• Poštovani posjetitelju, za korištenje svih mogućnosti koje Poljoprivredni Forum omogućuje, predlažemo ti da se registriraš. Besplatno je i tvoja privatnost je potpuno zaštićena. Registracija ti omogućuje pristup svim kategorijama i temama, mogućnost pristupa privicima u postovima (slike, video, tutorijali, uputstva itd), pristup malom oglasniku, direktnu komunikaciju s članovima putem privatnih poruka, automatsko praćenje tema od interesa i još mnogo toga. Veselimo se tvojoj prijavi! ❤️

Problem na IMT 533

IMT 539

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
68
na kod mene je linijska pumpa i kod njih idu dizne na 165 bari provjereno,tako pise i u knjizi od traktora..najvise me zbunjuje sto traktor dobro pali da on tesko pali bar bi znao da su elementi a ovako mogu samo nagađati i krenuti redom pregledati,pumpu pa nadalje...
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Kosjerac

Član
Tu od
1 Lis 2010
Poruka
167
To okruglo je nepovratni ventilić i opruga ide ispod njega, najbolje je nova ac pumpa da te glava ne boli.
 

IMT 539

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
68
kod nas u bih ima za kupitit same te nepovratne ventile,kostaju oko 3 km ili 1.5 eura i samo njih ubacis nove a mozes i kupitit novu pumpu al kupi IPM jer ce duze trajati
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IMT 539

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
68
Koliko te koštala, evo ova 160 kuna nova, meni se čini da taj ventil neću naći.

http://www.trgo-agencija.hr/detalji...e5d9607ac5e6fc69f66.pumpa-ac-imt-539-ptz.aspx

ako kupis jeftiniju pumpu ona je turska i na njoj ne pise nista,nakon 3-4 sada rada odmah pocnu pustati ulje na onoj rucici gdje se pumpa na ac pumpi a kupi beogradsku i na njoj ti pise IPM beograd i bit ces bez brige..kod nas turska kosta 20(10 eura) km a beogradska 50(25 eura) do 60 zavisi gdje kupujes...tvoja stara pumpa ne moze tako raditi jer se na slici vidi da su ti gumise iz ventila ispucale i nemas oprugica
 

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Ne može ni ako promijenim taj ventil?
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

IMT 539

Član
Tu od
9 Velj 2011
Poruka
68
mozes kupiti kompletne te ventile pa onda izvadis svoje stare i ubacis nove i to je to
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Nema ventila, danas sam pitao, pumpa IPM srpska proizvodnja 210 kuna.
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

Gustavo

Dobro znana faca
Tu od
13 Pro 2008
Poruka
1,842
Kupiti ću ovu pumpu za 210 kuna, valjda će valjat, ova stara je izdržala dobrih 20 godina :)
 
Posljednje uređivanje od moderatora:

dejan.d

Aktivni član
Tu od
28 Pro 2011
Poruka
931
Bok to mi je prvi post. Zanima me kak razstavit alanser na 533. Slabo vrti, pa bih ga izpucal. Nemrem da skinem onaj drug šraf kaj drži zupčanik.
 

Najnoviji postovi

Na vrh