• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

S

seljaček

Guest
Re: za razbacivanje stajnjaka

Hvala super da i to vidim koliko novaca tako nešto košta.
 
B

branko

Guest
Re: za razbacivanje stajnjaka

Bubu kaže:
Ja imam dvoosovinku Unsinn 7,1 tona. Kod mene je od 2003. godine izasla u boj sa djubretom oko 350 puta. Nesto sitno je opravljano a sada mi je pukao lanac od patosa 2 puta za par dana sto znaci da je doslo vreme da se zameni. Ja sam extra zadovoljan s' obzirom koliko sam para ulozio u nju-sada treba jedan generalni remont i opet pun gas!

je si li se probao raspitivati koliko te bude to doslo, naime ako imas iste kakve i ja na svome unsinu a ne klasicni lanac kao sto ima npr. sip moglo bi te dosta stajati, cijena jednog clanka je cca 11 eura

evo otprilike kako izgleda moj lanac

lanac.jpg
 
B

Bubu

Guest
Re: za razbacivanje stajnjaka

Imam ponudu za lanac koji se pravi u Sloveniji za Kemper prikolicu. Odgovaraju svi parametri (izgleda kao na slici, korak 50 mm, sirina karike 20 mm, promer bolcne 12 mm, promer rupe na plocici 10mm) Inace, ja pravim nove karike od flaha i bolcni kada mi pukne. Traze mi za nov lanac oko 3000 dinara za duzni metar sto dodje 36-37 evra za metar. Branko, kakvog Unsinn-a ti imas?
 
B

branko

Guest
Re: za razbacivanje stajnjaka

Bubu kaže:
Imam ponudu za lanac koji se pravi u Sloveniji za Kemper prikolicu. Odgovaraju svi parametri (izgleda kao na slici, korak 50 mm, sirina karike 20 mm, promer bolcne 12 mm, promer rupe na plocici 10mm) Inace, ja pravim nove karike od flaha i bolcni kada mi pukne. Traze mi za nov lanac oko 3000 dinara za duzni metar sto dodje 36-37 evra za metar. Branko, kakvog Unsinn-a ti imas?


to ja imam zajednicki kupljenog s bratom, rekord 3000 s vodoravnim valjcima , daj mi molim podatke o toj firmi, ako moja mudrolija ne pokaze dostatnu kvalitetu , naime meni su se poderali bolcni pa je plocica (flah) mogla setati , sto je pak prouzrocilo iskakanje lanca, sad sam cijev (vanjskog promjera 13 mm) razrezal i stavil izmedju i zavaril, ali neznam kak bude to dugo trajalo.

ovdje imas slike od nje
Obrisan neispravan link.
 
B

Bubu

Guest
Re: za razbacivanje stajnjaka

NE znam za firmu iz Slovenije ali znam za firmu iz Petrovaradina Obrisan neispravan link.
Meni se lanac jako rasteglio pa pucaju plocice..
 
5

539 262

Guest
Re: za razbacivanje stajnjaka

Evo i dela moje male lagane rasturachice po imenu Djubrosava, sa vertikalnim razcacivachima, kako god ima nastavke za stranice, a vilama se vishe ne frljam od gomile do gomile, nego u prvu-drugu i vozi, pa dok ima, a qtji zato vreme radnik na utovartu moze da popije svega tri chashice rakije, mereno !

000_1496-1.jpg
 

abrkili

Aktivni član
Tu od
26 Ožu 2007
Poruka
2,940
Re: za razbacivanje stajnjaka

539 262:kolika je nosivost te prikolice?kako ti se ponaša 539 u radu s njom?
 
L

Lamborghini R2

Guest
Re: za razbacivanje stajnjaka

Što mislite o prikolicama kemper?
Se isplati to kupit i ima li djelova za to jer izgledaju staro?
 

Patrik

Aktivni član
Premium
Tu od
15 Kol 2007
Poruka
722
Re: za razbacivanje stajnjaka

Evo jedne Brochard prikolice 32 tone.

[youtube:1zrzsk9z]0GMaDvMX1M4[/youtube:1zrzsk9z]
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
Re: za razbacivanje stajnjaka

abrkili kaže:
539 262:kolika je nosivost te prikolice?kako ti se ponaša 539 u radu s njom?

Mi imamo takvu H4, ona je nosivosti 3.25t, vozimo s malim 533 drugom sporom, i lanac na brzini 2 zuba (1 zub najsporije). Prikolica je odlična, jednostavan mehanizam.
 
L

LALA IZ BANATA

Guest
Rasturaci stajnjaka-pomagaj!

Zna li neko nesto o rasturacima stajnjaka Petinger i Zmaj?
 

kikic MF

Aktivni član
Tu od
6 Srp 2008
Poruka
1,302
Re: za razbacivanje stajnjaka

to je neka serija 42 možda je traktor čak 4255 ili jači malo al nebi rekao da je. to je oko 96ks
 

slatky

Član
Tu od
28 Tra 2008
Poruka
222
Re: za razbacivanje stajnjaka

točno taj MF 4255 90 i koji ks

i još malo

[youtube:3g19f7ep]9H89TNAoYnk[/youtube:3g19f7ep]
 
I

ivica

Guest
Re: za razbacivanje stajnjaka

kaj velite ,16500€ +pdv ,max oprema .bila je u planu al sad nazalost nist od toga
_mg_9372.jpg

img_5400.jpg

img_5465.jpg
 

marko93

Legenda
Tu od
31 Sij 2008
Poruka
6,022
Re: za razbacivanje stajnjaka

To je prava mrcina ;)
Tu se i pozna dok otpeljaš...
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Re: za razbacivanje stajnjaka

dobraaaa, odličnaaaa :!: :!: :!: :!:
 

Najnoviji postovi

Na vrh