• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Kao vagoni misliš na masivnost?
Da,zato i gledam ležeće valjke jer su jednostavniji,pa je kod kupnje rabljenog manja šansa da kupim mačka u vreći,pogotovo zato jer nemam nekog iskustva s tim...
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Horizontalni valjci usko razbacuju. To im je jedina mana.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da,to znam,i ako im je to jedina mana,onda super,ne muči me širina bacanja...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Pripazi kakvi su lanci jer ja ih nisam mogao naći nove pa sam morao prerađivati na SIP-ov ili Tehnostrojev sistem lanaca.
 

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,769
Lanci su ti slični onima na OLT-ovoj mehaničkoj sijačici.
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ništa od te jednoosovinke. Lančanici ne valjaju,gume ne valjaju,getriba curi,jako je hrđava,a cijena fiksna. Izgleda da bude pala ova s dvije osovine...
 

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,765
Da sam na tvojem mjestu pričekal bi sa kupnjom. Naletiče nešta bolje, jedino ako je baš tolika hića da imaš svoju. Biče ti možda problem sa ovom sa dvoosovinkom kad bude blato. Ti ipak najbolje znaš šta ti odgovara.
 

tibor88

Aktivni član
Tu od
3 Ruj 2007
Poruka
2,397
Gogo, znam za jednu dobru tehnostrojku. Ako ti nije daleko.. :icon_wink:
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da sam na tvojem mjestu pričekal bi sa kupnjom. Naletiče nešta bolje, jedino ako je baš tolika hića da imaš svoju. Biče ti možda problem sa ovom sa dvoosovinkom kad bude blato. Ti ipak najbolje znaš šta ti odgovara.

Što se vuče tiče proxima to vuče bez pol frke..

Pa,htio bih već ovaj tjedan početi s vožnjom prije nego me uhvate drugi poslovi,tako da mi je malo hića.
Ma nisam ni ja baš za dvoosovinku,ali trebalo bi to ići,a ako je baš blato neće se ni raditi nešto takvo,za sve ostalo,jedan od traktora će ju povući...

Gogo, znam za jednu dobru tehnostrojku. Ako ti nije daleko.. :icon_wink:

Koliko je velika?
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Hvala! :) Već bi danas vozila da nas kiša ne ometa.
Bar sam ju stigao detaljno podmazati...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Da,jedan će voziti,drugi odmah orati.
Dogovorio sam prijevoz gnoja doma,jer je dosta daleko,kolega će to odraditi s velikom prikolicom,a onda si ja stignem tovariti kako mi bude odgovaralo...
 

gogo

Aktivni član
Tu od
10 Lis 2012
Poruka
4,211
Ili će ići utovarivač na Proximu,ili sa kombinirkom...
 

kdarko

Član
Tu od
8 Velj 2012
Poruka
185
dali netko zna gdje ima za kupiti ovaj dio na rotoru vidi se na slici , radi se o sip orion 40 valjda paše i od druge sip prikolice

bduykm.jpg
 

Driver

Član
Tu od
26 Srp 2013
Poruka
396
Ja sam te ruke kupovao u Agromehanika Bjelovar, nisam siguran za cijenu al negde 60tak kn
 
Na vrh