• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Prima tt traktori

G

GROF

Guest


Prijatelju moj tomo522@!, fala TI do samoga neba ča si pokeljil ove slikice sa priminog štanda., ovo je bilo za oproštaj.- ... ., je DA, fala za uvik birane reči u pisanom tekstu i svojoj svakoj, ALI svakoj izgovorenoj reči!, to more samo velik čovik poput tebe!, fala TI! ...

L.p., Bog! ...
 

tomo522

Aktivni član
Tu od
8 Sij 2012
Poruka
699
Hahaa neboj se neide Grof nikud a Prima je imala najvjerojatnije svoje zadnje izlaganje na sajmu:drink:
 

gec67

Član
Tu od
26 Ožu 2011
Poruka
768
Ma to sam nešt načuo al nisam mislio da je odlučeno 100% :icon_e_surprised: :(
 
G

GROF

Guest
Prijatelju moj tome 420@!, fala TI ko bratu na pokeljenim slikicami mog tome i buraza!, evo, mi ovde zidamo suhozid, traktorić tome nam neumorno sa tovaračićem pomaže.-

L.p., Bog! ...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

oficir

Dobro znana faca
Tu od
23 Velj 2013
Poruka
7,051
Svaka cast vidi se da ste vas trojica vrijedni ti brat i tomo nema sta,al ste si ljepi posel nasli i to kamnje bez tome neznam kak bi dizali?:icon_biggrin:
 

tomo420

Član
Tu od
20 Sij 2011
Poruka
710
A buraz je i dalje neumoran što se tiče zidova i dozidavanja a? Svaka čast na trudu...još mi je u glavi slika one njegove pečenjare i konobe...majstorski odrađeno nema šta
 

brane30

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
533
jer ja svoju stavljam umjesto klina u tu rupu i dole splenta ili matica zavisi koju uzmem
 

swirach

Novi član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
12
Pozdrav svima!

Da li možda znate gdje bi se dalo nabaviti utege?
Imam TT830S, a negdje prije sam zvao u Primu i tamo su mi rekli da imaju uzete od 30kg po 700kn. A to mi je malo puno.. novaca...
Kako sam kupio atomizer i malčer, s tim priključcima se uglavnom vozim na stražnjim kotačima.

Hvala.

Pozdrav
 

swirach

Novi član
Tu od
28 Velj 2012
Poruka
12
Pokušao sam, ali dosad nisam imao sreće.
Uglavnom su to utezi manje kilaže i dimenzija.
 

Najnoviji postovi

Na vrh