaservagu,al izgleda ok. U svakom slučaju nije problem podložiti sanduk 2 cm zadnji kraj. Ali i ovak je i više nego ok. Poglej slike.1 je prvi kraj,2 zadnji
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,645
Teško je to vidjeti s dviju slika...no ako si ti zadovoljan, i meni je drago :)
 

mikke

Iskusan lik
Tu od
20 Velj 2019
Poruka
1,915
Možete reči kaj god želite,ali ipak šale od kolege Kupljenca nedostaju,je da je tu i tamo znao pretjerati,no ipak to po mom mišlenju nije bilo zlonamjerno. Meni lično fali malo njegovog humora😉
 

Najnoviji postovi

Na vrh