• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

Orsic

Član
Tu od
30 Kol 2009
Poruka
415
puki nesri,inzinjeri koji su je nekad nacrtali i smislilia ne ovi danas,tomoze bit svako...
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
joj nemam sliku da vam pokazem,kako prikolica gura malog tomu.evo npr sa ovakvim teretom
koji i nije neki,ali je presao izvan sanduka prikolice,i opterecenje je svo bilo na osovini,jedno mozda 10 posto na trakotru,


Uploaded with ImageShack.us
a takav odnos je isti u orginalnih tv prikolica,da nepricam koliko su nestabilne....
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Badava su u tvornici vrhunski inženjeri, ako ne valja menađment. Isto tako je uzaludan trud menađmenta ako nema tko njihove ideje provesti u djelo. Tvornica je kao živi organizam kod kojeg moraju svi organi biti zdravi da bi ispravno funkcionirao. Kod Tomo Vinkovića se to u pretvorbi rasformiralo i zato je tvornica na tako niskim nogama. Pa nije Tomo Vinković Rolls Royce, da se isplati proizvodnja po narudžbi. Bez serijske proizvodnje nema proboja na tržište.
 
G

GROF

Guest
., lipi pozdrav mojim dragim forumašima!., ma kadi god bili?, ča god da delali?!

., lipo vas je sve skupa za čitat., dobro pišete, svakako uvažavam svako iskustvo, mišljenje, prijedloga, pogotovo one dobronamjerne!., ali interesantna je stvar kada neki kudi bilo ku stvar., ali uprono, pljuje, kudi, sere i sračka po njoj., ja ča mi nevalja to nimam u mome dvoru., ako kažem da mi nešto nevalja., to nevalja i fertik parada., idemo dalje!., još je jedna stvar interesantna!., nerazumim ljude ki kudidu konja koga nisu jašili!., rekli bi u mome Ličkome narodu!!!..., evo uredno čitam neke ljude ki sa puno gorčine i uvik redom bez reda pišedu kako tome, hittner, prima nevaljadu doslovce niš!., a nisu se dobro ni popeljali na ti i takovi šroti, nisu ji nikada ni imali., e to je onda jako interesantan stvar za svaki komentar!., a ta govanca od traktorića moja obitelj i ja imamo već preko trideset godin., 6 traktorić je u mome dvoru!., ma očito sam JA onda munjen i to jako munjen!!! ...

., aj Bog!., moj narode., čitamo se ..., e da slikice su zapele na pošti., a uskoro ćemo ji podilit sa svimi nami!!!., pa neka narod i svit gljeda ono ča "nevalja"!!!.,hehehe...
 
B

BAGERISTA

Guest
Biš reka,,,lako je s...ti po konju kojeg nisi ni osedla,,,,,,,,a kamoli jaha,,,,,to si mislija.......:mrgreen::mrgreen:;)


Zato volim ovaj forum,,,,uvijek se nađe nešto interesantno.........:supz::supz:

Ali GROFE,,,ča ti znaš,,,ča je traktor,,,........(ma valjda nas ima svakakvih):rolfer::rolfer::rolfer:živija ti meni sto lit,,,i još toliko..:partyman::partyman:
 

BERTOLINI

Aktivni član
Tu od
10 Stu 2010
Poruka
371
Tomo je mali traktorić i takvog ga treba gledat.Uspoređivat sa strojevima istih karakteristika i ISTE CJENE te dostupnosti i cjene rezervnih djelova .Pa onda govorit o kvaliteti .Ako uzmemo sve gore navedeno u obzir mogu konstatirat da je Tomo Vinković bio mnogo iznad konkurencije.Za Primu i Hitnera ne mogu komentirat jer ih nisam dovoljno dobro upoznao.Tomo je (legalno)kopirani Pasquali sa nešto (nebaš malih)poboljšanja ali svako legalno kopiranje košta ;a dal se na tržištu isplati?Ono što u tvornici"nisu bili u mogućnosti kopirat" mogli su riješit na drugi način ali to inzistira projekt zaštitu patenta testiranje i garanciju kvalitete i osiguranje dobavnosti rezervnih djelova najmanje 7 godina nakon gašenja proizvodnje.Motori su im bili gotovo identične kvalitete kao na konkurentnim strojevima zato o motorima ne bi sad ništa navodio.
Moje je mišljenje da je T.V.bio odličan mali traktorić.
 

teškar

Član
Tu od
12 Pro 2010
Poruka
948
Tomo je mali traktorić i takvog ga treba gledat.Uspoređivat sa strojevima istih karakteristika i ISTE CJENE te dostupnosti i cjene rezervnih djelova .Pa onda govorit o kvaliteti .Ako uzmemo sve gore navedeno u obzir mogu konstatirat da je Tomo Vinković bio mnogo iznad konkurencije.Za Primu i Hitnera ne mogu komentirat jer ih nisam dovoljno dobro upoznao.Tomo je (legalno)kopirani Pasquali sa nešto (nebaš malih)poboljšanja ali svako legalno kopiranje košta ;a dal se na tržištu isplati?Ono što u tvornici"nisu bili u mogućnosti kopirat" mogli su riješit na drugi način ali to inzistira projekt zaštitu patenta testiranje i garanciju kvalitete i osiguranje dobavnosti rezervnih djelova najmanje 7 godina nakon gašenja proizvodnje.Motori su im bili gotovo identične kvalitete kao na konkurentnim strojevima zato o motorima ne bi sad ništa navodio.
Moje je mišljenje da je T.V.bio odličan mali traktorić.
To je to ! I kladim se da se s tim slaže većina. Za vrijeme Yuge bili su broj jedan Ferguson i Tomo Vinković. I onda je bila kvaliteta. Zašto još sad traktori Tomo Vinković stari 30-ak godina imaju dobru cijenu?!
 

matrix123456

Aktivni član
Tu od
14 Sij 2009
Poruka
1,021
tomo vinkovic kao mali trakotr u svojoj klasi nenadmasan,i cak se malo petlja i u nesto iznad svoje klase,dobar traktor,to je ko neka alatka koja nezahtjeva posebnu paznju,pali radi uvjek,moze podosta uraditi,malo trosi,i opet na cijeni,kad bi ga covjek prodavo
sve u svemu masina i po,, ali ko i sve ima svojih mana koje opet se mogu kako kaze firemen izboljsati......
 
B

Bagudina

Guest
ma očito sam JA onda munjen i to jako munjen!!! ...

Nis ti Grofe jedini munjen ! SVI SMO MI MUNJENI, samo svatko na svoj način !
pustimo mi sad našu munjenost, nego ajmo malo ozbiljno.
Par stvari,
Ode na forumu ima nekih brat-bratu odoka preko 150 članova koji u se javili u temu Tomo Vinković a posjeduju TV-a ! i nekih brat-bratu odoka 20 članova što imaju druge vele tipa traktora (mislim na ove manje traktore, japanezere, ac, bc, agt itd..) ! i naravno ovih 20 koji su u manjini sa svojim malim traktorima redovito udaraju politiku kako TV nevalja a njihovi traktori drugog proizvođača valjaju ! pa se ja onako pitam:

od cca: 150 članova i njihovih Tv-a, smo saznali i svaki najmanji detalj što nevalja na tim traktorima, i do zadnjeg smo ga ležaja rašćerupali i vidjeli što valja a što nevalja, kako nešto popraviti i izboljšati, pohvale, pokude, pucanja, lomove, popravke, djelove, cijene djelova, dobavljivost, iskoristivost, isplativost, ma ja mislim da nema sitnice koje nema na tom traktoru da nije obuhvačena u potankost na tom trakotoru ! ZNAMO GA UDUŠU ! AMEN!

i onda imamo ovih "drugih" 20 članova koji komentiraju samo ono nevaljano na TV traktoru ! a iskreno za njihove traktore nemamo niti približno 1% realnih informacija iz prakse od navedenog gore što znamo o TV-u ! mada znamo da su ih plačali po 2x večoj cijeni od TV-a, pa onda mogu samo reči da bi bar i trebali vrijedjeti 2x više od TV-a !
Tek kad bude 150 članova koji budu imali neki drugi traktor a da nije TV i kad mu mast izvade sa gedorom, onda ču ih uzeti njihove komentare za TV ozbiljno !

Poljoprovredni forum sa temom TV je napravio jedan "bum" na tržištu polovnih TV-a u RH, (njuškalo) uspio podignuti cijenu polovnog TV-a serije 4xx i 5xx na preko 21.000 kn i serije 7xx 8xx cca: 27.000 kn ?! tako da skoro polovni TV serije 7xx / 8xx dođe ko polovan IMT539 ?!

A ja garantiram, da onaj tko pročita temu Tomo Vinković na Poljoprivrednom forumu, neče se previše mislit ako mu uleti koji polovni TV-7xx za neke "manje pare" kupi če ga u šutu bez razmišljanja !


Eto toliko,
usput, Grofe što se tiče pokajnika Puknutog, ja mu nebi odrješio grijehe dok ne kupi jednog TV-a ! to nek mu bude pokora !
 

mtd001

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
20 Svi 2010
Poruka
6,861
Eto toliko,
usput, Grofe što se tiče pokajnika Puknutog, ja mu nebi odrješio grijehe dok ne kupi jednog TV-a ! to nek mu bude pokora !

:lol::lol:
 
G

GROF

Guest
., ej prijatelju moj!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! BAGUDINA!!!., fala!.-

., sve si rekal - napisal ČA JA NIS MOGAL SA MOJI 1000 POSTAV!!!., sve si rekal!

.,P.S., a pokajnik PUKNUTI!!!., dobiće sa šibom po goloj guzici samo zbog jedne - jedine stvari sa kom me totalno razjebal., ali onako pravo., OPROSTIL SAM!., DA!!!, oprostil sam mu!!!., ipak je ovo vrime oprosta, molitve, vjere, nade u bolje jutra!!!...

., aj Bog!., moj narode!!!
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,636
Eto toliko,
usput, Grofe što se tiče pokajnika Puknutog, ja mu nebi odrješio grijehe dok ne kupi jednog TV-a ! to nek mu bude pokora !
Nemoj TV(može biti i primas a slike) , veća je pokora ako daš više para popu , jel?
 

ddalibor

Član
Tu od
21 Lip 2009
Poruka
189
sajam

Evo pronašao sam nekih fotki sa gudovačkog sajma iz 2003g
Prima traktori .........da malo osvježimo temu slikicama

forum3ii.jpg

forum2fe.jpg

forum1ta.jpg

forum4u.jpg
 

edosoko

Dobro znana faca
Tu od
5 Svi 2008
Poruka
1,381
tomo vinkovic kao mali trakotr u svojoj klasi nenadmasan,i cak se malo petlja i u nesto iznad svoje klase....

zar ima manja klasa od njega :D

BAGUDINA kaže:
polovni TV serije 7xx / 8xx dođe ko polovan IMT539 ?!
kolko sam ja upucen uvijek je i bio oko cijene 539, novog ili polovnog, sad ne znam detalje sa kabinom, kompresorom, kukom.....evo GROF neka potvrdi ili demantuje
 
G

GROF

Guest
zar ima manja klasa od njega :D


kolko sam ja upucen uvijek je i bio oko cijene 539, novog ili polovnog, sad ne znam detalje sa kabinom, kompresorom, kukom.....evo GROF neka potvrdi ili demantuje

., ej!., bećarine moje!., došla jedna moja doboga!!!

., edo legendo! u pravu si apsolutno!!!, potvrdjujem!.-:prayer:

., ddalibore prijatelju moj!!!., fala doneba!., fala ti., znam da ima još., čekam još???!., ovi na "velike" kotače traktorići., cela jedna serija, išla za MADJU!!!., delali isključivo na njiov zahtjev!.-:!:

., e moj danot!., i ja bi isto ča i ti!.-:p

., puknuti!., ideš kod krivoga popa., promini župu ili župnika!.-:shock:

., aj Bog!., čitamo se ... :drinkers:
 
B

BAGERISTA

Guest
Zna san ja da če bit slika,,,i evo odmah od dijelova,,,i pomalo svega......
Poz. D:DALIBOR:drinkers:
 
G

GROF

Guest
., e moj narode!, kako sam i obećal evo nekoliko slikic iz tvornice tomo vinković - Prima Bjelovar!., da vidite kako se sve pomalo dela!!!

dsci0006j.jpg


dsci0009o.jpg


dsci0010b.jpg


dsci0011cg.jpg
 

Najnoviji postovi

Na vrh