• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., odgovor mojoj dragoj družini forumaša i forumski prijatelja!!!

a ja se čudim kaj mene kiša na moru već par dana maltretira,
a ono plemenitom prodelala tehnika!!! :rolleyess:
:partyman:

., je da prijatelju Josa!., čim je va tehnika prodelala?, ja se uvatil posla keljenja slikic iz moje kolnice i zavičaja!, fala za javljanje.-

., prijatelju firemanpeter!, fala TI za pozitivnu kritiku i svakojaku podršku.-

., prijatelju Aco93!, fala za javljanje, fala za dobru kritiku., točno!, postolje od palete na kotači gotovo i u funkciji.-

., prijatelju BAGERISTA!, točno, ludi smo skroz., zato tako dobro i farbamo., fala za javljanje, čitamo se, još malo i vidimo se!, radujem se!!!...

., prijatelju mtd001!, fala TI za javaljanje i svakako za pofale., skoro sam zaboravil nate da si i TI iz ove grupice ČESTITARA! - svaka TI dala!.-

., prijatelju zbalija!, fala TI napokon na javljanju, fala za pofale., brane su bile prije moga farbanja - bituranja sve zelene., izvorno su ofarbane nekada izgljedale ko sada moje!., već ji je niki prije mene farbal i muljal sa bojami svakakovi., a ja sam ji malo sad oživil - osvježil sa novi kljini, zubci, lanci, spojnicami U, varovima, pojačanjima, piksiranjima, farbanjem = zbegecal sam ji malo NE!.-

., aj Bog!, moj narode, čitamo se., a slikice idedu dalje po redu bez reda!!!...
 
G

GROF

Guest
., evo još malo slikic o begecanju bran.-

72011003.jpg


72011004.jpg


72011006.jpg
 
G

GROF

Guest
., fala!!!

GROFE pa ja to nebi pusta u zemlju :lol:

svaka cast prelijepo izgledaju :prayer:

., lipo fala mladiću - forumski prijatelju za pofalu!!!., daj Bog! zdravlja idedu "uzemlju" za misec dan :rolfer: ., zato su i predvidjene.-
., moral sam ji malo osvježit i obnovit, bile su zapušćane koda su izvadjene ispod zemlje, hehehe ...

., forumašu Tisak!., fala za DOBAR komentar!.- :D ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 

baustelac99

Aktivni član
Tu od
5 Sij 2009
Poruka
603
Pozdrav
dali netko ima neki broj od Prime (a na koji se netko javlja), naime pukao mi je vijak poluosovine (tj vijak koji drži kotač) a u Primi se nitko ne javlja. Traktor je Tv826, a valjda je za sve serije 800 jednak.
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
Pozdrav
dali netko ima neki broj od Prime (a na koji se netko javlja), naime pukao mi je vijak poluosovine (tj vijak koji drži kotač) a u Primi se nitko ne javlja. Traktor je Tv826, a valjda je za sve serije 800 jednak.

Mislim da su u tvornici na kolektivnom godišnjem, za trgovinu ne znam kako radi.. Pokušaj Masiva Bjelovar. Sretno
 

firemanpeter

Dobro znana faca
Tu od
12 Svi 2008
Poruka
1,887
Dobro i jednostavno su to rješili. Gledam ovaj komplet u sredini od 800. Gore je viljuška koja je opet sa zatikom fiksirana na osovinu. Mogla bi bit dva zatika pa da drži a pokida se onaj vanjski koji se lako promjeni. Dole na sliki je vodilica za ležaj. Znači blok menjača ima neki dosjed da ona sjedi na njemu i na dosjed je onda privijena sa 4 vijka? Ležaj je onda samo uguran na tu vodilicu i zakačen sa viljuškom.
 
G

GROF

Guest
., lip pozdrav mojim dragim forumašima i forumskim prijateljima!

., NARODE moj!, evo da oživim vu uspanu - uspavanu temu!!!., DA pozovem ljudine na druženje - konzumiranje - kupovanje - svega i svačega u Gudovac na VELE-sajam svega i svačega!!! .-

., aj Bog!, čitamo se , čujemo se, vidimo se, ... PRIMA! PRIJATELJ MOG DOMA!!! ...
 
G

GROF

Guest
., tome PRIMA u akciji grabljenja slame! ...

., narode moj!, evo nekoliko slikic da vidite ča se sada dela u mome kraju?...
., akcija oko spremanja slame i strnokosa, grabljenje je na redu.-

slama2011010.jpg


slama2011011.jpg


slama2011012.jpg


slama2011013.jpg


slama2011014.jpg


slama2011015.jpg
 
G

GROF

Guest
., još malo slikic o grabljenju slame.-

., eto, da nebi ispalo da samo naš cijenjeni i nadasve vridni forumaš zbalija!!! grablja - grabi otavu sa traktorom tomom i orginalnim grabljami; kopčanju preko kardana freze, sistemom kopčanja - priključka sa četire /one famozne!/ matice., evo sam JA ovde pokeljil slikice da vidite iste grablje za traktora tomu ORGINAL!, ALI!!! sistem kopčanja u tri točke standardan sa standardnim kardanom - kardanskim vratilom!.- :rolfer:

slama2011010.jpg


slama2011011.jpg
 
G

GROF

Guest
., kopčanje grabalj u tri točke standardno!...

slama2011016.jpg


slama2011017.jpg


slama2011018.jpg


slama2011019.jpg


slama2011020.jpg


slama2011021.jpg


.... ., i još malo akcije oko vesele mašine!, peklo se nešto rakije od voća!!! ...
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
tako, tako, samo vridni ljudi opstaju!!
nadam se da je kaj hladnije kod vas u Jezerana, ja se jučer nisam mogo prisilit na rezanje drva, cipanje, i slaganje istih... presparno, prevruće, i nemre jetra tolko obradit, kolko se more popit na toj sparini!!

p.s. zelenko je makina i pol!! samo pazi da mu farbu ne skinete s onim parama iz vesele mašine!! :lol:
 
Na vrh