• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice iz kućne radinosti

magla

Član
Tu od
11 Ožu 2008
Poruka
325
Antonijo JD pohvala za izradu prikolice, sve pet, da sam ju ja radio samo bih stavio veće kotače
 

MaTiJa NH

Dobro znana faca
Premium
Tu od
6 Kol 2008
Poruka
1,902
jučer sam kupil novi cilindar za onu moju prikolicu, 10 tonski , 1510 mm radni hod...pa kad bude malo ljepše vrijeme krečemo dalje u izradu...
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
jučer sam kupil novi cilindar za onu moju prikolicu, 10 tonski , 1510 mm radni hod...pa kad bude malo ljepše vrijeme krečemo dalje u izradu...

čudno mi je malo bilo reko nikaj se nejavljaš do kam ste došli niti nikaj...znači prek zime se počivalo samo a nikaj ne delalo:=-:
ps.v subotu sam bil v tvojem seli nam pre onomu na početku sela z desne strane kaj ima staroga forda vuni(traktora) nekaj za felge za traktor a lik veli da nema pojma al ima ih ..veli tolko je toga kaj se niti sam nesnalazi...
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ljudi jel nekog zanima sasija od kamionske tandem prikolice,sa papirima bila je jastucarka zracne kocnice sve ispravno signalizacija sve sto posto,tovarniprostor je 8m. kotaci su 22,,5 cola
 
Tu od
25 Velj 2012
Poruka
587
ljudi jel nekog zanima sasija od kamionske tandem prikolice,sa papirima bila je jastucarka zracne kocnice sve ispravno signalizacija sve sto posto,tovarniprostor je 8m. kotaci su 22,,5 cola

ček šta tu ima od nje?samo šasija ili tovarni prostor?ili i gume i osovine?ili sve to?cilindar?:icon_super:
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
sve ovo kaj si nabrojal osim cilindra jer nije bila kiperica,i nema sanduka,a sanduk je bio 8m tovarnog prostora
 

hodor

Dobro znana faca
Tu od
22 Sij 2013
Poruka
1,750
Ne, nije krivo izračunao...računao je kako si ti napisao:(giggle):
 

mali plavi

Aktivni član
Tu od
24 Srp 2012
Poruka
1,541
Krivo si izracunao 1000 eurica je za cijelu sasiju, 1.70 je po kili

ma to te malo zajebava da je takva cijena...malo mi je preširoka..htio bi kaj bude imala trag traktorskih kotača tj.2metre.. sanduk nikaj več širi od 230..
 

massey595

Član
Tu od
28 Stu 2012
Poruka
822
ma to te malo zajebava da je takva cijena...malo mi je preširoka..htio bi kaj bude imala trag traktorskih kotača tj.2metre.. sanduk nikaj več širi od 230..

Pa može bit dva metra samo okrenes kotače
 

Ivek_sk

Član
Tu od
8 Tra 2011
Poruka
40
Evo malo ovaku uletavam, ali imam jedno pitanje, dali tko zna gdje ima za nabaviti ovakvih lampi, označene na slici? Idem sad na regu sa prikolicom, tj bio sam i traže da imam takve lampre, mora imati untutra žaruljicu i paliti se sa pozicijom...

ix74wgpbk45fl2vlxe3.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh