• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest
., eh moji zelenci!!!

., narode moj!., evo još vi nekoliko slikic!, za spomen na našega traktorića tomu - zelenka!., neka narod i svit vidi., Bog!, čitamo se ...

krizmaibjelovar2011214.jpg


krizmaibjelovar2011215.jpg


krizmaibjelovar2011216.jpg
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294

E ova mi se slika dopada lijepo se vidi inverzija iznutra i da se prebrojiti broj zuba na zupčanicima. Koliko vidim unutra ide tekuća mast ili???
 

joekiki

Dobro znana faca
Tu od
21 Lis 2008
Poruka
1,318
Pozdrav svima!

Sad kad gledam ove fotke...:scratch... a ranije se pričalo da se stavljalju po 3 opruge u korpu, po žabic preko 30ks? Al ovde vidim samo 2kom?
Sad mi tek nije ništa jasno???:scratch

GROF-e hvala na slikama, da znaš,,, da nas uvek nas iznenadiš sa dobrim fotkama...

pozzz joe!:mrgreen:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Sad kad gledam ove fotke...:scratch... a ranije se pričalo da se stavljalju po 3 opruge u korpu, po žabic preko 30ks? Al ovde vidim samo 2kom?
Sad mi tek nije ništa jasno???:scratch....
nekad daaavno je islo 9 opruga na dvocilindras, jedna serija prime je izasla s problematicnom kvacilom, isto 9 opruga ali po svemu sudeci jacih od onih prijasnjih

ne vidim drugi razlog, s manje jacih opruga su postigli isti pritisak kao i s 9.....o ravnomjernosti nalijeganja nebih da mudrujem

da grof i arno nisu na forumu, nikad nebi dobili radionicki prirucnik i slike iz tvornice.....
 
B

BAGERISTA

Guest
Vidin ja grofe,,ti si načinija pravi fotosesion,,,,:supz:slike san provrtija par put,,,i lipo za vidit....
Vidin i prikolic i traktorića,,a dijelova ko u prići.....;):mrgreen:
 

josix

Aktivni član
Tu od
8 Stu 2010
Poruka
1,168
ja se već pogubil u slikicama, ali noađoh ga na kraju

krizmaibjelovar2011177.jpg
[/IMG]

ko rođen za moje uske redove u vinogradu :D

GROFe, fala ti za slike!!

Živio GROF i tt PRIMA!!

:partyman:
 

ARNO

Dobro znana faca
Tu od
10 Sij 2011
Poruka
1,585
ja se već pogubil u slikicama, ali noađoh ga na kraju

krizmaibjelovar2011177.jpg
[/IMG]

ko rođen za moje uske redove u vinogradu :D

GROFe, fala ti za slike!!

Živio GROF i tt PRIMA!!

:partyman:

Zanimljivo je pogledati neke slike , novi mali traktorćići ali bez rezervnih djelova . Gledamo novi traktorćić serije 400 ,500 a ako neko treba novu haubu za isti ili možda seriju 700 MRAK , VAKUM , čudna pojava novi se rade ali dali se i prodaju ili stalno gledamo isti ?????????????????????':toimonster:
 
G

GROF

Guest
., moj narode!., evo vi nekoliko slikic sje...i prenosnika., slikice su od moga prijatelja ki je ponudil i jednoj i drugoj tvornici., jedno od izboljšanja kako vo bolje napravit???..., vidićemo čaće reć struka!., lako je divanit i pisat gluparije., ali je teško zasukat rukave i to napravit da TO onda dela!...

14818424.png


91105289.png


25890170.png


., prijatelju zeljac!., fala TI za keljenje voga materijala.-
 
G

GROF

Guest
., lipi VAM pozdrav svim skupa dragi moj forumski svite - narode moj!
., lipo VAS je za čitat i forumske prijatelje imat!!!

., prijatelju zbalija!, fala TI za javljanje., TOČNO!., u vu inverziju ide takozvana tekuća mast?!., tako su mi rekli bećari iz tvornice.-

., prijatelju BAGERISTA!, fala TI doneba za javljanje, uvik dobre i iskrene komentare., čekam TE u mojoj Liki i već razmišljam o zajedničkom izletu u Zagreb po nu gvoždjuriju ča smo dogovarali?!, popust je i više negoli dobar!, veruj!...

., prijatelju joekiki!, fala TI na javljanju i dobrim komentarima!., ove kompletne korpe sa slikice ča ste vidili?., te korpe deladu se u PRIMI sa oko 95 % materijala iz same tvornice., a neki 5 % je od koperanata domaći Hrvatski firmi ča se ugradjuje u iste., ve korpe skompletirane - napravne su za traktoriće; od 18 do 25 ks!!!...

., ej prijatelju josix!., fala za javljanje i odlične komentare., e DA, vaj mali div bil bi dobar za tvoje potrebe!., ALI., uvik taj je...i ALI!!!, mišljenja sam da TI nebi mogal zajašit nanjega hehehehe., ipak ima tebe!!!...

., prijatelju edosoko!., mladiću, fala TI za javljanje i uvik dobre - interesantne - zanimljive - poučne komentare!!!., pa sve si dobro napisal, čak mislim da si u svome pitanju i dal odgovor., samo ću dodat., na jače tomice od 28 do 40 ks ide ista košara samo ima ovi svi devet piz.....a - šeširića ili kako se već zovedu, e DA ima još neku caku na sebi dodatu., ali da me je..š neznam kako se zove?!...

., ej prijatelju ARNO!., fala TI za javljanje i odlične komentare., mislil sam nate dok sam bil u tvome gradu., nis bil sam, imal sam neki obveza u tvornicami; jednoj i drugoj, pa jedan poslovni sastanak; eh, sad se još i falim!., ali uskoro idem ponovo!, nadam se i vjerujem!, da se svakako vidimo?, javiću TI se.-
., e DA!, traktorići se deladu svakakovi ko i svi, čitaj SVI REZERVNI DIJELOVI PO NARUDŽBI I ŽELJI KUPACA!!!., ali, narode moj!, ALI, ALI, sve ča se dela po narudžbi trebali bi znat i sami da je dosta skuplje!., e sad???., ki voli., ..., eh DA ima PRODAJE, fala dragome Bogu! ...

., aj Bog!, narode moj, čitamo se ...
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
...na jače tomice od 28 do 40 ks ide ista košara samo ima ovi svi devet piz.....a - šeširića ili kako se već zovedu, e DA ima još neku caku na sebi dodatu., ali da me je..š neznam kako se zove?!...
jos bih da dodam nesto u vezi korpe kvacila, slovenski AGT 830 ima slicnu korpu kao i TV, umjesto opruga ima japanski sesir, znaci nema mudrovanja dali 6 ili 9 opruga, nego jedna opruga
ima jos kojekakvih izmjena, nisam 100% siguran dali su tri capice.......imam je kuci na polici, prvom prilikom ce biti slika
 

zbalija

Dobro znana faca
Tu od
21 Stu 2008
Poruka
2,294
jos bih da dodam nesto u vezi korpe kvacila, slovenski AGT 830 ima slicnu korpu kao i TV, umjesto opruga ima japanski sesir, znaci nema mudrovanja dali 6 ili 9 opruga, nego jedna opruga
ima jos kojekakvih izmjena, nisam 100% siguran dali su tri capice.......imam je kuci na polici, prvom prilikom ce biti slika


Edo japaski šeširić je puno bolja verzija, ali znš dali odgovara na fraš i bez dodatnih konplikacija na tomu????
Nema hebanja sa visinom capica, ravnomjernije je odvajanje i primanje korpe i da ne nabraja ostale pojedinosti….
 
G

GROF

Guest
Edo japaski šeširić je puno bolja verzija, ali znš dali odgovara na fraš i bez dodatnih konplikacija na tomu????
Nema hebanja sa visinom capica, ravnomjernije je odvajanje i primanje korpe i da ne nabraja ostale pojedinosti….

., e moj zbalija!

., ma pusti TI Japance i Šeširiće kada su ovi naši mali prči u jigri., i ovi naši Šeširići izduradu svega za nepoverovat., tako DA samo po plinu.- :mrgreen: ., sada bi TI još Japanere mišal sa Lipi naši mali prčići!!! :supz: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
B

BAGERISTA

Guest
I načinija totalni čučpajz..................:mrgreen::mrgreen:
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
Edo japaski šeširić je puno bolja verzija, ali znš dali odgovara na fraš i bez dodatnih konplikacija na tomu????
Nema hebanja sa visinom capica, ravnomjernije je odvajanje i primanje korpe i da ne nabraja ostale pojedinosti….

i mercedes je od stojadina......
capice...kao sto sam napisao, nisam siguran dali su u pitanju tri komada ili mnostvo manjih kao npr. na starijim opelima, mislim kadet ascona.....
kadett-c%20046.jpg


mislim da je u pitanju ovakva izvedba kao na slici, i da je zamijenjena jer su capice propale

raspon/raspored rupa je isti, blok mjenjaca i motor na AGT-u je u osnovi isti kao i na TV, mislim da bi se mogla ustimati i na TV (posebno na 800)......o stimanju capica nebih da govorim, kako se to podesi na AGT-u.....mozda po defaultu odgovara, legne samo od sebe
cim odem kuci (ovaj vikend aBd) dobit cete slike, bez brige

a ne vidim razlog zasto bi se ubacivala na TV, sta fali onoj na TV
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,640
Od kad je đapanez bolji od običnih opruga ?
I koje su prednosti /nedostaci obje vrste?
Ajmo malo.. ili googlat ili preturati po glavi?
 

Naivac

Aktivni član
Tu od
5 Ruj 2010
Poruka
402
umjesto japanskog šešira kupite japanski traktor i riješite se muka :lol: heheheh
 
G

GROF

Guest
da grof i arno nisu na forumu, nikad nebi dobili radionicki prirucnik i slike iz tvornice.....

., e DA točno forumski prijatelju edo! :supz: ...

., nadam se., budete uskoro vidili jos dosta slikanoga materijala, samo da uvatim malo slobodnog vremena!.- :gitarist: ...

., aj Bog!, čitamo se ...
 
Na vrh