• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
Ovako, imam pitanje vezano za kočnice za IMT 539. :?: Negdje prije sam čitao neku temu vezano za to al sad je nemogu naći pa ev postavit ću pitanje ovdje. Znači kočnice totalno slabo koče i ajd idem ih ja naštelat malo (sa šarafcigerom tamo iza) i to sam napravio, čak sam i jedan kotač skinuo da vidim kakve su pakne, kad ono pakne ko nove, nije ni čudo kad nije nikad ni radila kočnica kako treba otkad je traktor kupljen. I kad sam to malo doštelao koči on puno bolje, al ipak nije to to. Još je taman nakon što sam završio poslić počela padati kiša i ja probam ono super koči, al dok je suho opet nekak slabo, trebaš cijeli stat na kočnicu.... i sad nedavno smo kupili 549 i na njemu su kočnice boli glava, samo malo stisneš on se cijeli ukopa, čudo jedno... i sad sam išao uspoređivat neke stvari, i jedini zaključak do kojega sam došao je da 549 ima malo dužu polugu na zadnjem dijelu mehanizma za kočenje i da zato treba manja sila na papučici da bi on kočio... e sad me zanima dali je netko radio već nešto po tom pitanju i dali bi bilo dobro nekako na 539 produžit tu polugicu da ne treba tolko stiskat a da ipak malo bolje koči jer stvarno je nezgodno pošto nema ni zračne kočnice a kad je iza prikolica i 5 tona nečega u njoj treba dobro planirat zaustavljanje :shock: :? Inače traktor je '87 godište sa 2300 rh.
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Ja sam sebi ljetos radio kocnice na 533 i sila koja je potrebna da tockovi blokiraju je zbilja mala.
Ako ti moras stisniti "ko konj" onda nesto nije uredu.

Jesi sve razradio i podmazao da lagano radi?
 

thompsonzfa

Član
Tu od
20 Ožu 2009
Poruka
238
Pa nisam podmazivao, al ovak ide dosta lagano, jedino što sila očito nije dovoljna... neznam šta bih tu mogao podmazati imaju samo ona mjesta gdje se sastavljaju polugice... al više me brine što to stvarno nikad nije radilo na način da blokira točak, već da ga samo koči, i to ne baš Bog zna kako. A morat će opet past rastavljanje kad dođe koje ljepši dan pa ćemo vidjeti, al mislim da bi najjednostavnije rješenje bilo produžiti tu polugicu, ili barem usporediti njenu dužinu sa nekim 539 na kojem kočnice blokiraju, neznam dali je moguće da su nekako stavili prekratku polugicu pa da zato pravi probleme, jer stvarno neznam šta bi drugo moglo biti, pakne ko nove, bubnjevi u savršenom stanju, nisu nejednako potrošeni da pakna ne nasjeda dobro...
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Probaj zamijeniti obloge to ti nije velika investicija 100 kuna jer mislim da su obloge tvrde i da zato slabo koči, a poslije se budeš igral sa polugama. To je moje mišljenje zato jer i sam veliš da dok su bile vlažne da su kočile. Onda je obloga omekanila od vlage. Probaj ih polijati sa vučom vodom pa da vidiš kak onda koče (jedan čas).
 
B

Bobo

Guest
Moj 539 jos uvijek ima original sve u desnoj kocinci i pakne i bubanj su ko novi. Djed dok je vozio traktor kocio je samo lijevom kocnicom, a u voznj i je na njoj cjelo vrijeme drzao petu, pa se pojela nakon 25 godina. Samo zamjeni oobloge na paknama, i dao otokariti bubanj (deralo zeljezo po zeljezu, pa nastale duboke brazde) i od onda koci kao lud. Desnaradi jednako dobro kao i lijeva, a i jednu i drugu treba samo malo stisnuti i koci ko blesav.

Kad treba okrenuti na kocnici, samo ju malo jace stisnem i tocak blokira.

kod tebe nesto drugo nije u redu, i zato slabo koci. Do poluga sigurno nije.
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
Pozdrav susjeda mući jedan problem zamrzlo mu se ulje u mjenjaću šta mu je ćiniti hvala
 

petar

Aktivni član
Tu od
15 Pro 2007
Poruka
1,261
karlo22 kaže:
Pozdrav susjeda mući jedan problem zamrzlo mu se ulje u mjenjaću šta mu je ćiniti hvala
Nek traktor premjesti na toplo (zatvorena grijana garaža) i nek promijeni ulje, jer ovo je puno vode.. Vjerovatno je pukla ona gumena brtva kod kvačenja toplinka, ili one kod ručica mjenjača pa tuda ulazi voda.

E sad kako ga premjestit..
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Jedino da pukne kučite ali teško jer sigurno nije bila čista voda.
 

karlo22

Član
Tu od
22 Srp 2009
Poruka
122
Pozdrav evo kod susjeda na traktoru IMT 533 problem kada ukljući kardan i podigne rućicu od kardana jo malo gore poćne mu dizat hidrauliku
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Skini poklopac na kojemu je ručica. Na njemu je utvrđivač iznutra (opruga i kulica). Da bi to izvadil izvana imaš zatik njega izbiješ i rastaviš. Ako nije to onda skidaj poklopac hidraulika ispusti ulje probaj uljučiti i pogledaj dali zupčanik možda dodiriva polugu od razvodnika a to možeš pogledati i kad skineš poklopac ručice kardana ali moraš zupčanik ručno gurnuti prema naprijed ali obavezno ispusti ulje da vidiš šta radiš.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
hm..dakle ovo je prepiska PP-a jednom forumašu jer smatram da jedino on ovdje zna odgovro pa da ne čitam kojekave bljazarije kao moguče riješavanje problema , no ako i tko drugi zna zaslužio je moj rešpekt i ispriku :oops:

Problem je hidraulika na 533
Narocito me zanima mehanizam ispod poteznice ..untra je ona opruga , Da li i koliko treba prednapona dati na toj opruzi ?
Koje razlike u funkciji reagiranja(kod oranja) ako dam više ili manje prednapona ?
Traktor ince diže i sve to ali navodno ne reagira kod oranja ..Ne mogu to potvrditi jer nisam ja orao nego tata ..pa sad ..valjda je dobro vidio .
Inace ima on i 539 i zna kako namjestiti ..tako da možemo odbaciti da nije dobro podesio rućice .

Još mu se dešava kad stavi kuglicu na fast i podiže kockice , poluge dođu do kraja i on bi i dalje dizao ,tj čuje se ono kliktanje o čem je govora tu sad na temi ralica ..znaci on ne bi trebao stavljati onu ukrutu da bi kipao prikolicu ili npr ralicu ?.
Još nadodajem na PP ..kod podizanja neopterečene hidraulike kuglica reagira na vrlo malom području i vrlo visoko ?
Ispod poklopca hidraulike, na polugama koje idu prema pumpi imaju opruge i ima mogučnost podešavanja prednapona , kaj se tu podešava ?
 

daniels

Aktivni član
Tu od
17 Velj 2009
Poruka
1,800
eto meni ta fina hidraulika i ne radi,pa sad dok je ovakvo vrjeme htel bi to složit.
znači nema nikakve reakcije sa kockicamakud god da stavim "glavnu"ove ne reagiraju.
probano u oranju a glava gdje kopčam top-link ima lufta ono primim ju i ide jedno 1cm nutra van.
kaj se tu razdrmalo i kak to složit.u kučištu je sve na mjestu.
 
B

Bobo

Guest
Ja o hidraulici znam ono sto sam cuo, a to je da se opruga na mjestu gdje se top-link kopca ne treba nikakav prednapon, vec je dovoljno samo toliko zavrnuti da nema lufta u tom sklopu. Koliko znam da se taj sklop treba fino stelati, ali ljudi iz sela kad opruga oslabi, samo zavrnu malo da uklone luft iz sklopa i kazu da oranje nakon toga ide bez problema.

Nikad s time nisam imao problema, tako da ne mogu govoriti tocno.
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Ja to štelam ovako:
Kad iz poklopca izvadim balansnu oprugu izbijem zatik i dotežem oprugu da se da okrenuti rukom ali teško osiguram i ugradim na poklopac stegnem onu veliku maticu da ima 2 do 3 milimetra lufta i osiguram sa onim šarafom sa strane.

Obično se ona osovinica koja ostane u repu hidraulika malo podere ili iskopa rupu tam gdje upire to malo navarim i obradim. Ako se to ne napravi onda nemaš više kam dotezati maticu.
Kad je gotovo sa nekom jačom cijevi treba probati oprugu sabiti i kad se sabije poluge moraju iči u zrak a kad se pusti padati dole.
Kaj se tiče kuglice u krajnjem tj gornjem položaju mora biti šaraf m6 i kad su poluge 5 cm od krajnje visine tu ga stegneš i više od toga nemožeš dizati i nema više lupanja.
To kaj kuglica reagira jako visoko možeš štelati na onim oprugama ključ 13 ili 14 ovisi o izvedbi a i na razvodniku na pumpi ključ 10.
Puknuti drago mi je da si saznao zašto imam par kilograma više nego prije.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
dobro da si spmenuo ovo s cijevi , radio sam probu /usporedbu 539 -533 .
539
Dakle ja stanem na poluge , kuglicu na fast i dižem kockice tako da me poluge dignu malo u zrak .Držim se za toplink(održavam ravnotežu ) i guram ga unutra -poluge se dižu .Izvlači ga van poluge se spuštaju .Znaci težina tjela je dovoljna da reagira .
533 nije reagirao na guranje težinom tjela ..toplink sam morao gurati preko poluge da bi me podigao .Ne sječam se sad da li je padao sam ili sam morao toplink izvlačiti polugom da bi poluge hid. padale
Da li je to znak da treba dovariti (kako ti kažeš )osovinicu u repu ?
Opruga je približno prednapona kako si objasnio
muhanicar kaže:
Puknuti drago mi je da si saznao zašto imam par kilograma više nego prije.
Ali opet ne kužim , jesi se to naglo udebljao ili skupljaš godinama :scratch
 

MUHA

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
15 Stu 2009
Poruka
29,292
Pa mislim da bi trebao.
Nitko se ne deblja naglo pa ni ja samo dok si ti na forumu ja se debljam.
 

bega533

Novi član
Tu od
16 Velj 2010
Poruka
13
Stelovanje kvacila na imt 533, ne visine vec...

Pozdrav, stvar je sledeca pre desetak godina uradjena mu(IMT 533 De luxe 1980god.) je generalna, zamenjena lamela, medjutim nije dobro sklopljena, odnosno traktor trza pri laganom kretanju, pa danas, sutra, preksutra osta tako.E sad bi mi dobro dosla pomoc kako to da nastelujem da bude kako treba.Posto sam ga sam vec jednom na svoju ruku :) rastavio i kao doterao, ispalo je malo bolje ali i ne i kako treba. hvala unapred!
 
B

Bobo

Guest
Otvoris onaj poklopac odozdol, uzmes neki tanki lim koji ce ti sluziti kao mjera (mjerni lim - spijun, noz od skalpela ili nesto slicno...) odstupanja i sve "pracne" nastelas na tu, istu, udeljenost. Nakon ovoga, na pedali postelas prazni hod koji treba biti 1cm od gornjeg granicnika.

Tako bar mi to radimo i nikad s tim problema nije bilo.


Vjerujem da postoji i strucniji nacin da se ovo obavi, ali ovo moje se u praksi pokazalo kao dobro.


Ja na 539 imam problem poskakivanja samo u rikverc, (pogotovo sa zitnom sijacicom) i ovaj sistem mi nije pomogao nista, jer su "dosjedi" bili OK, al on i dalje skace. Meni je korpa pomotana, tak da od toga "nema kruha"...
 

code

Dobro znana faca
Tu od
30 Ožu 2008
Poruka
2,110
Bobo kaže:
Otvoris onaj poklopac odozdol, uzmes neki tanki lim koji ce ti sluziti kao mjera (mjerni lim - spijun, noz od skalpela ili nesto slicno...) odstupanja i sve "pracne" nastelas na tu, istu, udeljenost. Nakon ovoga, na pedali postelas prazni hod koji treba biti 1cm od gornjeg granicnika.

Tako bar mi to radimo i nikad s tim problema nije bilo.


Vjerujem da postoji i strucniji nacin da se ovo obavi, ali ovo moje se u praksi pokazalo kao dobro.


Ja na 539 imam problem poskakivanja samo u rikverc, (pogotovo sa zitnom sijacicom) i ovaj sistem mi nije pomogao nista, jer su "dosjedi" bili OK, al on i dalje skace. Meni je korpa pomotana, tak da od toga "nema kruha"...



Vidis bobo,ja sam imao taj prazni hod gore oko 1cm,ali nisam mogao ukljuciti kardan.I onda sam smanjio taj hod na ajmo reci pola centimetra i sada mi radi kvacilo.

Jel to dovoljno praznog hoda?
Milim nebi bilo zgodno da se lezaj stalno vrti...
Sta mislis?
 

Najnoviji postovi

Na vrh