• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

I

ivanimt533

Guest
Ja sam bas iz pasata 83. god ove godine ugradjivao alternator prije sam uvijek koristio ispravljac. posto 533 ima siroki remen bilo je problema no i taj siroki moze do pola uci u remenicu od alternatora tako da to radi a remen ako se bude vise kidao to nije problem remen nije skup kostao me oko 8 kn. Kod ugradnje bilo je problema sa nosacem misio sam da cu moram dat nekom da mi napravi odgovarajuci spaner no na onaj od prije sam samo dodao jedan komad zeljeza stegnuo sarafima i drzi ko ludu. Sutra vam to bu poslikam. Imao sam problema sto niko nije znao spojit pobudu. Seoski majstori mi govorili da to ni ne postji i te gluposti no na kraju sam uspio to spojiti i kupio sam orginal lampicu za pobudu. Ako nekome bude trebalo pomoci neka se javi.
Evo kako sam obecao slike i samo da kazem da meni isto akumulator se ne puni na 400 okretaja nego se pocinje puniti na negdje oko 600 okretaja.
slika122.jpg

evo jos jedna
slika123m.jpg

Pozdrav
 

savoris

Super Moderator
Osoblje foruma
Tu od
14 Pro 2007
Poruka
12,087
bar je alternator lako spojiti
onu stopicu D+ spojes preko lampice od 5W na + posle kontakta

znaci kada alternator ne puni lampica se napaja sa + a - dobije kroz namotaje alternatora . a kada alternator puni i preko onoga namotaja alternatora dobije + , znaci kada dobije dva plus pola nemoza da sija znaci tada puni
jednostavno je , mada vecina BOSCH alternatora moze da zaosciluje i bez pobude , samo opicis malo vise gasa i punjenje pocne
 
I

ivanimt533

Guest
Ispocetka mi se cinilo tesko no onda je sve bilo lako kad sam saznao kako treba spoji pobudu. Moj alternator nije nikako proradio bez pobude ni pod punim gasom odnosno pri 2200 o/min motora. Pozz
 
A

anel

Guest
PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

Imam IMT 533 dali mozda netko zna zasto mi pada hidraulika kada stisnem kvacilo i dali se to moze napravit da nebude tako.


HVALA U NAPRIJED ;)
 
A

anel

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

pa tesko uspijem prisaltat mjenjac a da plugovi itd... ne panu na pod
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

anel kaže:
pa tesko uspijem prisaltat mjenjac a da plugovi itd... ne panu na pod
Fakat sranje , a jeste kaj radilo po hidraulici , imali neke teške radove ..'
Jel to odjednom ili je postepeno došlo do takvog stanja ?
 
A

anel

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

nisam nista radio takvoga sam dobio
 
I

ivanimt533

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

Stvar je u tome da hidraulik negdje pusta ulje, najvjerovatnije zbog brtvi koje kostaju (komplet) 150 kuna. Padne kada stisnes kvacilo zato sto kada stisnes kvacilo onda se iskljuci i pumpa hidraulika, zbog toga pumpa vise ne nadopunjava insalaciju za uljem.Ja isto imam problm na hidraulici samo ne takav vec mi rucica za dubinu oranja ne radi zna li netko u cemu je kvaka jel to nesto veliko il treba nes podesit?
Pozz

P.S. @anel najbolje pricekaj ogdovore hidrauliara kosto cu i ja.
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

..najgora kombinacija ..
..Provjeri brtve (prvo nabavi nove) na cijevi pumpa/hidraulika , nalazi se ispod poklopca na samom kutu dese strane hidraulike ,ispod sjedala .
možda je glavni cilindar hidraulike puknuo ili je "nešto" s njegovim klipom ...
možda jednostavno nisu rucke za upravljanje hidraulikom (kuglica i kockica ) u dobrom položaju kod transporta .
A možda je i ventil koji održava položaj ne zatvara ....
Uglavnom pripremi pastu za ruke i novu garnituru gedora
 
A

anel

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

A zasto se iskljuci pumpa kada stisnem kvacilo jel se to moze napravit,sta treba uradit
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

anel kaže:
A zasto se iskljuci pumpa kada stisnem kvacilo jel se to moze napravit,sta treba uradit
Ti iz neba pravac koprive :scratch
1. ugraditi duplu spojku od ..valjda 539 .
2. ugraditi pumpu na mjesto kompresora da je tjera direkt motor .
3. plavi oglasnik , njuškalo
 
B

Bobo

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

Pumpa se iskljuci zato jer nemas 533 de luxe s dvostupanjskim kvacilom, kod kojeg se pri prvom stupnju (pedala stisnuta 3/4 brzine mogu mjenjati,a pumpa se iskljucuje tek kad stisnes pedalu skroz do kraja da ukljucis kardan.

Da ovaj problem popravis treba ti nova spojnicka osovina, korpa, lamele, i jos kojecega ostalog...

Prikljucak ti padne na pod, jer su negdje brtve lose, i kako su vec preporucili, rastavljaj redom i mjenjaj sve gumice i brtve i problem padanja prikljucaka bi se trebao popraviti, ako cilindar nije pukao u sto sumnjam, kao sto i sumnjam da je pumpa hidraulika losa, al svasta je moguce na starom traktoru...
 
I

ivanimt533

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

Zna li netko moj problem? Ne rade mi komande za dubinu oranja.
Edit: Ako je hidraulika ispravna pug mora ostat u zraku barem 2-3 min nakon sto ugasis motor.
 
B

Bobo

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

najprije pogledaj da li se jako klima naprijed-nazad mjesto gdje kopcas gornju polugu. Ako se jako klima, tada je puklla opruga unutra i nece raditi fina regulaciaj hidarulika. Cuo sam za slucajeve da je to ljudima pucalo, pa su to zavarili da se ne klima, sto takodjer dovodi do neispravnosti fine regulacije...


Korak drugi, ako je ovo iznad sve u redu:
Ispusti ulje iz mjenjaca, ili natjeraj traktor u jarak tako da desna strana bude vislja te otvori dekl s desne strane (kao onaj od kardana s lijeve strane) i pogledaj da li su sve poluge dobro povezane, jer postoji mogucnost da je nesto iskocilo. Vrati sve na svoje mjesto, ako nije sto puklo i to bi trebalo biti to...
 

vlč.puknuti

Iskusan lik
Tu od
14 Svi 2008
Poruka
23,641
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

ivanimt533 kaže:
Zna li netko moj problem? Ne rade mi komande za dubinu oranja.
Edit: Ako je hidraulika ispravna pug mora ostat u zraku barem 2-3 min nakon sto ugasis motor.
Ti bi odma da se i tebe potkuje :lol:
 
A

anel

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

E hvala vam krenut vu to redom mijenjat pa cu vidit sta ce bit


:)
 
I

ivanimt533

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

Puno hvala sutra cu to pregledati.
 
I

ivanimt533

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

Bas sam probavao one polugice na pumpi namjestio postolje navezo traktora gore i skoro skinio onaj poklopac kod mjeraca ulja ali onda je dosao otac i kad je vidio kako je traktor namjestit reko je odma to spustaj i zatvaraj. Reko je da ce mi pumpa stradat ako mi sta upadne unutra.Ja vratio sarafe na mjesto upalio traktor e sada ga treba svesti odozgora. Bila mi se greda na koju sam traktor navezo pocela rusit, onda sam stao onda je motor radio (nagnut) 5 min dok sam ja nasao kolac sve podbocio i tako to. Kada sam silazio sa traktora dok je bio jos nagnut i motor radio curilo mi je ulje ulje onako niz auspuh. I ulje je bas onako brzo curilo ne par kapi oko 2 deca je iscurilo. Dok je motor radio pritisak ulja je uvijek bio sto sam siguran da je motor uvjek bio podmazivan. Namotoru su jako stare brtve i uvijek je motor mastan no sto mislite odakle je tu krenulo ulje da nije sta puklo dok je motor bio nagnut. kad sam traktor ispravio ulje vise nije curilo. Pozz!
 
B

Bobo

Guest
Re: PRBLEM OKO HIDRAULIKE IMT 533

Svasta si ti radio... Ak se ne kuzis u ono sto radis, onda ni nemoj.

Odvezi traktor majstoru nek to pregleda, ak vec nema ni vlastiti otac u tebe povjerenja a traktor ti izbacuje ulje ne znas ni sam odakle...
 
Na vrh