• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prikolice za razbacivanje stajnjaka

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
Evo i moja vidila posla i blata poslje remonta :D:
 
Posljednje uređivanje:

ZJ

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
22 Lip 2007
Poruka
27,953
A gde si ti nju kupil i za koliko penez?
 

Zetorboy

Dobro znana faca
Tu od
12 Velj 2010
Poruka
2,701
7000+3500 materjal i oko 300 sati rada.. i gume su za mjenjati, znači još cca 1500 kn gore... Tehnostroj, prolazi... al htio sam nešta drugačije uzet da sam išao u ciljanu kupovinu prikolice.. ovo je ispalo sad ovak da je naišlo, pa tak kak je :)
 
Posljednje uređivanje:

dado6340

Iskusan lik
Tu od
31 Svi 2013
Poruka
4,807
JA bi za nju uzel 11.5/80/15.3 gume. Malo su veče i šire ali i povoznije a malo je skuplja. Samo treba provjeriti jel ima dovoljno mjesta da nebi strugala po nečemu.
 

ŠANANA

Dobro znana faca
Tu od
23 Sij 2008
Poruka
12,804
Baš zanimljiva prikolica, nisam znal da se kaj takvoga radilo u tehnostroju.
 

zeljko kz

Dobro znana faca
Tu od
10 Kol 2012
Poruka
6,955
Rađene 90-tih ali prve serije su bile prenježne (uvijek nekaj stradalo kod kipanja ) .
 

Baraba

Novi član
Tu od
19 Lis 2015
Poruka
10
bok, jel nikog od vas probao iztovarit gnoj sa samutovarna za sijeno?..onda bih prošo sa zubatica...pričam od 10-15 kubika.........
 

MrSima14

Dobro znana faca
Tu od
3 Ožu 2013
Poruka
3,431
Pita el tko vozio gnoj sa samoutovarnom za sijeno ona sama istrpava, a iza nje bi išao sa zubačama/brnačama/drljačama da to još raširi.
 

did ivo

Dobro znana faca
Tu od
30 Pro 2010
Poruka
1,720
Zašto ne, za probu manje se natrpa i dobro. Ako istovara kukuruz na lance i pod zašto ne i gnoj. Na nju bi se dao pripasati i mehanizam za razbacivanje.
 

FeLiXxX

Aktivni član
Tu od
6 Pro 2010
Poruka
1,037
Letve zakacile nekako za ovu traverznu i uvnule je, i savile zastitni lim na osovini. Rezltat dva dana posla :(punch):





 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
decki jel kamen u gnoju problem za ove prikolice...recimo ako ima malo vise od pokoji kamen...ali manji, do velicne sake?!
 

Bučo

Aktivni član
Tu od
9 Ruj 2012
Poruka
2,999
Nije problem samo bez zastitne mreze one na pocetku prikolice neidi nikud!!
 

zivisic

Član
Tu od
1 Ožu 2011
Poruka
727
aha, da me ne pogodi u glavu...pametno
mora bi gnojit za vocke pa razmisljam da uzmem u kuma prikolicu...ali moglo bi bit nesto na dnu noja kamena...a mozda to i naruke bacim
 

Najnoviji postovi

Na vrh